Павло Лаврусь (активіст, Біла Церква): Кримінал навколо музичної школи

05.10.2017, 17:26


Музична школа №3 в Білій Церкві. Уже кілька років в ній зростає напруга і періодично стається соціальний вибух. Так як там вчаться діти деяких моїх друзів, я не міг проігнорувати те, про що вони мені розповіли, а згодом дізнався деякі подробиці.

Кілька днів тому, а саме 29.09.2017 вчительці Юрченко Ларісі Володимирівні, під час уроку слідчий Фаєр Ігор Васильович повідомив про підозру їй ніби-то в скоєні правопорушення, а саме за заявою викладача тієї ж школи, дочки директорки Павлової Ганни Адольфівни, в якій вона заявляє про її побиття Ларисою Володимирівною, тобто легкі тілесні (а це штраф у разі доведення провини).

Якого дідька потрібно було слідчому Фаєру, вриватися під час навчального процесу і на очах у дітей, у інших вихователів принижувати честь і гідність людини, хоча це формальне повідомлення про досудове розслідування, де вона фігурує підозрюваною. Проте схоже, що саме директор школи Павлова Ніна Онуфріївна попросила, чи якось вплинула через "когось", щоб саме тоді і так це відбулося. Прошу начальство нашої поліції, і інших "адекватних" працівників слідства, по-людські ставитися до людей якщо вони не терористи, або не вбивці, бо саме через такі дії, ви могли реально вбити людину похилого віку.

Не дивлячись на те, що це тільки підозра, що тільки суд виносить вирок, ця пані директор, заслужений викладач вже на сьомому десятку років, відразу підготувала наказ про звільнення, саме по якійсь аморальній поведінці вчительки. Юрченко Ларисі після цього всього, стало погано. Була викликана швидка допомога, і її забрали в лікарню (здається вона досі там). Крім цього, ця пані директорка, просто "закинула" її трудову книжку з записом про звільнення в карету швидкої допомоги.

А тепер трішки аналізу...

"Совок" відчувається досі, що в колективі школи, що серед батьків, але якщо перші так навчені системою, то другі просто не знають своїх прав як "користувачів послугами музичної школи".

- По-перше, хочу сказати, що часи коли позашкільними навчальними закладами опікувався "центр", вже пройшли. Гроші ходять за дітьми, які там навчаються, і з бюджету будь то зарплатний фонд, чи утримання приміщення і все інше, все це за гроші батьків тих дітей, які там записані. Пільги є, але вони також видаються на дитину. Саме батьки мають диктувати "правила гри" для школи, а не навпаки. Не подобається вчитель, заяву і вперед. Не подобається навчальна програма, заяву і директор має змінити. Не подобається директор, заяву у відділ культури і її або звільняють, або вона має прийняти вимоги батьків. Якщо хтось думає, що це його школа особиста, і він там чар і бог, тільки тому що він директор - він глибоко помиляється.

- По-друге, директор на мою думку порушила "трудове законодавство", бо безпідставно видала наказ про звільнення Юрченко Лариси. Провина людини ще не доведена, а її вже звільняють. Я б ще написав про інші порушення, які директор скоювала на протязі останнього часу, але іншим разом.

- По нібито побиттю дочки директорші. Мені батьки розповідали іншу історію. Нібито були запити на доступ до інформації, а саме фінансуванню... скільки прийшло, скільки є, на що витрачені кошти і таке інше. Юрченко запросила директорша до свого кабінету, де була дочка директорші також. Там якийсь скандал був, вчителька вийшла, а директорша з дочкою залишилися. Документи, чи то запити були знищені, а згодом, вже через довгий час стало відомо, що вони написали заяву на Юрченко за побиття. І коли батькам Павлова Ганна демонструвала синці, які нібито вона зафіксувала в лікарні, то вона сказала що синяки отримала 8 днів тому назад, хоча інцидент стався на той час 5 днів назад. На це є свідки. Я рекомендував би адвокату Юрченко викликати батьків, які були свідками обох епізодів, дати свідчення. Крім цього, за неправдиві свідчення заявниці це може мати великі наслідки.

- Тепер по Кармазіну Юрію Анатолійовичу, який захищав і захищає Павлову Ніну і Павлову Ганну, і якого так бояться і батьки, і юристи і прокуратура і судді. Прямо "бабай" якийсь. Так, ця особа в минулому була народним депутатом декількох скликань, так, він – досвідчений юрист, але так перебільшувати і лякатися – це вже занадто. В нас в країні "ставлять на місце" ще й не таких, тим паче що Юрій би не пішов проти людей, хоча зв'язки і все інше вирішує майже все ...

За словами більшості батьків, діти яких навчаються в муз. школі №3, директорка Павлова разом з дочкою, є "диктаторами", і останні події яскраво свідчать саме про неналежне зайняття нею цієї посади. Можливо навіть це ляже маленькою, але плямою на вашу професійну репутацію, пане Кармазін.

- Батькам я категорично рекомендую об'єднатися, зібрати підписи до колективної скарги на роботу директорші Павлової, на її дочку, на інших працівників, якщо є потреба, і вимагати їх звільнення.

Наскільки я знаю, Ніну Павлову вже звільняли. Там навіть корупцію вбачали. Вона за допомогою Юрія Кармазіна поновилася, навіть домоглися скасувати догану, яку їй видав відділ культури. І що саме цікаво, схоже, всю цю "кашу" заварює її дочка Ганна Адольфівна, яка дуже хоче бути директором.

Ще раз наголошую, батьки вирішують – буде існувати школа чи ні, бо тільки за ваші кошти вона існує і міська влада має реагувати відповідно. Сила в єдності громади, хто б що там не говорив.

UPD: цікаво, а що спільного між вчителем і в.о директора дитячої музичної школи №3 - Кириленком Анатолієм Дмитровичем, який входить до золотого фонду Білої Церкви, заслужений працівник культури, у якого син народний депутат Кириленко В'ячислав Анатолійович, зараз віце-прем'єр-міністра, а між цим був міністром культури України, а також між Кармазіним Юрієм Анатолійовичем та Павловою Ніною Онуфріївною та партією "Партія Захисників Вітчизни". Наскільки ж там все переплутано, і яка мета всього цього багаторічного "скандалу"?

Читайте також:

Футбольна Команда АРЗ (Біла Церква)
ДТП в Білій Церкві
З опорними школами на Миронівці явно не вгадали
фестиваль "КОЗАЦЬКІ РОЗВАГИ" та змагання зі "Street Workout"

1 2

Новини

Колишньому директору ДКСП "Чорнобильської Пущі" висунута підозра у розтраті суми понад 165 тис гривень

23.02.2018, 13:53

Історична пам'ятка Київщини розвалюється (ФОТО)

23.02.2018, 13:19

Україна має бути аграрною державою, вважають на Київщині

Жителі Київщини хочуть, щоб Україна стала великою аграрною державою, - результати опитування

23.02.2018, 12:55

У Київоблгазі наполягають на тому, що Броварський алюмінієвий завод винен 47 млн гривень

23.02.2018, 12:38

Голову Обухівської РДА Рудяка звинуватили в неповазі до ветеранів АТО

23.02.2018, 11:48

Місце аварії

У Білій Церкві мало не трапилась трагедія: водій влетів у троллейбус

23.02.2018, 11:18

Соціологія демонструє не надто високий рівень оптимізму серед жителів Київщини

Більшість жителів Київщини вимагають кардинальних змін в Україні, - соціологічне дослідження компанії "Рейтинг"

23.02.2018, 10:47

У Фастівському районі багатодітна сім'я залишилась без житла через сусідів (ВІДЕО)

23.02.2018, 10:20

Вилучені наркотичні речовини

У Миронівському районі жіночка збувала наркотики студентам

23.02.2018, 9:46

Тендер від "Київобленерго" на понад 100 млн грн отримала компанія, яка допомогала "Roshen"

23.02.2018, 9:18

Аналiтика

Олександр Ференець розповів про свої політичні плани

Засновник благодійного фонду "Фортеця" Олександр Ференець: Я ні від кого не приховую своїх політичних амбіцій

23.02.2018, 8:04

Стало відомо, хто у ЖК "Скандія" в Броварах - власник

Будуй "вдумчиво": як у кума Яреми можуть залишити Бровари без газу

22.02.2018, 8:01

Володимир Бабенко розповів про "підводні камені" транспортної реформи в Білій Церкві

Депутат Білоцерківської міськради Володимир Бабенко: Тролейбусне депо – гальмо транспортної реформи

21.02.2018, 8:08

До Зіневича та його провайдера "Бест" у бучанців виникло чимало питань

Як Інтернет-монополіст з Бучі "пробив дно"

20.02.2018, 8:04

Засновник соціологічної компанії "Active Group" Андрій Єременко: На Київщині не довіряють нікому

19.02.2018, 8:08

Ганна Старикова вирішила заново "обкатати" стару технологію піару

Як голова Київської облради Старикова вирішила стати новою Юлею

16.02.2018, 8:04

ТОП-100 найбільших платників податків Київщини: ПП "Бриз Дніпра"

15.02.2018, 8:04

Віталій Ярема почав роботу на новій посаді з тиску на Сергія Міщенка

Дебют Яреми на Київщині: як він своїми діями підіграє Тимошенко

13.02.2018, 12:53

З зимовою Олімпіадою все не надто райдужно

Як "Нові обличчя" довели Київщину до ганьби на Олімпіаді

13.02.2018, 8:04

Оксана Шатило - майор поліції

Слідча з Фастова Оксана Шатило: Сподіваюся, настане час, коли поліція буде мати гідне матеріальне забезпечення і повагу суспільства

12.02.2018, 9:36

Блоги

Юрій Павлушко (голова Переяслав-Хмельницької райорганізації "Аграрної партії України"): Лікнеп про функції старост в ОТГ

23.02.2018, 12:42

Валерій Ксьонзенко (депутат Київської облради): Як Бориспільська ЦРЛ стала яблуком розбрату між міською і районною владою

23.02.2018, 10:26

Дмитро Качура (журналіст): Де Горгану-Ляльці "нарізали" мажоритарний округ

22.02.2018, 17:53

Володимир Бойко (журналіст): Як військову частину під Києвом здали за безцінь приватній компанії

21.02.2018, 14:20

Микола Спірідонов (політичний експерт): Київщина на старті нового електорального циклу

21.02.2018, 8:21

Світлана Шеповалова (волонтер): Як у Київській області промивають мізки АТОвцям та волонтерам

19.02.2018, 8:24

Олексій Вороненко (політолог): Хто розіграє "золоту акцію" на виборах до ОТГ Київщини

16.02.2018, 8:26

Володимир Гайдамачук (громадський активіст): Як "бабусі Єфименка" знову змінили траекторію

15.02.2018, 10:56

Іван Осадчий (ректор КВНЗ КОР "Академія неперервної освіти"): У бюджеті Київської області немає грошей на педагогів

13.02.2018, 14:06

Сергій Міщенко (народний депутат України): БПП імені Кононенка-Яреми хоче, щоб я відмовився від рідного округу

13.02.2018, 9:09