Театр ім. Саксаганського, тарифи на проїзд, складна криміногенна ситуація та інші проблеми, на які скаржилася громада Білої Церкви Олександру Терещуку

22.12.2018, 19:15

Голова Київської ОДА Олександр Терещук Голова Київської ОДА Олександр Терещук

В п'ятницю, 21 грудня, в Білій Церкві відбулася виїзна нарада під головуванням очільника Київської обласної державної адміністрації Олександра Терещука

Як повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" у нараді також взяли участь народний депутат Хвича Мепарішвілі, мер Білої Церкви Геннадій Дикий, голова Білоцерківської РДА Геннадій Джегур, керівник патронатної служби Київської облдержадміністрації Михайло Шкурін. Також на заході були присутні керівники центральних органів виконавчої влади, керівники департаментів, депутати міських та районних рад, актив міста та району.

У свій перший робочий візит до Білої Церкви в статусі голови КОДА Олександр Терещук насамперед вручив подяки та сертифікати стипендіата голови КОДА  а також державні нагороди кращим студентам Білоцерківщини.  На думку Олександра Терещука студенти та молодь це важлива та рушійна сила нашого суспільства, тим більше що Київщина є студентським краєм, адже налічує понад 40 тисяч студентів. І саме завдяки молоді є майбутнє нашої держави. На початку наради з громадою Олександр Терещук відзначив не аби який потенціал  міста обласного значення та найголовніше побачив що місто та район активно розвиваються, за що подякував міському голові Дикому, очільнику району Джегуру а також народному депутату Хвичі Мепарішвілі.  Відмітивши позитивні моменти розпочався конструктивний діалог з громадою про наболіле.  

У форматі живого спілкування кожен присутній міг поставити своє питання відносно тієї чи іншої проблеми. Не дивно що  найпершим актуальним для Білоцерківців стало питання саме Київського обласного театру ім. Саксаганського, за котрий громада вболіває вже не перший рік. Актив міста попросив новоспеченого керівника області особисто ініціювати перевірку створивши комісію та  відреагувати на неправомірні дії деяких чиновників облради які просто знищують театр  та лобіюють на посаду нового керівника який не є компетентною людиною.

Залучитися підтримкою очільника області у даному питанні побажала і депутат обласної ради Наталія Бігарі, яка попросила губернатора навести порядок як в облраді так і в театрі. Зі свого боку Терещук відзначив що наразі вже створена комісія яка буде займатися цим питанням:

"Я бачу як громада підтримує театр і тому  обіцяю що особисто буду присутній на засіданнях робочої групи, треба вивчити це питання з яким ми  вийдемо на сесію та депутатські групи. Це комунальне підприємство яке має заробляти гроші а отже ми повинні скласти певний бізнес план".

Разом з тим це питання викликало невдоволення роботою певних чиновників, що схоже вплине на деякі кадрові рішення голови КОДА:

"Цим питанням не займається  обласний керівник культури. Після вчорашньої сесії облради, коли він не зміг назвати три цифри, то  я йому ввечері запропоную іншу посаду", - зазначив Терещук

По обговоренні питань культури Олександр Терещук окремо зупинився на питаннях соціальної захищеності населення, які стоять на першому плані. Мова йшла про медицину та освіту,  над якими, каже Терещук, треба працювати не покладаючи рук.  Говорячи конкретно про медичну галузь та лікарні, голова КОДА, на прикладі лікарні на Бориспільщини,  розповів як робити  не треба: 

"Днями я побував у лікарні Бориспільського району, де терапевтичне відділення являє собою дерев"яну коробку, штукатурка сиплеться зі стелі, брудна маніпуляційна  та повна антисанітарія. Хто винен в цьому? Давайте дивитися навколо себе, шановні керівники і наводити порядок. Ліки та медицина – сьогодні важливішого питання немає!".

Окремою темою постало питання про долю багатьох військовослужбовців. Голова ради матерів та дружин учасників АТО Лісовенко Олена звернулася до Олександра Терещука приділити увагу учасникам бойових дій, адже найбільша їх кількість саме  в Білій Церкві та районі.  Голова ГО зазначила що земля є, і її вже отримало 2000 військовослужбовців, але програм за якими можливе будівництво житла для учасників бойових дій не має. Тому наразі ГО просить посприяти підготовці даних проектів.   Насамперед Олександр Терещук подякував ГО Раді матерів та дружин учасників АТО та рішуче запевнив що у питанні забезпечення житлом учасників бойових дій ситуацію буде проаналізовано та складено план дій.

"Ми готові розглядати проекти, створимо робочі групи і попрацювати над цим. Так, це буде складно,  але я вам гарантую організацію і співпрацю. Можливо силами державного та обласного бюджету будемо намагатися вирішити це питання",- зазначив Терещук

Коли ж мова зайшла про тарифи на проїзд у громадському транспорті активна громадськість звернулась до голови КОДА проаналізувати ситуацію із перевізниками які вкотре ініціюють підвищення тарифів без об’єктивних на те причин.  В питанні автоперевезень голова КОДА висловив власне бачення, яким чином можна вплинути на ситуацію:

"Нажаль в мене адміністративних важелів знизити тарифи – немає. Але є інші. Сьогодні є конкуренція на ринку перевезень. І якщо перевізники зараз будуть необґрунтовано піднімати ціни на проїзд у громадському транспорті, то ми будемо розривати договори проводитимемо аукціони, тендери і інші процедури. Я може вплинути на тарифи але можу надати можливість зайти тим перевізникам які будуть нас возити по тій ціні яка сьогодні є. Також я звертаюсь до представників обласної, міських та районних рад в тому що б   сьогодні відшкодування перевізникам за пільгові категорії маємо здійснювати за власні кошти.  Тому нам треба знайти диференційований підхід".

Серед проблем, які піднімала громадськість - проблематика аграрної сфери, податки, тиск на бізнес та рейдерство, яке процвітає навколо аграрних підприємств.  В  таких випадках, на думку голови КОДА, має бути задіяна не тільки поліція а й антирейдерський штаб, фахівці різних служб , міністерство юстиції тощо. Олександр Терещук закликав керівництво обласної поліції до рішучих дій у боротьбі з рейдерами .

"У мене як у керівника столичної поліції а також міліції в районах, завжди було так: зайшли рейдери – правоохоронці приїхали, викинули звідти, позатримували і всі далі спокійно працюють. Усіх ті тушок та спортсменів треба гнати звідси".

У питанні оподаткування та інших проблем аграрного бізнесу Олександр Терещук запевнив, що після нового року організує форум аграріїв Київщини для великого середнього та малого бізнесу, результати якого будуть винесені на державний рівень.

Також голова КОДА висловився що його не аби як турбує криміногенна ситуація як в окремих містах так і в області в цілому. 

"Мене дуже бентежить та ситуація коли зараз люди просто бояться виходити на вулицю. Грабежі, розбої, крадіжки, викрадення авто  - це все сьогодні відбувається з нашими громадянами. Тоді виникає питання, а навіщо нам керівники поліції, при яких люди бояться вийти на вулицю?

З цього приводу Олександр Терещук особисто, після закінчення наради, поспілкувався із керівництвом Білоцерківської поліції .

Вислухавши проблематику Олександр Терещук дав низку розпоряджень та протокольних доручень, зазначивши що готовий лобіювати всі вищезазначені питання, які відтепер будуть на контролі обласної адміністрації.     

Читайте також:

Алла Шкуро
Голова ОДА Олександр Терещук завітав на новосілля до дитячого будинку сімейного типу родини Чеботарьових
Олександр Крамар
Виїзна нарада у Білій Церкві

Новини

Фото з мережі Інтернет

У Білій Церкві аферистка намагалася викрасти дитину

18.01.2019, 9:29

Фото з мережі Інтернет

ПАТ "Київоблгаз" самостійно проектуватиме та будуватиме газові системи (ВІДЕО)

18.01.2019, 9:12

Вода "високої" якості у Ірпені

В Ірпені з кранів тече "нафта" (ФОТО)

18.01.2019, 8:46

На Київщині чоловік застрелив товариша із мисливської рушниці

18.01.2019, 8:22

Погода для жителів Київщини та столиці на 18-те січня

17.01.2019, 21:20

Ковзанка у Немішаєвому

В Немішаєвому з’явилася ковзанка (ФОТО)

17.01.2019, 20:27

У Василькові "капсулу часу" заклали у фундамент нової школи(ФОТО)

17.01.2019, 19:58

В Ірпені зникла домашня лисиця (ФОТО)

17.01.2019, 19:31

У Білій Церкві організовують змагання з греко-римської боротьби (ФОТО)

17.01.2019, 18:53

Новий фельдшерсько-акушерський пункт у с. Пшеничне

На Васильківщині з’явився новий фельдшерсько-акушерський пункт (ФОТО)

17.01.2019, 18:26

Аналiтика

ЖК Desna Residence: переваги та недоліки альпійського містечка

18.01.2019, 8:04

Переяславу досі не можуть повернути стару назву

Міфічне "возз'єднання": Чому "слуги народу" вперто забувають повернути Переяславу історичну назву

17.01.2019, 8:04

Новобудова для бориспільских "академіків" або Школа на виріст

16.01.2019, 8:04

Зміни без якості: куди рухається ринок нерухомості Київщини

15.01.2019, 8:04

Мережа олігархів: чому Ахметову дали викупити енергетичну перлину Київщини

14.01.2019, 8:40

Політична гра чи боротьба з корупцією: що шукало НАБУ в Білій Церкві

11.01.2019, 10:09

Програмний провал: що у 2018 році втратили жителі Київщини через протистояння Київської облради та ОДА

11.01.2019, 8:04

Пробачити 20 мільярдів: як Жеваго робить Білу Церкву "солідарною"

10.01.2019, 8:05

Народний депутат Хвича Мепарішвілі: Головне, щоб люди не вірили фейковим обіцянкам деяких політиків

09.01.2019, 8:04

Цей рік стане ключевим для політичних "еліт" Київщини

Рік зрад, виборів і переформатувань: чого чекати Київщині у 2019 році

08.01.2019, 8:04

Блоги

Віталій Ярема (заступник голови Київського обласного осередку БПП-"Солідарність"): Реформи змінюють життя країни

17.01.2019, 11:04

Ганна Старикова (голова Київської облради): День пам'яті "кіборгів", які героїчно захищали Донецький аеропорт

16.01.2019, 18:29

Іван Окоєв (депутат Бучанської міськради): Кому стало добре жити після "диктаторських законів"

16.01.2019, 9:06

Іван Татауров (офіцер полку особливого призначення "Миротворець"): про втрату, яка сталася в полку "Миротворець"

14.01.2019, 9:50

Геннадій Дикий (мер Білої Церкви): офіційна заява щодо обшуків НАБУ

11.01.2019, 13:40

Ігор Луценко (народний депутат України): Приз глядацьких симпатій для мера Дикого

11.01.2019, 9:54

Олександр Терещук (Голова Київської ОДА): всім бажаю успішного нового року!

05.01.2019, 14:20

Олексій Зіневич (громадський діяч): темна смуга в житті міста Ірпінь

02.01.2019, 17:25

Світлана Білан (краєзнавець, журналіст): "Шкурний інтерес", або Як патронатка голови Київської ОДА посадила його в калюжу

30.12.2018, 8:35

Ірина Федорів (журналіст): Карплюк піде в президенти? Як наперсточник шантажує обласний штаб БПП і Порошенка

29.12.2018, 15:48