Найбільші платники податків у Білій Церкві: хто вони і що виробляють

06.03.2019, 8:04

«Моя Київщина» вирішила дослідити, на чому базується велике підприємництво у Білій Церкві – найбільшому фінансовому, комерційному та промисловому центрі Київшини.

Як днями відзвітувало Білоцерківське управління ДФС у Київській області, за минулий рік до бюджету Білої Церкви надійшло майже мільярд гривень.  Управління ДФС адмініструє податки міста Біла Церква та ще 7 районів. Так за підсумками сплати податків до державного та місцевих бюджетів за 2018 рік до бюджету Білої Церкви було мобілізовано 923 млн. 376 тис. грн., що на 18% (або на 141,5 млн. грн.) більше, ніж за 2017 рік. Варто зазначити що  надходження у розрізі основних платежів, найбільше доходів у місцеві бюджети дають такі податки як ПДФО, ЄСВ, єдиний податок, земельний податок та ПДВ. Тож «Моя Київщина» підготувала ТОП–20 найбільших платників податків у Білій Церкві та районі за 2018 рік.

Серед суб’єктів великого підприємництва найбільші надходження до місцевого бюджету отримано від ПРАТ «Росава» 42 мільйони 311 тисяч грн., з них ПДФО – 41 мільйон 673 тисяч грн. Підприємство відоме на всю країну і виробляє шини  та гумово-технічні вироби. Головою правління та генеральним директором підприємства є депутат Білоцерківської міської ради від «Солідарності» Олександр Даліба. Реальним власником даного підприємства є нардеп, олігарх Костянтин Жеваго, який протягом останніх років живе в Лондоні.

 У списку лідерів серед великого підприємництва і  ПРАТ "БІЛОЦЕРКІВСЬКА ТЕЦ" надходження від якого склало 10 мільйонів 428 тисяч грн, з них ПДФО 8 мільйонів 504 тисячі грн. Основним видом діяльності підприємства є виробництво електроенергії. Голова правління та генеральний директор Василь Кривенко. Протягом багатьох років дане підприємство контролює так звана група «ТЕЦ» на чолі з депутатом Київської облради від БПП Леонідом Глиняним. Останній є давнім соратником Жеваго, і часто ТЕЦ кредитувалася у банку «Фінанси та кредит», власником якого був Жеваго. Це призвело до проблем. 19 лютого Господарський суд Київської області відкрив провадження за позовом ліквідатора банку «Фінанси та кредит» (цей банк одного разу забрали в Жеваго через відмивання коштів) до ПрАТ «Білоцерківська теплоелектроцентраль» про стягнення 1,45 млрд грн..

Що ж стосовно фармацевтичного заводу в Білій Церкві «Біофарма» то надходження до бюджету за 2018 рік склали 8 мільйонів 577 тисяч грн, з них ПДФО 8 мільйонів 47 тисяч грн. Компанія розробляє та виготовляє препарати з плазми донорської крові людини, рекомбінантні препарати, пробіотики і традиційні лікарські засоби.  Президентом  «Біофарми», яка частково належить міжнародній інвестиційній компанії Horizon Capital (за ним стоїть одіозний олігарх, екс-«регіонал» Василь Хмельницький), є екс-міністр транспорту в уряді Азарова, підприємець Костянтин Єфименко.

Представник харчової промисловості ТОВ «Маревен фуд» за минулий рік спрямував до бюджету 12166,00 грн, з низ ПДФО 11659,91 грн. «Маревен Фуд Україна» – це дочірнє підприємство Mareven Food Holdings: відомого холдингу зі 100% японсько-в’єтнамським капіталом. Один із найбільших виробників продуктів швидкого приготування (зокрема, своєю локшиною) в Європі знаходиться в Білій Церкві з 2011 року. Генеральний директор підприємства Тю Хай Ха. 

Концесіонер ТОВ «Білоцерківвода» сплатив податків у розмірі 7 мільйонів 195 тисяч грн, з них ПДФО 6 мільйонів 688 тисяч грн. за минулий рік. Варто зазначити, що дана сума – значно менша, ніж була кілька років тому. Так, у 2014 році «Білоцерківвода» сплатила податків на загальну суму у 20 мільйонів 800 тисяч гривень. Товариство є виконавцем послуг централізованого водопостачання та водовідведення в м. Біла Церква, а також згідно з договором із Білоцерківською міськрадою має право здійснювати управління цілісним майновим комплексом КП «Білоцерківводоканал». Генеральним директором ТОВ “БІЛОЦЕРКІВВОДА” є Тетяна Бойко. Власником концесіонера є закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «Титан», головою наглядової ради якого є Ольга Бабій – депутат Київської облради від «Самопомочі», голова бюджетної комісії. Її пов’язують у з екс-нардепом-«тушкою» Володимиром Полочаніновим, який, судячи з низки публікацій у ЗМІ, разом з одіозним екс-регіоналом та кандидатом в президенти від «Опозиційної платформи» Юрієм Бойком є фактичними власниками «Білоцерківводи».

У рейтингу найбільших платників податків опинилася і компанія ПРАТ «ЖЛК-Україна» річна сума податків котрої склала 3 мільйони 850 тисяч грн, з них ПДФО – 3 мільйони 840 тисяч грн. Товариство  існує з 1995 року і займається  переробкою молока,  виробництвом сиру та морозива. Керівником підприємства є Анжела Спинаки. Входить у JLC Group, яка має потужності у в Молдові, Україні, Казахстані та Німеччині. Очолює цю групу компанії молдавський мільйонер Володимир Жардан.

ТОВ «Біофарма плазма», підрозділ «Біофарми» спрямувало до місцевого бюджету 6 мільйонів 17 тисяч грн., з них ПДФО – 3 мільйони 699 тисяч грн. Підприємство також спеціалізується на виробництві фармацевтичних препаратів та матеріалів. Засноване товариство у 2014 році. Директор компанії вищезгаданий Костянтин Єфименко.  Кінцевий бенефіціар підприємець та інвестор Василь  Хмельницький.

ТОВ «Завод пакувального обладнання Термо-Пак» за 2018 рік спрямував до бюджету податків на суму 3 мільйони 481 тисяч грн., з них ПДФО – 3 мійльони 225 тисяч грн. «Термо-Пак» засноване в 1996 році, пропонує високоякісне пакувальне устаткування, є інноваційним виробничим підприємством. Пакувальне обладнання від "Термо-Пак" отримало широке застосування у багатьох сферах виробництва товарів народного споживання. Гендиректор Яків Усенко та низка співзасновників.

ТОВ «Білоцерківхлібопродукт» спрямував надходжень до місцевого бюджету 3 мільйони 630 тисяч грн., з них ПДФО 3 мільйони 169 тисяч грн. Колективне пiдприємство ”Бiлоцеркiвхлiбопродукт” – потужне пiдприємство з переробки зерна виготовлення хлібо-пекарських виробів. На пiдприємствi виробляється борошно пшеничне хлiбопекарське, крупи гречана та манна. Директором і власником підприємства є підприємець та екс-депутат обласної ради Іван Шилов. 

ДП "Київоблстандартметрологія"   (Державне підприємство «Київський обласний науково-виробничий центр метрології, стандартизації та сертифікації») сплатило до міської казни за минулий рік 2 мільйони 562 тисячі грн., з них ПДФО 2 мійльни 542 тисячі грн.

Це потужний регіональний спеціалізований центр із надання послуг у сфері метрології, стандартизації, сертифікації й випробувань продукції. До Центру входять ряд сучасних лабораторій, оснащених високоточними еталонами, спеціальним обладнанням, сучасними технічними засобами та інформаційними системами для якісного та швидкого метрологічного обслуговування всіх користувачів вимірювальної техніки. Гендиректором підприємства є Андрій Чебанов.

ПП "Завод "Імпекс Сплав" також спрямував до місцевого бюджету 2 мільйони 473 тисяч грн, з них ПДФО – 2 мільйони 328 тисяч грн. Основний вид діяльності – оптова торгівля хімічними продуктами. Власниками в рівних долях зазначені підприємці Роман Оксененко та Тарас Пронь.

ТОВ "Зерновий дім" сплатило до місцевого бюджету 2 мільйони 402 тисяч грн., з них ПДФО 2 мільйони 162 тисяч грн. Основний вид діяльності -  виробництво елеваторів та елеваторного обладнання в Україні, головним партнером якого є американська компанія Sukup, що займає провідні позиції на міжнародному ринку. Підприємство зареєстроване у 2012 році. Власником є нідерландська компанія SteelStor International B.V. Директор – Валерій Габріадзе.

ПРАТ "Білоцерківська книжкова фабрика" сплатила до бюджету міста 2 мільйони 130 тисяч грн, з них ПДФО 1 мільйон 964 тисяч грн. Підприємство створене у 1994 році. Основна продукція яку виготовляє фабрика – книги та брошури, друк рекламної продукції. Директором ПРАТ є Борис Дьомін.

ТОВ "Іто-продакшн" спрямувало до бюджету міста 2 мільйони 220 тисяч грн, з них ПДФО 1 мільйон 895 тисяч грн. Товариство засноване у 2009 році та спеціалізується на виробництві підшипників, зубчастих передач, елементів механічних передач і приводів . Директор - Олександр Аксінушкін.

ТОВ "БЦЗ "Трібо" було сплачено податків на суму 2 мільйони 316 тисяч грн, з них ПДФО 1 мільйон 643 тисяч грн. «Трібо» є виробником фрикційних та гальмівних,неметалевих мінеральних виробів. Очільником підприємства є Олег Савчук.  В свою чергу Костянтин Єфименко є головою ради директорів  групи компаній Трібо.

ТОВ "Зернові комплекси та системи"  надходжень до бюджету отримано 2 мільйони 358 тисяч грн., з них ПДФО 1 мільйон 580 тисяч грн. Підприємство засноване у 1998 році та спеціалізується на будівництві зерносушильних комплексів, комплексів по зберіганню зерна, а також  повнокомплектних зерновых комплексів будь-якої ємкості  Директор компанії - Сергій Ометов.

ТОВ "СП "Укрінтерм" сплатило до міської казни 1 мільйон 337 тисяч грн., з них ПДФО 1 мільйон 317 тисяч грн.  Підприємство засноване в 1994 році, спеціалізується на виготовленні котельного обладнання, ШРП, вузлів обліку газу, устаткування водопостачання, газових котлів, кондиціонерів тощо. Директор товариства -  Петро Мороз.

ТОВ "Даніком груп" було спрямовано до місцевого бюджету 1 мільйон 367 тисяч грн., з низ ПДФО 1 мільйон 200 тисяч грн.  Підприємство засноване у 2015 році, займається переробною промисловістю, деревопереробним, лісопильним та стругальним виробництвом. Гендиректор  - Олексій Данькевич.

В цілому картина рейтингу по сплаті податків виглядає наступним чином

 

 

 

 

Код ЄДРПОУ

 

Суб"єкти великого підприємництва ( на обліку в Офісі великих платників податків м. Київ)

------- 

 --------

30253385

ПРАТ "РОСАВА"

42311,57

41673,24

30664834

ПРАТ "БІЛОЦЕРКІВСЬКА ТЕЦ"

10428,38

8504,86

 

Суб"єкти малого  і середнього підприємництва

 

 

39071152

ТОВ "ФЗ "БІОФАРМА"

8577,19

8047,98

35591588

ТОВ "МАРЕВЕН ФУД УКРАЇНА"

12166,00

11659,91

38010130

ТОВ "БІЛОЦЕРКІВВОДА"

7195,75

6688,20

445794

ПРАТ "ЖЛК-УКРАЇНА"

3850,72

3840,90

39000694

ТОВ "БІОФАРМА ПЛАЗМА"

6017,76

3699,56

24219588

ТОВ "ЗАВОД ПАКУВАЛЬНОГО ОБЛАДНАННЯ "ТЕРМО-ПАК"

3481,95

3225,85

20608169

ТОВ "БІЛОЦЕРКІВХЛІБОПРОДУКТ"

3630,40

3169,92

2568087

ДП "КИЇВОБЛСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ"

2562,47

2542,05

32687434

ПП "ЗАВОД "ІМПЕКС СПЛАВ"

2473,04

2328,67

38286161

ТОВ "ЗЕРНОВИЙ ДІМ"

2402,57

2162,34

2466961

ПРАТ "БІЛОЦЕРКІВСЬКА КНИЖКОВА ФАБРИКА"

2130,48

1964,87

36360190

ТОВ "ІТО-ПРОДАКШН"

2220,87

1895,54

35046274

ТОВ "БЦЗ "ТРІБО"

2316,00

1643,26

35046206

ТОВ "ЗЕРНОВІ КОМПЛЕКСИ ТА СИСТЕМИ"

2358,05

1580,70

20016760

ТОВ "СП "УКРІНТЕРМ""

1337,95

1317,38

39744645

ТОВ "ДАНІКОМ ГРУП"

1367,31

1200,30

         

 

Читайте також:

Фото з мережі Інтернет
Фото з мережі Інтернет

Новини

Голова КОДА Олександр Теререщук приїхав до Білої Церкви

У Білій Церкві голова КОДА вручив відзнаки працівникам дитячої лікарні (ФОТО)

26.03.2019, 14:49

У Борисполі робітник випав з люльки автопідйомника та розбився насмерть (ФОТО)

26.03.2019, 14:22

Президент України Петро Порошенко

Президент Порошенко обізвав утікача-нардепа Онищенка "напівбожевільним"

26.03.2019, 13:57

Засідання виконавчого комітету Ірпіньради

В Ірпені за будівництво нової дитячої лікарні виділять 117 млн грн

26.03.2019, 13:33

Фото з мережі Інтернет

У Броварах захворюваність на грип та ГРВІ зросла на 10%

26.03.2019, 13:09

Фото з мережі Інтернет

На Бориспільському шосе сталася масштабна ДТП за участю дев’яти автівок (ВІДЕО)

26.03.2019, 12:47

На Київщині затримано учасників організованого злочинного угрупування при одержанні хабара від нелегальних мігрантів

На Київщині затримали групу іноземців, які незаконно переправляли мігрантів через кордон

26.03.2019, 12:21

У Борисполі за тиждень зафіксували більше 500 порушень правил дорожнього руху

26.03.2019, 11:59

Фото з мережі Інтернет

У Броварах вітряна віспа продовжує "косити" дітей

26.03.2019, 11:36

У Фастові відродили поетичний клуб (ФОТО)

26.03.2019, 11:11

Аналiтика

Екологічна політика Київщини: чому підприємства в погоні за економічними здобутками забувають про навколишнє середовище

26.03.2019, 8:09

Якою бути кільцевій дорозі навколо Києва

25.03.2019, 17:02

Троє кагарлицьких школярів з учителькою біля артефакту - русла колишньої річки з високим лівим берегом

Коперник? Ні, кагарлицькі школярі!

25.03.2019, 15:10

Президентські вибори: чому серед довірених «тимошенківців» опинилися «порошенківці»

25.03.2019, 8:04

Директор Обухівського центру культури Юрій Квеленков: Вкладення в гуманітарну галузь – це вкладення в майбутнє держави

22.03.2019, 8:04

Київщина пам'ятає: боєць 72-ої механізованої бригади Олег Томашук

21.03.2019, 10:38

Хворобу можна перемогти: дитині з Київщини потрібна допомога

21.03.2019, 8:33

Київщина пам'ятає: боєць 81-ої окремої аеромобільної бригади Максим Ридзанич

20.03.2019, 9:34

Голова Київського обласного осередку "Батьківщина" Костянтин Бондарєв: Я би хотів керувати країною

20.03.2019, 8:04

Дороги Київщини: прірва бюджетних коштів та фактор на президентських виборах

19.03.2019, 8:33

Блоги

Віталій Ярема (заступник голови Київського обласного осередку БПП-"Солідарність"): Наше завдання - увіковічити пам’ять Героїв!

25.03.2019, 19:56

Руслан Майструк (голова Тетіївської ОТГ): У нашому місті активізувались провокатори!

25.03.2019, 18:27

Іван Ступак (депутат Київоблради): Зі святом, працівники СБУ!

25.03.2019, 17:15

Василь Грицак (голова СБУ): З днем народження, Службо безпеки України!

25.03.2019, 15:41

Олександр Сахарук (Голова Бородянської ОТГ): перші підсумки об'єднання

25.03.2019, 9:46

Дмитро Новицький (голова правління - генеральний директор ПрАТ "АК "Київводоканал"): Чи може Київводоканал напоїти водою жителів передмістя

22.03.2019, 14:35

Олександр Красовський (експерт): Велика окружна навколо Києва спроектована ще у 2007 році

22.03.2019, 13:22

Дмитро Качура (журналіст): Магнит для зрадників на Київщині

22.03.2019, 13:16

Надія Карпенко (голова ГО "Фонд громади Білоцерківщини"): цей день в історії

21.03.2019, 18:09

Леонід Глиняний (депутат Київської обласної ради): Здоровим бути модно!

21.03.2019, 15:43