Сергій Возний: Якщо кандидат вкладає мільйони в кампанію, то у парламенті він буде ці кошти відбивати на схемах

18.07.2019, 17:08

«Моя Київщина» поспілкувалася з екс-головою Києво-Святошинської РДА Київської області Сергієм Возним, який як самовисуванець балотується у народні депутати по виборчому округу №95 з центром в Ірпені, і в межі якого входить значна частина Києво-Святошинського району. 

- Насамперед розкажіть про себе, як прийшли в політику?

- Я політикою займався з 2002 року, як представник різних штабів. А вже з 2010 року я сам почав працювати над своїм ім’ям та політичною кар’єрою. В тому ж 2010 році я обрався депутатом Вишгородської районної ради, в 2015 був обраний депутатом Києво-Святошинської ради. На мою думку, робота з населенням – це щоденне вирішення різних питань для населення, що дає будь-якому політику основу основ для його подальшого зростання. Розуміння проблематики громади та повсякденних питань формує твою особистість, яка передбачає в майбутньому роботу в державних органах місцевого самоврядування обласного рівня, і це хороша школа, яку треба пройти кожному політику.

- Зрозуміло, що політичні амбіції у вас є, адже нині ви є кандидатом у народні депутати по 95 виборчому округу...

- У кожного політика, молодого чи досвідченого мають бути певні політичні амбіції. В мене є певні бачення в розвитку не тільки 95 округу, а й Київської області в цілому. Я є кандидатом наук державного управління і моя тема дисертації – це взаємодія органів державної влади з органами місцевого самоврядування.

Також я займаюсь бізнесом, і в принципі готовий був би займатись ним і далі. Але, коли дивишся, що до влади приходять, як молоді цинічні персонажі, так і бувалі політичні діячі, які фактично грабують певні регіони, то я думаю, що цих людей треба потихеньку зупиняти, що б у місцевих олігархів було менше  можливостей розкрадати ресурси громади. Потрібно, щоб цим хтось системно займався. Якщо цього балансу не буде, ми знову матимемо Януковичів, Порошенків тощо. Це – прямий шлях до того, щоб знову втратити всі напрацювання. Тому наразі людям треба визначатись з тими кандидатурами, хто краще представлятиме їх інтереси в окрузі, щоб вони могли збалансувати всі процеси в регіоні і стримати тотальне розкрадання, зокрема 95 округу.

- Які законодавчі ініціативи плануєте впроваджувати? 

- Спершу я хотів би, нарешті закінчити питання децентралізації влади. Багато вже чого зроблено, але цього недостатньо. Усіх в пристоличному регіоні влаштовує стан справ, який був закладений ще за часів Радянського Союзу. Немає зацікавлених в децентралізації, адже в руках є районний ресурс, розподіл бюджету тощо. Хто це добровільно віддасть, якщо на них не натиснути?

Як один із елементів тиску як народного депутата, я бачу запровадження державного контролю за територією. Необхідно віддати органам місцевого самоврядування в частині фінансів, прийняття рішень, організацію побуту населення тощо. Разом з тим державна влада і місцева влада повинна бути збалансована.

Так само я хотів би прикласти максимум зусиль для вирішення питань екології, адже одним із пріоритетів будь-якого політика, громадського активіста і простих людей, є забезпечення гарного довкілля для нас і наших дітей. Кошти, які виділяються на проблеми екології, нахабно розкрадаються, тому я сподіваюсь, що президент Зеленський, як людина яка прийшла з бізнесу і ще незіпсований,  буде приймати добросовісні рішення, відповідно відкорегує роботу міністерства екології, обласних та районних державних адміністрацій, які будуть розуміти ,що потрібно нарешті працювати для людства, а не на свою кишеню.

Серед інших проблематик 95 округу я хотів би відмітити проблеми в галузі медицини. Я дуже багато приклав зусиль для того що б якимось чином навести елементарний лад в цій галузі. По-перше, треба приймати страхову медицину, адже якщо ми відпустили певні процеси, то треба щоб люди хоча б мали шанс застрахувати своє життя та здоров’я і потім могли отримати кваліфіковану медичну допомогу. Тому перше, що потрібно – підтримати закон про медичне страхування. Що ж до медичної реформи, я не можу зараз фахово оцінити наскільки якісно проходить вона під головуванням пані Супрун, але її треба або завершувати або відміняти. В цих питаннях треба дуже швидко розбиратися і наводити лад не тільки в 95 окрузі, а й взагалі в державі.

- Що ви в даному випадку можете запропонувати виборцям, яка ваша програма?

- Як я вже казав, для мене в пріоритеті питання охорони здоров’я, а саме вирішення проблем в медичній галузі, реконструкція Боярської районної лікарні, побудова довгоочікуваної лікарні в місті Ірпінь, а також  відновлення Ворзеля, як курорту регіонального значення. Пріоритетним є і питання екології та захисту навколишнього середовища, а саме ініціювання підписання угод зі збереження навколишнього середовища, проведення рекультивації і закриття небезпечних сміттєзвалищ, запровадження програми роздільного збирання відходів і їх безпечної утилізації.

Як народний депутат України, я зобов’язуюсь послідовно реалізовувати кроки, серед яких боротьба з корупцією – аудит діяльності та виявлення корупційних дій злочинної влади Ірпеня та Києво-Святошинського району. Нагальним є вирішення проблем та подолання корупційних схем у «Київобленерго», Київоблгазі, Ірпіньводоканалі.

Моя програма передбачає сприяння розвитку малого та середнього бізнесу. Також важливим є створення робочих місць за рахунок залучення провідних підприємств. Зокрема, мова йде про пожвавлення розвитку аеропорту «Гостомель» - головних повітряних воріт України з транспортних авіаперевезень. 

Окрім того, одним із напрямків моєї програми є молодіжна політика, а саме збільшення фінансування завдяки державній підтримці та спонсорській допомозі на культурні заходи та розвиток професійного дитячого спорту. 

- Під час цієї виборчої кампанії спостерігається криза довіри до політиків, зокрема популізм у заявах кандидатів на рекордному рівні. Що ви скажете про високий рівень популізму?

- Є 10% людей, які розуміються на процесах і є активними, а 90 % - це люди,  яким треба формувати певну думку. Деякі люди займаються, м’яко кажучи, не своєю справою. Вони розуміють, як гарно сказати, вміють гарно писати тощо. А загалом багато хто не може вдома навіть дати собі раду, не кажучи вже що б тягнути район, область та країну.

Багато хто пустословить і говорить дурню, а багато хто виріс в цинізмі і опускається до того рівня, що грабують своїх рідних, друзів та країну в великих  масштабах. Я хотів би, щоб в нашій державі було якомога менше таких проявів популізму, а більше дієвості та людей, які професійно розбираються в напрямках та є вродженими  лідерами та керівниками. Для цього в державі має бути побудована система відбору, кому бути керівником вищої ланки. А не так як призначають декого…

- Можливо маєте приклади…

- Наприклад, коли нам призначають прем’єр-міністром мера Вінниці, який дурив вінничан, а сьогодні дурить всю країну.  Зараз знову намагається дурити, нібито до Порошенка та його команди немає ніякого відношення.  Ті його виростили, а він, пограбувавши всю країну,  маючи  колосальний ресурс що б купувати всі засоби інформації і формувати про себе позитивну думку. Гройсман – маститий популіст, який своїми діями, вчинками та фібрами знищує нашу незалежність. Доріг – немає, медицини – немає, а всю побутову корупцію в нашій державі очолює Володимир Гройсман. На мою думку, ця людина взагалі має сидіти в тюрмі, а не балотуватися в парламент.

- Зараз як ніколи в парламент рветься велика кількість людей абсолютно різних професій та поглядів. Які  очікування від нового парламенту в плані дієвості народних обранців?

- У наступному парламенті, на мою думку, буде дуже багато недієвих людей. Всім закладено в мізки, що кормушкою і одним із елементів існування нардепів, є державна влада. Ми цей цирк бачимо, особливо серед мажоритарників. Вони спочатку цей ресурс вимивають з державних органів собі в кишені, а потім ідуть і купують за ці кошти голоси виборців. Коли дивишся, як будують лавочки, вкидають мільйони коштів, аби тільки його обрали люди,  зрозуміло, що ця людина якщо пройде в парламент, буде ці кошти відбивати на схемах. Це – неправильно.  Якщо хочете заробляти кошти – йдіть в бізнес, а законодавча, виконавча та судова влада повинна забезпечити бізнесу нормальні умови розвитку. А коли використовуючи владні повноваження люди заробляють шалені кошти – це неправильно і  так цинічно як це роблять в нас – це не піддається жодній критиці.  Народ хоче гарно жити, а для цього необхідно щоб депутат обрався,  робив і приймав для держави законодавчі ініціативи, адже це головна задача будь-якого депутата.

Ірина Василенко

Читайте також:

Василь Олексюк
Сергій Возний

Новини

Фото з мережі Інтернет

Погода на Київщині та в столиці 26-го серпня

25.08.2019, 21:48

Фото з мережі Інтернет

До Тетієва привозять сміття із Львівщини (ВІДЕО)

25.08.2019, 20:01

Фото з місця ДТП

Під Києвом автомобіль на швидкості з іноземцями врізався у фуру: є постраждалі (ФОТО, ВІДЕО)

25.08.2019, 18:36

Фото з місця події

У Білоцерківському районі двоє громадян займалися незаконним виловом раків

25.08.2019, 17:06

Фото з мережі Інтернет

У Переяславі чоловік впав у погріб

25.08.2019, 15:11

Вбитий лебідь

У Фастівському районі браконьєри застрелили двох лебедів (ФОТО)

25.08.2019, 13:44

Затриманні іноземці

У "Борисполі" затримали іноземців, які за підробленими документами намагалися потрапити до Німеччини

25.08.2019, 12:11

Фото з мережі Інтернет

У Білій Церкві чехи відкрили міжнародну літню школу

25.08.2019, 10:45

Фото з мережі Інтернет

У Ржищеві автомобіль зіткнувся з моторолером: одна людина загинула

25.08.2019, 9:10

Фото з мережі Інтернет

Погода на Київщині та в столиці 25-го серпня

24.08.2019, 21:11

Аналiтика

Михайло Бно-Айріян

Конкурс очільників РДА чи профанація: чим закінчиться ідея "шпигуна" з Київської ОДА

23.08.2019, 10:07

Профтехнічна освіта: з якими проблемами стикається Фастівський центр

22.08.2019, 12:00

"Тітушки", аферисти та безпорадна поліція: чим скінчиться конфлікт навколо скандальної забудови у Білій Церкві

22.08.2019, 8:00

Ігрові автомати у Фастові, Привокзальна площа

"Невидимі" гральні автомати, або чому правоохоронці Київщини закривають очі на соціальну катастрофу

21.08.2019, 8:10

Перлина Сквирщини: що подивитися у ландшафтному парку Буки (ФОТО)

21.08.2019, 8:00

Допомога фермерам: чому Київщина і тут пасе задніх…

20.08.2019, 8:52

Найбільші платники податків Київщини: ТОВ "Зерновий дім"

20.08.2019, 8:07

Перемога "слуг": чому на 97 окрузі Різаненко програв вибори новачку

19.08.2019, 9:17

Столичне сміття у Баришівці

Сміття від столиці до Баришівки: кому вигідно закривати очі на екологічну катастрофу

19.08.2019, 8:00

Транспорт Київщини: чому чиновники «забили» на річкові перевезення

16.08.2019, 9:07

Блоги

Андрій Нєбитов (начальник поліції Київської області): Ми будемо славити подвиг загиблих правоохоронців

23.08.2019, 18:59

Геннадій Межигірський (краєзнавець): Межигір'я має стати центром духовного відродження України

22.08.2019, 12:37

Ірина Федорів (журналіст): Вода з фекаліями, або що дала нарада в голови ОДА

22.08.2019, 11:45

Олексій Кулагін (керуючий власник девелоперської компанії "ОМОКС"): Для того, щоб зупинити рейдерство, треба зробити його нецікавим для самих рейдерів

22.08.2019, 8:30

Олена Вдовиченко (журналіст): Як у Переяславі місцеві жителі самоорганізувалися та прибрали наслідки пожежі у спорстзалі СК "Преслав"

19.08.2019, 17:00

Юрій Бутусов ( головний редактор "Цензор.Нет"): Про те, як наркобарон Амос Дов Сільвер з легкістю утік від співробітників Служби безпеки України

17.08.2019, 16:14

Володимир Бондаренко (політолог): Як відпочинок у аквапарку в Броварах обернувся розбитою головою мого сина

15.08.2019, 9:00

Ольга Туній (кандидат у депутати по 93 округу): Дякую за підтримку рідному Переяславу!

14.08.2019, 17:55

Костянтин Єфименко (екс-міністр транспорту в уряді Азарова): Про стратегію розвитку групи компаній Трібо і Біофарма

14.08.2019, 17:14

Остап Семерак (міністр екології та природних ресурсів України): На Київщині з`явиться унікальний національний природний парк

12.08.2019, 19:17