Сергій Возний: Якщо кандидат вкладає мільйони в кампанію, то у парламенті він буде ці кошти відбивати на схемах

18.07.2019, 17:08

«Моя Київщина» поспілкувалася з екс-головою Києво-Святошинської РДА Київської області Сергієм Возним, який як самовисуванець балотується у народні депутати по виборчому округу №95 з центром в Ірпені, і в межі якого входить значна частина Києво-Святошинського району. 

- Насамперед розкажіть про себе, як прийшли в політику?

- Я політикою займався з 2002 року, як представник різних штабів. А вже з 2010 року я сам почав працювати над своїм ім’ям та політичною кар’єрою. В тому ж 2010 році я обрався депутатом Вишгородської районної ради, в 2015 був обраний депутатом Києво-Святошинської ради. На мою думку, робота з населенням – це щоденне вирішення різних питань для населення, що дає будь-якому політику основу основ для його подальшого зростання. Розуміння проблематики громади та повсякденних питань формує твою особистість, яка передбачає в майбутньому роботу в державних органах місцевого самоврядування обласного рівня, і це хороша школа, яку треба пройти кожному політику.

- Зрозуміло, що політичні амбіції у вас є, адже нині ви є кандидатом у народні депутати по 95 виборчому округу...

- У кожного політика, молодого чи досвідченого мають бути певні політичні амбіції. В мене є певні бачення в розвитку не тільки 95 округу, а й Київської області в цілому. Я є кандидатом наук державного управління і моя тема дисертації – це взаємодія органів державної влади з органами місцевого самоврядування.

Також я займаюсь бізнесом, і в принципі готовий був би займатись ним і далі. Але, коли дивишся, що до влади приходять, як молоді цинічні персонажі, так і бувалі політичні діячі, які фактично грабують певні регіони, то я думаю, що цих людей треба потихеньку зупиняти, що б у місцевих олігархів було менше  можливостей розкрадати ресурси громади. Потрібно, щоб цим хтось системно займався. Якщо цього балансу не буде, ми знову матимемо Януковичів, Порошенків тощо. Це – прямий шлях до того, щоб знову втратити всі напрацювання. Тому наразі людям треба визначатись з тими кандидатурами, хто краще представлятиме їх інтереси в окрузі, щоб вони могли збалансувати всі процеси в регіоні і стримати тотальне розкрадання, зокрема 95 округу.

- Які законодавчі ініціативи плануєте впроваджувати? 

- Спершу я хотів би, нарешті закінчити питання децентралізації влади. Багато вже чого зроблено, але цього недостатньо. Усіх в пристоличному регіоні влаштовує стан справ, який був закладений ще за часів Радянського Союзу. Немає зацікавлених в децентралізації, адже в руках є районний ресурс, розподіл бюджету тощо. Хто це добровільно віддасть, якщо на них не натиснути?

Як один із елементів тиску як народного депутата, я бачу запровадження державного контролю за територією. Необхідно віддати органам місцевого самоврядування в частині фінансів, прийняття рішень, організацію побуту населення тощо. Разом з тим державна влада і місцева влада повинна бути збалансована.

Так само я хотів би прикласти максимум зусиль для вирішення питань екології, адже одним із пріоритетів будь-якого політика, громадського активіста і простих людей, є забезпечення гарного довкілля для нас і наших дітей. Кошти, які виділяються на проблеми екології, нахабно розкрадаються, тому я сподіваюсь, що президент Зеленський, як людина яка прийшла з бізнесу і ще незіпсований,  буде приймати добросовісні рішення, відповідно відкорегує роботу міністерства екології, обласних та районних державних адміністрацій, які будуть розуміти ,що потрібно нарешті працювати для людства, а не на свою кишеню.

Серед інших проблематик 95 округу я хотів би відмітити проблеми в галузі медицини. Я дуже багато приклав зусиль для того що б якимось чином навести елементарний лад в цій галузі. По-перше, треба приймати страхову медицину, адже якщо ми відпустили певні процеси, то треба щоб люди хоча б мали шанс застрахувати своє життя та здоров’я і потім могли отримати кваліфіковану медичну допомогу. Тому перше, що потрібно – підтримати закон про медичне страхування. Що ж до медичної реформи, я не можу зараз фахово оцінити наскільки якісно проходить вона під головуванням пані Супрун, але її треба або завершувати або відміняти. В цих питаннях треба дуже швидко розбиратися і наводити лад не тільки в 95 окрузі, а й взагалі в державі.

- Що ви в даному випадку можете запропонувати виборцям, яка ваша програма?

- Як я вже казав, для мене в пріоритеті питання охорони здоров’я, а саме вирішення проблем в медичній галузі, реконструкція Боярської районної лікарні, побудова довгоочікуваної лікарні в місті Ірпінь, а також  відновлення Ворзеля, як курорту регіонального значення. Пріоритетним є і питання екології та захисту навколишнього середовища, а саме ініціювання підписання угод зі збереження навколишнього середовища, проведення рекультивації і закриття небезпечних сміттєзвалищ, запровадження програми роздільного збирання відходів і їх безпечної утилізації.

Як народний депутат України, я зобов’язуюсь послідовно реалізовувати кроки, серед яких боротьба з корупцією – аудит діяльності та виявлення корупційних дій злочинної влади Ірпеня та Києво-Святошинського району. Нагальним є вирішення проблем та подолання корупційних схем у «Київобленерго», Київоблгазі, Ірпіньводоканалі.

Моя програма передбачає сприяння розвитку малого та середнього бізнесу. Також важливим є створення робочих місць за рахунок залучення провідних підприємств. Зокрема, мова йде про пожвавлення розвитку аеропорту «Гостомель» - головних повітряних воріт України з транспортних авіаперевезень. 

Окрім того, одним із напрямків моєї програми є молодіжна політика, а саме збільшення фінансування завдяки державній підтримці та спонсорській допомозі на культурні заходи та розвиток професійного дитячого спорту. 

- Під час цієї виборчої кампанії спостерігається криза довіри до політиків, зокрема популізм у заявах кандидатів на рекордному рівні. Що ви скажете про високий рівень популізму?

- Є 10% людей, які розуміються на процесах і є активними, а 90 % - це люди,  яким треба формувати певну думку. Деякі люди займаються, м’яко кажучи, не своєю справою. Вони розуміють, як гарно сказати, вміють гарно писати тощо. А загалом багато хто не може вдома навіть дати собі раду, не кажучи вже що б тягнути район, область та країну.

Багато хто пустословить і говорить дурню, а багато хто виріс в цинізмі і опускається до того рівня, що грабують своїх рідних, друзів та країну в великих  масштабах. Я хотів би, щоб в нашій державі було якомога менше таких проявів популізму, а більше дієвості та людей, які професійно розбираються в напрямках та є вродженими  лідерами та керівниками. Для цього в державі має бути побудована система відбору, кому бути керівником вищої ланки. А не так як призначають декого…

- Можливо маєте приклади…

- Наприклад, коли нам призначають прем’єр-міністром мера Вінниці, який дурив вінничан, а сьогодні дурить всю країну.  Зараз знову намагається дурити, нібито до Порошенка та його команди немає ніякого відношення.  Ті його виростили, а він, пограбувавши всю країну,  маючи  колосальний ресурс що б купувати всі засоби інформації і формувати про себе позитивну думку. Гройсман – маститий популіст, який своїми діями, вчинками та фібрами знищує нашу незалежність. Доріг – немає, медицини – немає, а всю побутову корупцію в нашій державі очолює Володимир Гройсман. На мою думку, ця людина взагалі має сидіти в тюрмі, а не балотуватися в парламент.

- Зараз як ніколи в парламент рветься велика кількість людей абсолютно різних професій та поглядів. Які  очікування від нового парламенту в плані дієвості народних обранців?

- У наступному парламенті, на мою думку, буде дуже багато недієвих людей. Всім закладено в мізки, що кормушкою і одним із елементів існування нардепів, є державна влада. Ми цей цирк бачимо, особливо серед мажоритарників. Вони спочатку цей ресурс вимивають з державних органів собі в кишені, а потім ідуть і купують за ці кошти голоси виборців. Коли дивишся, як будують лавочки, вкидають мільйони коштів, аби тільки його обрали люди,  зрозуміло, що ця людина якщо пройде в парламент, буде ці кошти відбивати на схемах. Це – неправильно.  Якщо хочете заробляти кошти – йдіть в бізнес, а законодавча, виконавча та судова влада повинна забезпечити бізнесу нормальні умови розвитку. А коли використовуючи владні повноваження люди заробляють шалені кошти – це неправильно і  так цинічно як це роблять в нас – це не піддається жодній критиці.  Народ хоче гарно жити, а для цього необхідно щоб депутат обрався,  робив і приймав для держави законодавчі ініціативи, адже це головна задача будь-якого депутата.

Ірина Василенко

Читайте також:

Василь Олексюк
Сергій Возний

Новини

Фото з мережі Інтернет

Погода на Київщині та в столиці 22-го жовтня

21.10.2019, 21:41

Фото з місця ДТП

У Згурівському районі зіткнулося два автомобіля

21.10.2019, 19:59

Фото з мережі Інтернет

Ірпінський військовий госпіталь отримав медичне обладнання з США та Канади (ВІДЕО)

21.10.2019, 19:35

Фото з місця події

У Броварському районі поліція розшукує зловмисників, які обстріляли автомобіль

21.10.2019, 19:08

Фото з мережі Інтернет

Під Києвом зник хлопець з татуюванням (ФОТО)

21.10.2019, 18:46

Фото з місця ДТП

На Білоцерківщині сталася серйозна ДТП

21.10.2019, 18:24

Фото з мережі Інтернет

У Сквирському районі браконьєр зловив більше ста раків

21.10.2019, 17:59

Фото з мережі Інтернет

У Ірпені планують створити добровільну пожежну дружину

21.10.2019, 17:34

Фото з місця події

У Вишгородському районі правоохоронці виявили у хлопця наркотики

21.10.2019, 17:16

Фото з мережі Інтернет

У Переяслав-Хмельницькому пройшов Кубок Київської області із сумо

21.10.2019, 16:57

Аналiтика

Олексій Чернишов - забудовник з Харкова - без п'яти хвилин новий голова Київської ОДА

Губернатор будівельних майданчиків: чому у Зеленського вирішили призначити "варяга" з Харкова

21.10.2019, 15:51

П'ять запитань: В’ячеслав Дяченко про вибори, екологічний стан річки Рось та розвиток міста Богуслав (ВІДЕО)

21.10.2019, 15:13

Громадський активіст Ігор Труба: Вишневим керують кримінальні елементи при апатичному населенні

21.10.2019, 8:00

Очима містян: як живеться у Бучі, Боярці та Вишневому

18.10.2019, 16:43

Михайло Бно-Айріян

Піар у "совковому" стилі, або Чому голова Київської ОДА ганьбить партію президента

18.10.2019, 8:01

Мер Борисполя Анатолій Федорчук: Історія дасть оцінку діяльності і моїй, і кожного президента

17.10.2019, 8:00

Найбільші платники податків Київщини: ПрАТ "Вишнівський ливарно-ковальський завод"

16.10.2019, 8:00

Системна криза на Ставищенщині: що робити творчим людям, коли "слуги народу" забули про культуру

16.10.2019, 7:45

Полковник поліції Роман Бежук

Начальник Вишгородської районної поліції Роман Бежук: Треба розуміти, що процес реформування може тривати досить довго

15.10.2019, 8:12

Зорецвіт: Історія успіху творчого колективу зі Ставищенського району

15.10.2019, 8:00

Блоги

Олексій Оскер (голова, ВГО "Євро столиця"): мені запропонували очолити Київську ОДА

21.10.2019, 11:26

Ігор Дармостук (шеф-редактор сайту КиевВласть): Бно-Айріян пішов з посади через явну війну з нардепами від умовної групи “Приват”

21.10.2019, 11:04

Андрій Анісімов (екс-перший заступник голови Київської ОДА): Київщина потребує динамічного розвитку!

20.10.2019, 16:35

Лада Лузіна (письменниця): Про нерозгадані таємниці графині Браницької з Білої Церкви

20.10.2019, 14:28

Олександр Замула (активіст): Про можливість розформування Томашівської ОТГ

18.10.2019, 10:46

Тетяна Семенова (перший заступник голови Київської облради): Про перспективи співпраці Київщини з інвесторами

17.10.2019, 9:25

Ігор Мещан (директор департаменту соціального захисту населення КОДА): Про фестиваль "З війни до миру. Діти" до Дня захисника України

17.10.2019, 8:57

Максим Плешко (депутат Ірпінської міськради): Ірпінь - перше місто в Україні, яке викупило приватну будівлю для облаштування комунальної школи

16.10.2019, 19:14

Ігор Оваденко (голова організації "СВД"): Обухівська влада - лицеміри

14.10.2019, 19:02

Валерій Карпунцов (доктор юридичних наук, екс-нардеп): Під виглядом реформ продовжується курс на знищення прокуратури

14.10.2019, 16:47