Новини

Бориспільські спортсмени зайняли призові місця одразу в двох турнірах

20.04.2018, 15:31

Насиченим виявився минулий тиждень для вихованців Бориспільської ДЮСШ. Відразу у двох турнірах, що проходили у Києві, змогли взяти участь наші боксери: "Козацькі звитяги" та "Дзвони Чорнобиля" Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на "ВІСТІ". На відкритих змаганнях «Козацькі звитяги», що проводилися під егідою Міжнародної громадської організації «Козацтво запорозьке», чемпіонами стали Колошва Сергій (вагова категорія до 33 кг), Марченко Данило (в/к до 40 кг) та Дунь Олександр (в/к 45 кг). Також срібними призерами названих змагань стали Інапшба Нікіта, Сиротенко Максим, Андрушенко Артур та Парасич Кирило. Бронзові нагороди вибороли Нагай Тимофій, Любас Данило, Шабадей Денис, Чернецький Володимир. У представницькому турнірі «Дзвони Чорнобиля» взяли участь більш досвідчені наші боксери: Волянський Артем (в/к понад 90 кг) та Жердєв Михайло (в/к до 75 кг). Обидва спортсмени зайняли ІІІ місце. Змагання пройшли на високому організаційному рівні, вони стали ще одним етапом на шляху підготовки до чемпіонатів України.

Бучанські велосипедисти вимагали від Федорука припинити рейдерство (ФОТО, ВІДЕО)

20.04.2018, 15:06

Учора власники та клієнти прокату “100 КОЛІС” вийшли на акцію протесту до Бучанської міської ради з вимогою припинити рейдерське захоплення приміщення велопрокату на території Бучанського парку Про це повідомляє "Моя Київщина" з посиланням на "Правду Ірпеня". Як відомо, прокат “100 КОЛІС” надавав послуги у Бучанському парку понад 3 роки. Весь цей час вони орендували приміщення у місцевого УЖКГ. У ході зміни балансоутримувача приміщення, яке орендував прокат було відмовлено в продовженні оренди. За словами власника прокату Марічки Плешко, все виглядає так, що мер Бучі просто хоче віддати розкручене, обладнане місце людям зі свого оточення, а це просто непорядно. “За час роботи “рокату “100 КОЛІС” до нас не було жодних претензій – ми вчасно сплачували оренду і всі необхідні податки в бюджет Бучі, забезпечували порядок і чистоту, пропагували здоровий спосіб життя. Тому для нас таке ставлення з боку Бучанської міської ради і Анатолія Федорука просто незрозуміле. Тим більше, що наш прокат завжди активно долучався до спортивних заходів у Бучі, допомагав у проведенні ролергонок, велосипедних перегонів “Дивогонка”. І це не прості слова, маємо численні подяки у свідчення цього, – повідомила Марічка Плешко. Детальніше дивіться в сюжеті:  

Працівники Вишгородської міськради вийшли на весняну толоку (ФОТО)

20.04.2018, 14:43

У четвер, 19 квітня, у рамках проведення двомісячника благоустрою населених пунктів Вишгородського колектив Вишгородської районної державної адміністрації прибрав територію Національного музею-заповідника "Битва за Київ у 1943 році" у Нових Петрівцях Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на прес-службу КОДА. Участь у весняній толоці взяли голова адміністрації Вячеслав Савенок, перший заступник голови  Олександр Устименко, заступник голови Марина Мельник, керівник апарату Вікторія Потапенко, керівники та працівники структурних підрозділів адміністрації. Спільними зусиллями на території музею було висаджено алею з 150 саджанців, прибрано 5 га території та зібрано і вивезено 500 пакетів опалого листя. Колектив Вишгородської РДА висловлює подяку за організацію акції на території музею директору Національного музею-заповідника «Битва за Київ у 1943 році» Івану Віковану та ДП «Київська лісова науково-дослідна станція», Дніпровсько-Тетерівське державне лісомисливське господарство, ДП «Вищедубечанське лісове господарство» та ДП «Димерське лісове господарство» за надання саджанців. Тож музей готовий приймати відвідувачів на заходи до Дня пам’яті та примирення і перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

На освіту і охорону здоров'я Переяславщини виділять ще майже 13 мільйонів гривень

20.04.2018, 14:18

У Київській обласній раді 16 квітня відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету та фінансів, де обговорювалося питання розподілу дотації на утримання закладів освіти та охорони здоров’я між місцевими бюджетами області Про це повідомляє "Моя Київщина" з посиланням на "Вісник Переяславщини". Йшлося про розподіл бюджетного залишку обсягом 178 мільйонів гривень. Депутатська комісія погодила розподілити їх між містами обласного значення та районами області як додаткову дотацію на здійснення переданих з державного бюджету видатків на утримання закладів освіти та охорони здоров’я на 2018 рік. Після затвердження пропозицій комісії сесією обласної ради до міського бюджету Переяслава може надійти 2 млн 386,5 тис грн цільових додаткових коштів. Серед десяти міст обласного значення така сума є однією з найменших. При цьому всього 375 тис. грн. дали Ржищеву, а Білій Церкві найбільше – 17 835 тис. грн. Серед районів Переяслав-Хмельницькому виділено 9 303,8 тис. грн, максимальну суму додаткової дотації виділили на Миронівський район – 16 633 тис. близько 11 млн. грн. – на Васильківський, Ставищенський райони. У бюджетному розподілі обласних коштів тепер є рядки і для фінансування ОТГ. Цього разу допоможуть лише трьом, з яких Студениківській ОТГ – лише 444, 6 тис. грн., Великодимерській – майже 3,5 млн грн., Тетіївській – майже 1 млн. грн.

Аеропорт імені Сікорського збільшив потік пасажирів удвоє

20.04.2018, 13:53

Міжнародний аеропорт "Київ" імені І. Сікорського (Жуляни) в І кварталі 2018 року обслужив 442 тис, що на 50,4% більше, ніж в І кварталі минулого року Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на сайт "БізнесЦензор". Як повідомили в прес-службі аеропорту, кількість пасажирів, обслужених на міжнародних рейсах, склало - 423,9 тис. Осіб, на внутрішніх рейсах - 18,1 тис. Кількість рейсів у І кварталі 2018 року склало 5499 на приліт і виліт, що на 23,3% більше аналогічного періоду 2017 року, з них міжнародних рейсів - 4519, внутрішніх - 980. Найбільш популярні міжнародні напрямки в І кварталі 2018 року - Дубай (ОАЕ), Мінськ (Білорусь), Анкара (Туреччина), Варшава (Польща), Будапешт (Угорщина), Меммінген (Німеччина), Рим (Італія); внутрішні - Одеса, Запоріжжя, Львів. Міжнародний аеропорт "Київ" (Жуляни) розташований в діловому центрі столиці в 7 км від центру міста. За кількістю рейсів і пасажиропотоку займає 2-е місце в Україні. В аеропорту розташовані три терміналу загальною площею 21 тис. Кв. м. Окремий термінал для бізнес-авіації - "В" - входить в систему FBO. ЗПС аеропорту дозволяє приймати повітряні судна типу B-737, A-320.

Смертність у Білій Церкві висока, через старе реанімаційне обладнання, - депутат міськради

20.04.2018, 13:27

У Білій Церкві суттєво збільшується статистика смертності, через застарілу апаратуру реанімаційних відділень міських лікарень. З таким запитом, вчора 19 квітня під час 49-ї сесії, до міського голови Геннадія Дикого звернувся депутат Володимир Вовкотруб Про це повідомляє "Моя Київщина" з посиланням на сайт "04563.com". Застаріла апаратура не дозволяє проводити вчасно інтенсивну терапію. Крім того, сьогодні у лікарнях відсутні необхідні медичні матеріали. Сучасна і більш чутлива високоінтелектуальна апаратура для вентиляції легень дітей, сучасні інкубатори та інша апаратура теж вкрай необхідна і пологовому будинку нашого міста. Як відзначається у документі, Біла Церква має слабкий матеріально-технічним стан лікарень, тому депутат пропонує об’єднати зусилля в цьому напрямку та зробити все залежне, щоб ці можливості рятувати білоцерківців були більшими. Для вирішення цих проблем у запиті Володимир Вовкотруб висловив наступні пропозиції: Визнати дану проблему пріоритетною та при кожному перерозподілі коштів видаткової частини бюджету не менше 10 % бюджету розвитку виділяти на модернізацію медичного інвентарю та обладнання. По аналогу інших міст України, розробити програму підтримки пацієнтів з ішемічною хворобою серця, інфарктами, які потребують негайного втручання (типу «Стоп –інфаркт»). Розглянути можливість розробки та прийняття цільової міської програми щодо навчання обдарованих дітей міста за рахунок коштів міського бюджету' у ВУЗах медичного спрямування, з обов’язковим послідуючим працевлаштуванням у комунальних медичних закладах міста. Враховуючи дані статистичної звітності провести тематичні «круглі столи» і визначити пріоритетні напрямки для фінансування. Під час засідання депутати міської ради підтримали цей запит і вирішили направити звернення щодо вирішення даного питання й до Київської обласної державної адміністрації, Київської обласної ради.

На Київщині за одним столом зустрілись бізнесвумени з усієї України (ФОТО)

20.04.2018, 12:50

У Білій Церкві відбулась зустріч за круглим столом успішних жінок України, які ділились досвідом, пропонували вихід України із кризи, презентували свої нові бізнес-проекти, соціальні ініціативи та обговорювали можливості подальшої співпраці та консолідації Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на сайт "businesswoman". До успішних жінок Білої Церкви приїхали поділитись своїм досвідом про успіх і реалізовані проекти Ганна Крисюк – власниця міжнародного глянцю «БізнесWoman», лобіст України у світі; Вікторія Ліснича – президент Міжнародної дипломатичної ради України, лобіст у налагодженні україно-китайських відносин;   Тетяна Камінська – ректор Київського кооперативного інституту Бізнесу і права та інші.   Організувала цю позитивну і цікаву зустріч жінок в приміщенні Служби зайнятості міста Біла Церква Абрамова Альона, яка є амбасадоркою Міжнародної Амбасади Жінок-Підприємців і головою жіночої ради в м.Біла Церква. Впродовж години дівчата розповідали про свої досягнення. Цікаві виступи лунали від усіх і зокрема місцевих депутатів, жінок бізнесменів та жінок державних структур і громадськості, а саме від Беркут Марії, Олени Табенець та інших.

На офіційний сайт "Антонова" відбулася хакерська атака

20.04.2018, 12:24

Держконцерн "Укроборонпром" заявив про взлом хакерами сайту держпідприємства "Антонов" Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на прес-службу "Укроборонпрому"у Facebook. "Корпоративний сайт ДП" Антонов "закрито в зв'язку з черговою хакерською атакою. Будь-які повідомлення, які поширюються з сайту www.antonov.com, починаючи з 19 квітня, є помилковими. Дякую за розуміння", - йдеться в повідомленні "Укроборонпрому". "У зв‘язку з цим просимо представників ЗМІ бути обачними і не йти на поводу у зловмисників, які цілеспрямовано намагаються дискредитувати провідне українське підприємство у галузі авіабудування", - додає Державний концерн "Укроборонпром".

Вишгородські параспортсмени вибороли перші місця на Чемпіонаті області з плавання (ФОТО)

20.04.2018, 11:59

Учора, 19 квітня, вперше у Вишгородському районі пройшов Чемпіонат Київської області з плавання серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, порушеннями зору, слуху і розумового та фізичного розвитку Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на Київську ОДА. До Вишгородської районної дитячо-юнацької спортивної школи завітали 40 юних спортсменів Київської області, серед них двоє мешканців Вишгорода, які і  вибороли перші місця відповідно до нозології та вікової групи: Бондар Мілана (6 років), Єрмолов Данило (10 років). Перед початком спортивного заходу голова Вишгородської РДА В'ячеслав Савенок провів робочу зустріч з начальником управління фізичної культури та спорту Київської обласної державної адміністрації Сергієм  Тимофєєвим  щодо розвитку спортивної інфраструктури, будівництва нових спортивних майданчиків, проведення спортивно-масових заходів та розвиток видів спорту, які культивуються в районі. Урочисте відкриття змагань відбулося за участі начальника управління фізичної культури та спорту Київської обласної державної адміністрації Сергія Тимофєєва, начальник комунального закладу «Спорт для всіх» Дениса Мірзоєва,  заступника голови Вишгородської районної ради Марини Ганіцької та начальника відділу у справах молоді та спорту Вишгородської РДА Сергія Лазарєва.

На дорозі під Борисполем водії "залишають" колеса (ФОТО)

20.04.2018, 11:36

Дорога від Воронькова до Борисполя не найгірша у Бориспільському районі, її ремонтували минулої осені. Але після зими вона нагадує смугу перешкод Про це повідомляє "Моя Київщина" з посиланням на "Вісті". Такі дороги водії називають "убивцями коліс". Вороньківська сільська рада не мала права ремонтувати навіть відрізок у центрі села, бо дорога не комунальна, а всеукраїнського значення. • Реальність. Трасі пощастило торік під осінь, коли Вороньківську ЗОШ визначили як опорну і її планували відвідати перші особи держави. Тоді центр Воронькова заасфальтували швидко і повністю, але дійшли тільки за перший поворот. Пізніше продовжили асфальтування у напрямку Кийлова, полагодивши найбільш проблемну ділянку.  На під’їзді до села шлях ремонтували якісно: вирізали карти і асфальтували їх суцільним шаром. Але далі у бік Борисполя почалося звичне заляпування ям. Можливо, дізналися, що вище міністра освіти до Воронькова ніхто не їхатиме.  Не дивно, що такий ремонт зиму не пережив. Поряд із торішніми латками з’явилися нові вибоїни, а там, де заляпували ямки, навесні утворилася суцільна смуга перешкод. Тепер дорога щільно усіяна вибоїнами. Тому на узбіччях можна побачити водіїв, які міняють колеса авто. • Перспективи. Щодо повторного ремонту дороги до Воронькова "Вісті" запитали у гендиректора ПрАТ "Комунтранс" Олексія Глушка. Він повідомив, що на ремонт усіх доріг Бориспільщини службою автомобільних доріг України виділено 350 тис. грн. Першочерговість ремонту визначають, виходячи із стану доріг, насиченості руху, наявності автобусних маршрутів… До ремонту траси до Воронькова черга може дійти протягом двох тижнів. За словами О. Глушка, відремонтувати усі дороги району немає технічних можливостей, а виділених коштів замало.Для порівняння: на ремонт однієї міської вулиці Глибоцька міськрадою виділено 199 тис. грн (повідомив перший заступник Бориспільського міського голови Микола Корнійчук). Тож, швидше за все, скромних 350 тис. грн на Вороньківську трасу може і не вистачити.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38

Новини

Ганна Старикова

На сайті Київоблради розмістили "глянцевий" звіт голови Ганни Старикової

26.04.2018, 16:22

У Броварах зловили браконьера з рушницею для підводного полювання (ФОТО)

26.04.2018, 15:58

На Київщині сутенерки постачали іноземцям дівчат та наркотики (ФОТО)

26.04.2018, 15:38

Київська облрада оприлюднила порядок денний позачергової сесії

26.04.2018, 15:15

На Обухівщині в ресторанному комплексі "Матрьошка" згоріла лазня (ФОТО)

26.04.2018, 14:44

У ВККС хочуть звільнити сина голови Білоцерківського суду з крісла судді Київського окружного суду

26.04.2018, 14:26

Під Верховну Раду вийшли родичі поліцейських, які загинули у Княжичах

26.04.2018, 13:58

В мережі з'явилось відео вандалізму в Боярці (ВІДЕО)

26.04.2018, 13:31

Відомий німецький виробник автомобільної електроніки планує будівництво нового підприємства на Київщині (ФОТО)

26.04.2018, 13:08

Сьогодні 32-річчя трагедії на Чорнобильській АЕС

26.04.2018, 12:44

Аналiтика

"Куме, то ж не ті гроші" або В чому різниця між Кононенком і Онищенком

26.04.2018, 8:00

Сергій Кандауров вважає, що аеропорт у Білій Церкві таки буде

Директор Білоцерківського вантажного авіаційного комплексу Сергій Кандауров: Без аеропорту Біла Церква щороку втрачає 400 тисяч туристів

25.04.2018, 8:09

Депутат Вишневої міськради Сергій Нагорняк: Мені тяжко бачити, як місто роздається забудовникам

24.04.2018, 8:15

Аферисти з Ірпеня: як ошукані інвестори Вишнякова справедливості шукали (ФОТОРЕПОРТАЖ)

23.04.2018, 8:08

Протистояння на Київщині почалося

На старті президентських перегонів: чому на Київщині Банковій нічим крити Тимошенко

20.04.2018, 8:20

"Парк ХІІ місяців" під Києвом: незабаром з’являться бегемоти та дім для крокодилів

20.04.2018, 8:06

Головлікар Білоцерківського обласного онкологічного диспансеру Ярослав Колесніков: кількість випадків меланоми за 10 років зросла в рази

19.04.2018, 17:08

Медична реформа в дії, або чи буде "швидка" виїжджати до хворих на Київщині

19.04.2018, 8:08

Едуард Якушев розповів про те, чим займається КОТПП

Перший віце-президент Київської обласної торгово-промислової палати Едуард Якушев: Нам необхідно оновлювати промисловість

18.04.2018, 8:00

Як компанія родини Рудьковського "віджимає" землю у селян на Миронівщині

17.04.2018, 14:13

Блоги

Віталій Ярема (заступник голови Київського обласного осередку БПП): Чи є державне мислення в межах області?

24.04.2018, 17:55

голова Київської ОДА Олександр Горган

Олександр Горган (голова КОДА): Десятки потрібних області програм умисно зриваються

24.04.2018, 15:03

Сергій Лещенко (народний депутат): Як найближчий соратник Порошенка окучує округ на Київщині

23.04.2018, 11:52

Олександр Замула (активіст, Фастів): Які "казки" про ПАТ "Укрзалізниця" мер Фастова розповів журналістам у своєму кабінеті?

20.04.2018, 9:52

Аліна Захаренко (юрист, активіст): Новий "Еліта-Центр" в гангстерському "Чикаго"-Ірпені

19.04.2018, 10:57

Анатолій Обухов (житель Білої Церкви): Парк сорому за місто

18.04.2018, 12:04

Ірина Федорів

Ірина Федорів (активістка): Чому мер Ірпеня вигнав фінансистів з граблями і коли Карплюка вже посадять? (відео)

18.04.2018, 11:51

Артур Пічкур (журналіст): На підтримку будівництва шляхопроводу у Вишневому

17.04.2018, 18:38

Володимир Гайдамачук (активіст): Як мер Білої Церкви блокує роботу журналістів

16.04.2018, 18:35

Віталій Купрій (народний депутат): Як Ситник квартиру в Броварах отримав

16.04.2018, 18:29