Відсутність інформації призводить до того, що деякі місцеві «царьки» відчувають себе мало не всесильними властителями на українській землі. Зокрема, це стосується Київської області, де нема жодного впливового інформаційного ресурсу. З огляду на це активісти та журналісти громадської організації «Моя Київщина» ухвалили рішення про створення однойменного інформаційного порталу. Головною ціллю інформаційного порталу «Моя Київщина» є висвітлення подій в Київській області, а також аналіз актуальних проблем у столичному регіоні.

Погані дороги та низький рівень життя громадян – це лише наслідки. Реальні причини цьому криються в незаконному виділенню землі, корупції тощо. Саме це й призводить до того, що Київщина замість процвітання перебуває в жалюгідному стані.

Громадський рух «Моя Київщина» - це абсолютно новий рух, який об`єднав громадських діячів, журналістів та просто небайдужих жителів Київської області. Об`єднав для того, аби спільними зусиллями змінити нашу з вами рідну Київщину, дати їй новий поштовх для розвитку, на який вона і всі ми разом з нею заслуговуємо.

Запрошуємо всіх небайдужих жителів Київщини до співпраці.

Ваша редакція «Моя Київщина»