#

10-та річниця початку АТО на Донбасі: Головнокомандувач ЗСУ звернувся до військових

14.04.2024 14:31
10-та річниця початку АТО на Донбасі: Головнокомандувач ЗСУ звернувся до військових
Олександр Сирський, Головнокомандувач ЗСУ
У 10-ту річницю оголошення Антитерористичної операції на сході України, Головнокомандувач Олександр Сирський подякував військовим, які стали на захист України у квітні 2014 року
Рівно 10 років тому, 14 квітня 2014 року, на виконання рішення РНБО розпочалася Антитерористична операція.  
Оголошення Антитерористичної операції - стало реакцією на захоплення Слов’янська спецпідрозділом фсб рф на чолі з міжнародним злочинцем, за наказом очільника Кремля. 
З честю виконував обов’язки і начальника штабу Антитерористичної операції, і заступника керівника Антитерористичної операції, і керівника Антитерористичної операції. 
Щиро дякую кожному українському захиснику і захисниці, які тоді, навесні 2014 року, стали до лав підрозділів Сил безпеки і оборони України, щоб захистити нашу Батьківщину від російських терористів та агресорів, які принесли на нашу землю страждання і смерть. Дякую кожному, хто захищав і захищає незалежність України. 
Цього дня ми повинні згадати і пом’янути усіх українських захисників і захисниць, які поклали свої життя за свободу нашої держави у протистоянні російській навалі. 
Вічна слава і вічна пам’ять нашим героям! 
Боротьба триває. 
Усі хто брав участь у Антитерористичній операції дуже добре засвоїли, що українське сонце сходить за териконами на Донбасі! 
Ми робимо все, щоб звільнити нашу землю. 
Ми переможемо! 
Слава Україні!
Читати "Моя Київщина" у Telegram
Олександр Сирський
Командувач Сухопутних військ ЗСУ