#

Аутсайдер Чемпіонату знову сильніший за "Колос": третя поразка від полтавчан у цьому році

02.12.2019 09:42
Фото з матчу "Ворскла" - "Колос"

У рамках 16-го туру української Прем'єр-ліги відбувся поєдинок між полтавською "Ворсклою" і ковалівським "Колосом". Перед поєдинком прогнозували перемогу команди з Київщини, адже полтавчани займали останню позицію в турнірній таблиці

Варто відмітити, що колектив "Ворскли" нещодавно отримав нового тренера – Юрія Максимова. Вимагати від нього за такий короткий періоду часу грандіозного результату було нерозумно, але шанувальники "зелено-білих" сподівалися на покращення мікроклімату в команді.

Цього сезону команди зустрічалися вже двічі. Варто відзначити, що це були перші поєдинки двох клубів за всю історію. У серпні "Ворскла" здолала "Колос" на їхньому ж полі (3:0) в рамках УПЛ, а місяць тому полтавці на виїзді вибили "Колос" з Кубка України.

У даному поєдинку ковалівці не могли розраховувати на дискваліфікованих Олега Ільїна та Вадима Парамонова. Також продовжував заліковувати свою травму Денис Костишин. З іншого боку, приємним козирями у тренерського штабу мали б стати повернення Віталія Гавриша після дискваліфікації, а також присутність на полі першого ісландця в УПЛ Арні Вільхамссона. У полтавчан же був відсутній Володимир Баєнко, який отримав неприємну травму в попередньому поєдинку, пошкодивши зв'язки руки.

Із перших хвилин "Ворскла" пішла вперед, але особливої ​​гостроти з цього не виходило. "Колос" після невеликої паузи відсунув гру від своїх воріт, але теж не міг впоратися з компактною обороною противника.

Першого небезпечного моменту довелося чекати 17 хвилин. Непогана комбінація вдалася "Колосу", Вільхамссон пробивав на техніку із меж чужого штрафного – м'яч пройшов вище воріт.

На 20 хвилині непорозуміння між захисником та голкіпером ледь не призвело до взяття воріт полтавчан. Ндіайе невдало скинув м'яч на Різника, чим ледь не вивів на пусті ворота Оріховського. Лише самовіддана гра голкіпера не дозволила завдати удару хавбеку "Колоса".

Один з ключових моментів поєдинку стався на 38 хвилині зустрічі. Гравець "Ворскли" Пердута навішував з правого флангу і м'яч влучив у руку Чорноморцю. Арбітр без вагань вказав на "точку". Одинадцятиметровий реалізував Васін без шансів для голкіпера ковалівців. Під завісу тайму Волинцю довелося постаратися, щоб перевести м'яч на кутовий після дальнього удару Коломійця.

На початку другого тайму відбулася перша заміна у "Колоса". Волков замінив Вільхамссона, але від того особливої ​​активності не додалося. Можна згадати удар Кожушка, з яким впорався воротар "Ворскли". Команди створювали дуже мало небезпечних моментів, ведучи основну боротьбу за м'яч в центрі поля. В'язка гра не дозволяла суперникам часто загрожувати воротам. Можна згадати епізод, який створили партнери по команді Волкову, який, після прострілу з флангу, не влучив по воротах з вигідної позиції.

У кінці зустрічі ковалівці мали кілька небезпечних штрафних ударів для того, щоб відновити паритет, але м'яч вперто не летів у ворота. Чи не найкращим моментом можна вважати удар Лисенка з лінії штрафного, з яким впорався Різник. У компенсований час гравці "Колоса" апелювали до арбітра щодо призначення пенальті у ворота "Ворскли", коли під час боротьби опинився на газоні один із підопічних Костишина, однак це закінчилося лише жовтою карткою Лисенку.

Отож, 1:0 на користь господарів, які, незважаючи на звитягу, замикають турнірну таблицю. "Колос" із 19 пунктами в активі розмістився на 9 позиції, маючи комфортний відрив від зони вильоту.

Свій наступний матч у Чемпіонаті "Колос" зіграє на домашньому полі проти "Дніпра-1" наступної суботи – 7 грудня.

Ворскла – Колос (1:0).

Гол: Васін, 39 (пенальті).

Ворскла: Різник - Пердута, Чеснаков, Ндіайе, Сапай - Скляр, Луїзао, Ребенок - Васін, Коломієць (Кане, 57, Очігава, 90 + 4), Артур (Саків, 78).

Колос: Волинець - Зозуля, Мартиненко, Гавриш, Чорноморець - Оріховський, Мілько - Кожушко (Морозко, 59), Задоя (Смирний, 68), Лисенко - Вільхамссон (Волков, 46).

Спортивний оглядач Сергій Іваницький для порталу "Моя Київщина"