#

Автомобільні заправки на Київщині: як працює мережа "Avantage-7"

22.04.2021 13:36
Автомобільні заправки на Київщині: як працює мережа "Avantage-7"
Логотип мережі АЗС "Авантаж-7"

Інформаційне агентство "Моя Київщина" продовжує серію матеріалів про автозаправки, що функціонують на території столичного регіону. Про власників, спектр послуг і пальне мережі "Avantage-7" читайте в сьогоднішньому матеріалі

Одна з найменш публічних мереж на паливному ринку України "Авантаж-7" з’явилася в 2005 році. Компанія за роки свого існування розрослася з кількох десятків модулів на чужих заправках до повноцінних своїх.

Засновницею "Авантаж-7" є Наталія Чіріч. Зауважимо, що вона також є керівницею низки ТОВок, які займаються наданням в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна, як-от:

  • "Пантера ЛТД";
  • "Пантера плюс ЛТД";
  • "ТОБОЛ".

Крім цього, жінка заснувала "Гріко-ЛТД" із таким же видом діяльності, та разом із Віктором Зайцем – ТОВ "Полімермонтаж", що спеціалізується на спорудженні будівель та інших монтажних роботах.

Свого часу у складі засновників "Авантаж 7" був й Анатолій Козлов. Але в 2007 році Чіріч викупила його частку та вирішила розвивати газовий бізнес як сімейний. У 2011 році все ж таки відбувся розподіл на дві групи компаній: "УПК Європлюс" і "Авантаж 7". Лише Макарівська ГНС залишилася у форматі 50/50 аж до 2020 року.

Стратегічним управлінням компанії займається чоловік Наталії Чіріч Артем Білик. Крім цього, він є керівником  ТОВ "Медполіфарм", ПП "Успіх - 21 Століття",  ТОВ "Вектор-М"; засновником  ТОВ "Істок-М"; співзасновником  ТОВ "Торговий дім "Аеростар", ТОВ "Спліт - сервіс".

Уповноваженою особою "Авантаж-7" є Валерій Мусійчук. На "Work.ua" від 7 грудня 2010 року є резюме чоловіка, який має ідентичні паспортні дані.

Мусійчук закінчив Київський національний університет будівництва та архітектури. Із 2002 року по 2004 працював старшим майстром на ВАТ "Київгаз". Із 2004 по 2005 рік був заступником технічного директора ЗАТ "ЛПГ", після чого змінив місце роботи на ТОВ "Пропан-сервіс", де займав аналогічну посаду до 2009 року. Наступною кар’єрною сходинкою стало ТОВ "Толль Газ", у якому Мусійчук – менеджер із питань регіонального розвитку. Згідно з інформацією Youcontol він був і керівником ТОВ "МОНОЛІТ-ГАЗ".

Відомо, що з перших років існування "Авантаж-7" співпрацювала з багатьма авторитетними мережами АЗС України. Тоді ставка на реалізацію газу видавалася малоперспективною та навіть плачевною. Але керівництво компанії наполегливо розвивало свій бізнес і навіть вирішило стартувати самостійно. Насамперед не користуватися послугами постачання, а здійснювати це власними силами. Перехід до власних об’єктів був поступовим, але вдалим.

В інтерв՚ю "Enkorr" Наталія Чіріч окреслювала секрет успіху АЗС так:

Далеко не всім потрібна ціна, є багато сегментів клієнтів, усі їх потрібно досліджувати. Я не скажу, що ми будуємо й працюємо інтуїтивно, якийсь аналіз, звичайно ж, проводили. Та глобально ми прагнемо, щоб заправки були такими, які подобаються нам самим: формат станції, набір послуг і так далі. По суті, робимо як для себе.

Наразі на території Київщини розташовані 28 автозаправних станцій "Avantage", 20 із яких функціонують у районах столичного регіону: Броварський – села Пухівка, Калинівка, Богданівка, Русанів, Погреби (2), Требухів, Красилівка та смт Велика Димерка; Бориспільський район – село Єрківці; Бучанський район – села Софіївська Борщагівка, Мила, Горенка (2); Вишгородський район – село Хотянівка; Обухівський район – села Іванівка, Ходосівка, Митниця; Фастівський район – смт Чабани, Гатне.


Зазначимо, що активи компанії зосереджені також і в містах області: Бровари (7), Переяслав-Хмельницький (1).

Цінова політика

Спершу мережа спеціалізувалася лише на реалізації газу, а наразі пропонує своїм покупцям бензин, дизпаливо та реагент AdBlue. Станом на 21.04.2021 року середні ціни на пальне такі:

  • Бензин А-95 преміум – 28,75;
  • Бензин А-95 – 27,45;
  • Бензин А-92 – 26,45;
  • Дизельне паливо – 25,02;
  • Газ автомобільний – 15,18.

Варто зазначити, що "Авантаж-7" позиціонує себе як "газова" компанія, а тому скраплений газ у роздрібній мережі охоплює близько 70% продажів.

Послуги, що надає "Авантаж-7"

Окрім можливості заправити автомобіль, мережа пропонує своїм клієнтам підкріпитися. В асортименті багато видів хот-догів (класичний, європейський, баварський, курячий із сиром і дитячий), кава, склоомивачі та інші корисні товари в дорозі. До слова, для діток – HAPPY BOX, до якого входить натуральний сік, дитячий хот-дог і, звісно ж, колекційна іграшка. Також хороші новини не лише для кавоманів, а й для книголюбів. Вони зможуть придбати улюблені романи на заправці.

Але про широкий асортимент говорити ще рано. Програми лояльності немає. Знижок "Авантаж-7" не надає. Навіть мінімальних.

Наскільки це вигідно для компанії та її клієнтів, прокоментувала Наталія Чіріч:

Ми завжди працюємо в плюсі. Ну, за окремими винятками. Наприклад, коли поруч відкривається якийсь "партизан", то ви думаєте, чи варто віддавати свою реалізацію?! Ні, звичайно! Будемо виховувати ціною, точково. Та якщо ви врахуєте знижки в інших операторів, зокрема дорогих, то вийде точно така ж цінова картина, як у нас. І маржинальність там буде точно така ж. І ми розуміємо, що отримати цю знижку дуже просто – достатньо зареєструватися в програмі або взяти талончик у магазині.

Фінансова директорка компанії також наголошувала, що перспективу розвитку автозаправних станцій у межах столичного регіону вбачає в їх подальшому оновленні. Керівництво хоче покращувати якість надання послуг, а не збільшувати кількість об’єктів. Що з цього вийде, покаже час

Читати "Моя Київщина" у Facebook
Антон Болбочан
журналіст
Теги: