#

Бажана перемога: як під пекельним сонцем "Колос" здолав "Олександрію"

28.06.2020 14:21
Фото з матчу "Колос" - "Олександрія"

Команда з села Ковалівка Васильківського району перервала затяжну серію поразок. У складному поєдинку з "Олександрією" футболістам вдалося продемонструвати якісну гру, тому результат вперше за декілька місяців порадував фанатів

Як відомо, "Колос" після першого кола опинився у Чемпіонській групі Української Прем’єр-ліги, де окрім команди з Васильківщини грають імениті клуби – Шахтар, Динамо, Зоря, Десна та Олександрія. Варто відзначити, що останні сім матчів команда програла, тому підопічні Костишина були змушені викладатися на повну. Варто відзначити, що попередні матчі з Динамо та Шахтарем команда провела на високому рівні та була за крок від перемоги, проте кожного разу фортуна була на стороні суперника.

Попередній матч "Олександрії" та "Колоса" відбувся 14 березня, а результат був позитивним для команди з Кіровоградщини – 4:2. Проте останні три матчі суперник "Колоса" також програв, тому був морально виснаженим. Обидві команди серйозно підійшли до зустрічі, адже перемога в кожному матчі є надзвичайно важливою.

У Києві на "Оболонь-Арені" при температурі повітря 35° С відбувся матч 28-го туру УПЛ, але, незважаючи на "пекельні" умови, команди почали поєдинок дуже жваво. Ініціативу з перших хвилин перейняли формальні господарі зустрічі, адже на 1-й Ільїн замикав небезпечний простріл Вільхамссона, але шкіряний пройшов повз ворота. Незабаром Ільїн змушений був покинути поле через проблеми з коліном, а його замінив Морозко, який відмінно увійшов у гру.

На 20-й хвилині контрвипад "Колоса" завершився взяттям воріт. Морозко віддав пас на хід Лисенка, а останній увірвався в штрафну, де обвідним ударом відправив м'яч під дальню штангу – 1:0. "Олександрія" продовжувала атакувати, але нарвалася на ще одну контратаку. Гості втратили м’яч біля чужих воріт, а Смирний здійснив рейд по правому флангу,зумів обіграти декількох опонентів і прострілив у центр штрафного майданчика. Адресатом виявився все той же Лисенко, який пробив у дотик. Захисник спробував заблокувати удар, але тільки дезорієнтував голкіпера - м'яч повз Паньківа закотився у ворота – 2:0.

Два пропущені м’ячі не зупинили Олександрійців, а команда почала грати ще активніше. Під завісу тайму вдалося притиснути "Колос" до воріт, але безперечно грав Волинець. Він взяв удар Банади головою, а потім кінчиками пальців витягнув м'яч із кута після удару Ковальця. Перед перервою протягом хвилини гравці "Олександрії" подали три кутових поспіль, але безрезультатно.

У першому таймі статистика за кількістю ударів, штрафних та кутових була на користь гостей, але на табло результат був протилежним. З перевагою в два пункти команди пішли на перерву.

У другому таймі підопічні Шарана не залишали надій врятувати матч, а швидкий гол подарував їм таку можливість. Ковалець сміливо пішов у штрафну, обіграв ледь не пів команди і відправив м’яч під дальню штангу – 2:1.

Але "Колос" яскраво продемонстрував, що вміє грати на контратаках. Лисенко зобов'язаний був робити хет-трик, але не реалізував вихід один на один: Паньків відбив м'яч після удару низом. Тренери провели по кілька замін, але загалом на загальну картину гри це не вплинуло. Атаки "Олександрії" стали досить небезпечними, а от випадів ковалівців було менше – втома далася в знаки. А під кінець гри головний арбітр зустрічі Дмитро Бондаренко показав п’ять жовтих карток – три гравцям "Олександрії", а дві – "Колосу".

Загалом ковалівці продемонстрували хорошу гру, але протягом матчу було декілька провалів у обороні, що відзначив головний тренер на післяматчевій пресконференції.

Я задоволений, як ми почали гру, як виглядали перші 25-30 хвилин. Дуже переконливо, хороші атаки. При такій спеці було дуже важко показувати якісну гру протягом усього матчу. Були як вдалі відрізки, так і не дуже. Я задоволений перемогою після такої невдалої серії. І характером, який показали, і ставленням. Зі ставленням у нас проблем немає. У нас є проблеми з оцінкою ситуації, майстерністю. Найбільша проблема – холоднокровність в штрафному майданчику, - сказав Руслан Костишин.

Наступний матч команда з Ковалівки проведе на виїзді з луганською "Десною" 5 липня. Початок зустрічі о 17:00 (за київським часом).

"Колос" - "Олександрія" – 2:1

Голи: Лисенко, 20, 29 - Ковалець, 47

"Колос": Волинець, Зозуля, Гавриш (Парамонов, 46), Максименко (Задоя, 59), Ємець, Богданов, Мілько, Ільїн (Морозко, 7, Д. Костишин, 72), Смирний, Вільхамссон (Кожушко, 73), Лисенко.

"Олександрія": Паньків, Пашаєв (Мішенко, 69), Бухал (Шендрик, 70), Дубра, Мірошниченко (Вантух, 30), Ковалець, Довгий (Грицук, 58), Банада, Задерака (Лучкевич, 46), Сітало, Третьяков Попередження: Морозко, Зозуля, Богданов – Мірошниченко.