#

Бориспільський район отримає найсучаснішу лікарню: що зроблено за 150 мільйонів

30.07.2020 07:40
Бориспільський район отримає найсучаснішу лікарню: що зроблено за 150 мільйонів
Бориспільська лікарня після ремонту

Добігає кінця капітальний ремонт Бориспільської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування, яка обслуговує близько 118 тисяч осіб – мешканців міста і району. На проведення ремонтних робіт виділили майже 150 млн грн, а на його завершення чекають мало не всі жителі регіону. Про результати роботи на об’єкті дізнавалася "Моя Київщина"

Жителі столичного регіону протягом тривалого часу очікували на появу гідного медичного обслуговування. Нарешті мешканці Бориспільського району отримають можливість проходити обстеження та лікуватися в сучасних умовах із застосуванням якісного обладнання.

Зведені ще в 60-тих роках минулого століття корпуси лікарні були фізично зношені та потребували повного оновлення. Відправною крапкою позитивних змін став візит до лікарні влітку 2019 року новообраного президента Володимира Зеленського. Тоді про ганебний стан медустанови стало відомо далеко за межами області, але тепер на мешканців великого пристоличного району чекає вже абсолютно інший медичний заклад.

Хід робіт перебував на постійному контролі керівників країни та області. Результат інспектували міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов спільно з головою Київської обласної державної адміністрації Василем Володіним. Разом із керівником району Володимиром Строканем вони неодноразово відвідували медустанову, контролювали якість і терміни виконання ремонту.

Капітальний ремонт лікарні добігає кінця. Завдяки ефективній спільній роботі влади на всіх рівнях, жителі Борисполя та району  нарешті матимуть можливість отримувати якісні медичні послуги, а лікарі – умови для їх надання. Привести життя людей до гідного рівня – наша основна мета, як влади. Працюємо над цим і надалі, - зазначив голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін під час візиту до лікарні.

Вигляд лікарні до ремонту

Наразі виконано капітальний ремонт приміщень поліклінічного та інфекційного відділень. У лікувальному корпусі спроєктовано блок інтенсивної терапії, ендоскопічний кабінет та процедурну, які забезпечені наборами інструментів для надання невідкладної допомоги, необхідними наборами медикаментів. Що стосується обладнання: у лікарні нові ЕКГ-апарати, монітори, дефібрилятори, тощо.

Оновлене приймальне відділення дасть змогу проводити необхідні обстеження, своєчасно встановлювати діагноз та скеровувати хворих у відповідні профільні відділення. Відтепер буде можливість розпочинати лікування хворих безпосередньо в приймально-діагностичному відділенні, а також приступати як найшвидше до передопераційної підготовки.

Згідно проєкту, у приймальному відділенні облаштовано дитячий і дорослий блоки інтенсивної терапії для невідкладної допомоги. Згодом там з'являться сучасний ендоскопічний кабінет, готується приміщення для проведення обстежень на магнітно-резонансному томографі (МРТ) і процедурна.

Це масштабний проєкт, від реалізації якого залежить якість медичних послуг, які отримують майже 120 тисяч пацієнтів. Велика частина робіт завершена і жителі району вже можуть оцінити зміни на власному досвіді. Важливо, що ремонт не обмежився косметичними роботами. У лікарні з'явилося нове обладнання, комфортні приміщення, а також приділено увагу питанням енергозбереження та безпеки, що дозволить ефективно експлуатувати приміщення лікарні в подальшому, - зазначив заступник голови КОДА Андрій Лісовик.Фасад і палата нової лікарні

У процесі ремонту було замінено всі інженерні мережі – водопровід, опалення та енергопостачання. Також завершуються роботи із благоустрою території. Окрім вищезгаданих робіт виконано капітальний ремонт фасаду з його утепленням. Наразі тривають оздоблювальні роботи, установка і налаштування нового лікувального обладнання. У приміщеннях вперше облаштована система автоматичної протипожежної сигналізації, яка до цього була взагалі відсутня.

Планується, що лікарня відкриє свої двері для пацієнтів найближчим часом, тому пацієнти зовсім скоро отримають нову якість послуг у комфортних умовах, а вже скоро – до кінця 2020 року - здадуть в експлуатацію пологове відділення.

Читати "Моя Київщина" у Telegram