#

Переможці місцевих виборів: Олександр Киризлієв – "новий-старий" голова Чабанівської ОТГ

05.02.2021 08:44
Переможці місцевих виборів: Олександр Киризлієв – "новий-старий" голова Чабанівської ОТГ
Олександр Киризлієв

«Моя Київщина»  продовжує рубрику, в якій докладно знайомить з попередніми досягненнями, біографіями та програмами новобраних голів обєднаних територіальних громад, мерів міст Київщини та командами депутатів. Чабанівським селищним головою на  місцевих виборах 2020 вдруге став самовисуванець Олександр Киризлієв

За крісло голови ОТГ на місцевих виборах 2020 боролися лише два претенденти на посаду: чинний голова Чабанівської селищної ради самовисуванець Олександр Киризлієв, та Олександр Лук’янчук від політичної партії «Слуга Народу».

Чинний голова ОТГ отримав понад 60% голосів жителів селища, дарма, що він фігурує у низці кримінальних справ, пов’язаних із дерибаном землі та підозрюється у організації злочинного угрупування по викраденню автомобілів.

Подейкують, що Киризлієв входить в орбіту впливу бізнес-групи міністра МВС Арсена Авакова і наближених до них осіб з числа нинішніх і колишніх керівників підроздідів МВС. Отож, маючи таких високих покровителів, Киризлієву вдається уникати кримінальної відповідальності за вчинення ним низки злочинів, пов’язаних з розтратою бюджетних коштів та зловживанням службовим становищем. Тому чекати гучних судових процесів та справедливих вироків не варто.

Олександр Киризлієв народився 14 серпня 1981 року у селі Житні Гори в Рокитнянському районі. Навчався в Ногайському агротехнічному технікумі, Таврійській аграрній академії, за фахом – інженер-механік. Закінчив Національну академію державного управління при Президентові України. Має звання кандидата юридичних наук.

Трудову діяльність розпочав з посади головного інженера у приватній агрофірмі «Колос»,  працював головою правління в ОСББ ЖКГ «Комунальник». Також він очолював  ВУЖКГ в Чабанах, ДП МВС України «Розвиток». Заснував ГО «Розвиток Київщини» у 2014 році. З 2010 року  починається його шлях у владу: по 2015 рік він був позапартійним депутатом VI скликання Чабанівської селищної ради. У 2015 році  вперше став головою Чабанівської селищної ради як самовисуванець. 

Варто зауважити, що за його керівництва благоустрій селища зазнав суттєвих змін. Це і проведений ремонт доріг у Чабанах та Новосілках, життєво необхідні додаткові світлофори, облаштування пішохідних переходів та зупинок громадського транспорту. Слід відмітити, що переважна більшість проєктів реалізована за кошти місцевого бюджету.

У Чабанах  функціонують ЦНАП, відділ містобудування та державної архітектурно-будівельної інспекції, що зараз надають 84 види адмінпослуг. Також при ЦНАПі відкрито відділ МРЕВ.

У 2016 році розпочато будівництво загальноосвітньої середньої школи на 720 місць зі спортивним комплексом та басейном, яке фінансується також з місцевого бюджету, тому, що проєкт не був включений в план будівництва Державного фонду регіонального розвитку України.  Упорядкована  та  приведена в належний стан ділянка велотраси «Олімпійське кільце»,  у найближчих планах –  будівництво нових дитячих садочків, школи мистецтв та обласної лікарні, під яку зарезервовано 8 га землі. Свого часу голові селища закидали співпрацю із забудовником Андрієм Мартиновим, який зводив  в Новосілках багатоповерхівку без дозвільних документів. Киризлієв  відзначився ще у одній скандальній справі, коли його підопічні побили журналістів видання «Радіо Свобода», які розслідували незаконне виділення землі представникам Національної академії аграрних наук.

На сайті селищної ради відзначено, що голова Чабанівської селищної ради  майже весь вільний час займається громадською діяльністю, активно допомагає бійцям АТО, дитячим та освітнім навчальним закладам, ветеранським організаціям Чабанів і Новосілок. Головною його метою є створення комфортних та безпечних умов проживання для громади.

Другий кандидат на посаду голови ОТГ Олександр Лук’янчук  народився 20 грудня 1962 року в селі Богуші на Рівненщині. Отримав освіту у Березнівському лісовому технікумі за спеціальністю «Лісове господарство» та Київському державному педінституті ім. О.М. Горького, за фахом – вчитель історії, правознавства, методист виховної роботи. Працював вчителем історії в Новосілківській школі Києво-Святошинського району, а також на різних посадах у Фонді соцстрахування з тимчасової втрати працездатності. З 2018 року – начальник відділу персоналу та організаційної роботи Києво-Святошинської РДА Київської області.

На місцевих виборах у раду ОТГ балотувалися 95 кандидатів. Це переважно самовисуванці та представники від трьох політичних партій: ВО «Батьківщина» – шість кандидатів, «Європейська солідарність» – 5 кандидатів, «Слуга Народу» – два кандидати. В результаті голосування мандати депутатів отримали 22 кандидати, з них  18 – самовисуванці, 2 – від провладної партії «Слуга народу», та по одному від політсил ВО «Батьківщина» та  Європейська солідарність».

 До команди депутатів- самовисуванців увійшли:

1. Віталій Кузнєцов –  сомельє у ТОВ «Калля»;
2.  Вадим Пашкевич – військовий пенсіонер;
3.  Валерія Бондарь –доцент НУБіП;
4.  Валерій Вознюк – заступник директора Благодійного фонду «Рідне місто моє»;
5.  Іван Ситник – начальник КП «Керуюча компанія Чабани»;
6.  Олена Соболєва – секретар Чабанівської селищної ради;
7.  Аркадій Турчинський –  тимчасово не працює;
8.  Сергій захаренко – директор ТОВ «БК Євроінжбуд»;
9.  Олексій Сєряков – пенсіонер;
10.  Ігор Титарчук –  голова правління ОСББ «Юність – 3»;
11.Тетяна Пашкевич –  пенсіонерка;
12. Ігор Ратушенко –  директор ТОВ «Ратушенко- ПЛЮС»;
13. Валентина Грузинська – пенсіонерка;
14.Олександр Замлинський –  інженер-землевпорядник ТОВ «Зем-А»;
15. Анатолій Коваль;
16.Євген Адаменко – інформаційний консультант Міжнародного фонду  Відродження»;
17. Леонід Климчук – тимчасово не працює;
18. Віктор Нагима – пенсіонер.

Політичну партію  «Слуга народу» у селищній раді представлять:

1. Петро Щербатий –  помічник консультанта народного депутат України;
2.  Наталія Арутюнян –  головний бухгалтер ОСББ «Чабанець».

Від політсили ВО «Батьківщина» до селищної ради увійшов  Василь Губенко – головний інженер КП « Новосілківська керуюча  компанія», а від політичної партії «Європейська солідарність» – Артур Муляр, керуючий партнер Адвокатського обєднання «Логос- Преміум».

Читати "Моя Київщина" у Telegram
Антон Болбочан
журналіст