#

Чому Гудзенко дивиться в бік Тимошенко: або як правильно підкуповувати бюджетників

05.02.2019 06:04
Чому Гудзенко дивиться в бік Тимошенко: або як правильно підкуповувати бюджетників
Віталій Гудзенко і бюджетники

На окрузі №92 вже зараз, попри президентську кампанію, повним ходом йде підготовка до парламентських перегонів. Про багатомільйонні крадіжки, вибори і політичні зради читайте в статті «Моєї Київщини».

Не секрет, що наші депутати-мажоритарники кожен рік вибивають в Кабміну гроші «на округ». Формально – для держави. Фактично – мало не кожен з депутатів завжди вважав ці державні гроші своєю власністю. Не виключенням є народний депутат від БПП Віталій Гудзенко, який представляє округ №92 на півдні Київщини. За ці бюджетні кошти він дарував подарунки від свого імені, робив ремонти, відкривав дитячі майданчики та стадіони тощо.

Якщо коротко – схема, якою з року в рік користувався Гудзенко, виглядає наступним чином: спочатку жителі його рідного округу №92 (та інші – по всій Україні) платять податки; з цих податків формується державний бюджет; депутат Гудзенко разом з іншими депутатами голосують на свої округ субвенції на усілякі там витрати; щось там будується або купується; Гудзенко їде до людей та «впарює» їм те, що куплено та зроблено за їхні податки, як свою велику заслугу…

Класика жанру – у грудні минулого року у міській раді Тетієва повідомили про встановлення Віталієм Гудзенком флюорографа у міській лікарні, кошти на який було виділено з місцевого та державного бюджетів. Грошей Гудзенка не було.

На цей, між іншим виборчий, рік Гудзенко в кулуарах вибивав під себе на округ 20 млн. грн. субвенцій, але під час підготовки Держбюджету-2019 всі видатки цього спрямування через тиск з боку Заходу були урізані по всій країні. В результаті, на округ №92 пішло «аж» 2 мільйони гривень. Адже він встиг минулого року багато чого наобіцяти – явно не якісь два мільйони. А якщо бюджетних грошей немає, то робити треба буде за свої. На це народний депутат, який є до речі, одним з найбагатших у Верховній Раді, піти не міг.

А тому залишається лише пафосний піар. Так, не так давно на «5 каналі» вийшов телесюжет про «щедрого та дієвого» народного депутата Віталія Гудзенка, в якому його син Євгеній його розхвалює.

Такий бюджетний підхід Гудзенко сприйняв як особисту образу. Тим паче, що йому все ж таки доводиться – хай і трохи – але викладуватися на деякі передвиборчі речі з власної кишені. Адже вибори – не за горами, а потенційних опонентів у нього – хоч греблю гати. До того ж його не було погоджено куратором 92 округу на президентських виборах для Петра Порошенка. Це призвело до цілком очікуваного результату - Гудзенко почав шукати вихід на опонентів з "біло-сердешного" стану. Чи вдасться йому домовитися на вулиці Турівській, де знаходиться штаб "Батьківщини" і Юлії Тимошенко, прибрати Віктора Світовенка і закріпитися на окрузі - покаже час.

Поки ж Гудзенко продовжує регулярно возити бюджетників зі свого округу на постійні «попойки» у свій санаторій в Карпатах. Фактично це є ніщо інше, як підкуп. Справа в тому, що він підбирає людей таким чином, щоб вони працювали на виборах за нього - чи то в комісіях, як діячи культури, чи в полях - як поштарі. Всі вони їздять до нього в Карпати...

Гудзенко і працівники пошти

 

Гудзенко і представники культури

Микола Тицький, "Моя Київщина"

Читати "Моя Київщина" у Facebook