#

Чим займаються місцеві депутати громад Київщини під час війни: Броварський район

12.09.2022 08:00
Чим займаються місцеві депутати громад Київщини під час війни: Броварський район

Уже понад пів року триває війна на території України. Росіяни продовжують обстрілювати ракетами міста та села, а також вбивати наших відважних воїнів. Вони не полишають надії захопити нас, але ми переможемо. Однак, щоб побороти зло, яке напало на нашу країну, то варто все робити для цього. Тому інформаційний портал "Моя Київщина" продовжує аналізувати діяльність місцевих депутатів

Минулого разу ми розглядали діяльність чиновників Броварської районної ради, а нині під наш приціл потраплять депутати місцевих громад.

Варто зазначити, що під окупацією росіян у Броварському районі було 3 громади з 8, а саме населенні пункти: Велика Димерка, Богданівка, Залісся, Семиполки, Калита, Рудня, Гайове, Тарасівка, Вільне, Шевченкове, Бобрик, Захарівка, Жердова, Михайлівка, Греленьки, Покровське, Першотравневе, Підлісся, Плоске, Світильня, Кулажинці, Перемога, Бервиця, Мокрець та Заворичі.

  • Березанська ОТГ

Нічого не відомо про діяльність Ігоря Радіоненка, Сергія Саєнка, Оксани Громової, Андрія Огородника, Сергія Гури, Максима Голованя, Володимира Гуменюка, Анна Науменко, Любов Дегтярової, Олександра Окладного, Наталії Хатян, Ольги Ігнатій, Віталія Саєнка, Лідії Полтавець, Юрія Васильовача Грицуна, Юрія  Грицуна, Олени Проценко, Володимира Луценка, Олега Рудківського, Галини Рудківської, Тетяни Божок (робила дуже багато публікацій у соціальних мережах про засудження війни) та Юрія Іванчука.

Олександр Павленко долучався до збирання допомоги військовим на фронт, а також сам, ймовірно, (якщо судити з допису у соцмережах та коментарів) бере участь у захисті нашої держави від росіян. Ще взяв зброю до рук Сергій Тимченко. Це очевидно з його повідомлень.  

Олег Сивак та Ігор Радіоненко не активно розповідають про свою діяльність, але відомо, що вони допомагали доставляти воїнам речі першої потреби.

  • Згурівська ОТГ

Не вдалося знайти у відкритих джерелах інформацію про Володимира Семена, Олександра Гончаренка, Володимира Єрмолюка, Володимира Єфіменка, Костянтина Рудя, Анатолія Бабушкіна, Тетяни Вовк (жінка дуже активно засуджує агресію Росії у соціальних меражах), Олександра Марчука, Тетяни Пітайчук, Сергія ТвердохлібаШуляренка Олександра, Гусинського Володимира, Костянтина Устименка (у соціальних мережах репостив дописи про розшук людей, які зникли безвісти), Валентини Клименко, Станіслава Кошіля, Володимира Купрія, Наталії Рекеди, Галини Бойко, Павла Катеренчука, Олександра Івченка, Олександра Чубука та Сергія Мартишка,

Ігор Феник має закритий профіль у соціальних мережах, а у ЗМІ нічого нема про його дії з 24 лютого поточного року.

Займалися волонтерською діяльністю Євген Чубук та Сергій Очколяс. Останній своїми грошовими внесками допоміг придбати Jeep Grand Cherokee для військових.
Однак варто зазначити Євгена Чубука. Він, якщо опиратися на його дописи у соціальних мережах, постійно був із громадою у перші місяці війни та повідомляв актуальну інформацію.

Валерій Мозговий збирав у соціальних мережах кошти на квадрокоптер для воїнів.


  • Калинівська ОТГ

Нічого не вдалося знайти про діяльність Юлії ДорошенкоСергія Микала, Людмили Артелеменчук, Олександра Семинога (робив багато допис у соціальних мережах про засудження війни), Миколи Булкота, Дмитра Дьогтяра, Сергія Осіпова, Ігоря Кота, Ірини Яворської, Олега Дяченка, Оксани Кононенко, Олексія Рогача, Валентини Боковенко (відомо, що жінка сама постраждала від війни, а саме її будинок, який нині допомогли відремонтували небайдужі люди), Нелі Красюк, Валерія Климася, Алли Матвієнко, Ігоря Ситюка, Леоніда Величенка та Віктора Шитого.

Узяв до рук зброю Анатолій Онашко. Це очевидно з коментарів у соціальних мережах, які йому пишуть родичі та знайомі, бо сам чоловік нічого не публікує. Роздачою гуманітарної допомоги займалася Юлія Кучер. Також допомагав людям Євгеній Гусак.  • Великодимерська ОТГ

Не вдалося знайти інформацію про Олександра Борсука, Наталію Бреус, Андрія Васюка, Віктора Гришка, Віталія Гришка, Владислава Гришка, Сергія Зінченка, Марина Коваленко, Сергія Компанця, Світлану Кузьмик, Євгенія Куценка, Олександра Миронця, Тараса Науменка, Олександр Постол, Івана Рогового, Анатолія Рубанка, Юлію Рябченко, Антоніну Сидоренко, Олега Ткаченка, Олександра Фещуна, Богдана Франків та Галину Шибіко.

Олександр Воєвуцький у соціальних мережах засуджував війну та постійно поширював дописи Сергія Воєвуцького про збір коштів на допомогу для військових, а також, що саме за ці гроші купили та передали бійцям. Також таким займалася Юлія Стеценко.

Євгеній Стеценко є доволі активним. Разом з іноземними гостями показував наслідки агресії росіян, а також робить свої дописи англійською мовою, аби більше людей могло дізнатися правду.


  • Зазимська ОТГ

У відкритих джерелах нема інформації про Руслана Петрашина, Олега Делайчука , Юрія Юхименка, Данила Селюкова, Станіслава Сахно, Олега Дасіка, Миколу Шульгу, Ольгу Юрченко, Володимира Устенка, Євгенія Марченка, Андрія Бойка, Надію Янчин, Євгена Гринька, Миколу Абдукаримова, Костянтина Дзюбу, Павла Іваненка, Миколу Реку та Мехед Тетяну.

Прокулевич Ігор долучався до зборів коштів на ЗСУ. Сергій Максименко збирав гроші для переселенців та публікував актуальні новини, коли частина Київщини була під окупацією.Олександр Биков має закритий профіль.

  • Калитянська ОТГ

На жаль, не вдалося нічого знайти про Івана Єременка, Максима Куліду, Ігоря Пилипчука, Віту Пилипенко, Леоніда Шелеста, Катерину Каюду, Станіслава Ташуту, Валентину Чиж, Світлану Головченко, Григорія Лук’янця, Олександра Малешка, Костянтина Костенкова, Ольгу Макаренко, Віталія Запорожця, Валентину Сосновську, Альону Поляновську, Дмитра Чалого, Олега Пантася та Хоменка Владислава (чоловік військовий, можливо нині обороняє нашу країну від ворога).

Сергій Рудницький був із громадою .Чоловік постійно публікував новини, які описували ситуацію у громаді та робив відеозвернення до жителів.Тетяна Кудрявцева дякувала очільнику Зазимській ОТГ за допомогу Калитянській ОТГ, а саме за гуманітарну допомогу.

Не вдалося знайти інформацію про Наталію Шишкову, бо вона має закритий акаунт.

  • Баришівська ОТГ

Аліна Басенко робила у соціальних мережах не багато дописів, але депутатка займалася та займається корисними справами, а саме збирала кошти на придбання автомобіля для баришівських воїнів, які зараз на фронті боронять нашу країну. Валерій Стершенко та Сергій Головерда поширювали дописи Басенко про благодійність та актуальні новини, а Ігор Гопкало написав допис, де зауважив, що Україна велика країна, а жителі Росії слабкі люди, які не можуть виступити проти влади.
Активним був Юліан Москаленко. Він допоміг нещодавно волонтерам забрати автомобіль, який був прибраний для ЗСУ, а саме надав свою автівку, аби вони могли дістатися до кордону з Польщею. Ще він долучався до волонтерства, а саме закуповував продукти харчування для бійців. Також не були поза увагою жителі громади. Ще долучалися до роботи Галина Самойлович, Олег Демиденко, Надія Слухай та Сніжана Авраменко.Пішов захищати Україну Сергій Щербак, Андрій Дзіневський та Олександр Ільченко.Нічого не відомо про діяльність Марини Гусельникової, Анатолія Майсона, Вадима Макієнка, Сергія Шинкарука, Надії Тур, Людмили Прокопчук, Лариси Макаренко, Василя Бея, Юлії Щепкіної, Миколи Мойсієнка, Олександра Широкого, Володимира Суходольського, Ганни Маслівець та Віталія Гордієнка.

Має закритий акаунт Володимир Коцюрбій.

  • Броварська ОТГ

Сергій Батюк закликав небайдужих людей допомагати збирати кошти для воїнів, а саме для Сергія Криштофора, який з перших днів війни став на захист нашої країни. Богуцький Сергій має групу "Богуцький HELP", де від жителів надходять скарги щодо благоустрою та інших питань. Також туди можуть звертатися внутрішньопереміщені особи. Ще Богуцький долучався до роздачі допомоги жителям та тваринам. Займалася волонтерством Богдана Драч, Олександр Казаков, Вікторія Мамочка, Вікторія Коваленко, Ірина Веремчук, Андрій Саук, Євгеній Сірик та Наталія Маслова. Допомагає ЗСУ Сергій Шапран. Леонід Черепейнік сам на своїй сторінці написав, що не розповідав про діяльність, адже було не до того.
Тетяна Троценко за весь час зробила декілька дописів, де один із них стосувався роздачі переселенцям допомоги. Решта стосувалися сесій Броварської міськради.

Олександр Резнік за активну громадянську позицію та волонтерство тримав почесну нагороду від Броварської РВА.


Нічого не відомо про Олександра Голубовського, Бориса Дудка, Іллю Завадського, Миколу Зінченка, Тетяну Ковкрак, Ігоря Коломійця, Олександра Корсуна, Бориса Кузьменка, Володимира Левенцова, Діану Лудченко, Олександра Михайлова, Олесю Чернюк, Максима Ткаченка, Володимира Тимошенка, Людмилу Темченко, Світлану Решетову, Світлану Потрясаєву, Юлію Подласу, Василя Пєшого, Марію Островерху та Галину Негоду.

Став обороняти нашу країну Ігор Крепак та Руслан Фірсов.

Закритий акаунт має Олена Дудар.

Варто зауважити, що відсутність інформації не означає, що людина нічого не робила, адже не усі ведуть соціальні мережі та не спілкуються з пресою.

Читати "Моя Київщина" у Facebook
Лілія Соколець
журналістка