#

Чиновник із битою: чому працівник мерії Білої Церкви за побиття людини не понесе відповідальності

20.04.2021 14:38
Чиновник із битою: чому працівник мерії Білої Церкви за побиття людини не понесе відповідальності

«Моя Київщина» дізналася про резонансні деталі побиття жителя Білої Церкви керівником одного з ключових відділів Білоцерківської міськради.

Минулого тижня білоцерківський чиновник втрапив до гучного скандалу. Соцмережами поширився допис у якому розповідалося, як начальник архітектурно-будівельного відділу Білоцерківської міськради Володимир Дорогань побив свого сусіда В’ячеслава.

Аби дізнатися про суть конфлікту «Моя Київщина» поспілкувалась з дружиною потерпілого Тетяною Ходотай, яка і надала розголосу даному інциденту. Жінка розповіла, що конфлікт почався у чаті ОСББ, коли мешканці обговорювали строки ремонту ліфта у під’їзді будинку по вулиці Василя Стуса, 76.

Серед інших, хто відповів на допис, був і вищезгаданий чиновник, який також мешкає у даному будинку. Спочатку Володимир Дорогань повідомив, що вже проведено тендер і скоро ліфт полагодять. На цьому можна було б ставити крапку, але чоловік продовжив тему порадами про користь ходіння пішки, зокрема, радив не скиглити і сприймати все позитивно. Натомість Тетяна зауважила, що важко сприймати щось позитивно, коли доводиться самотужки з дитиною у візочку спускатися та підніматися на 7-й поверх. Та саме на цей коментар чиновник міськради заявив, - «прикриватися дитиною, то є огидно». Звісно, до «гарячої» дискусії приєдналися й інші жінки, що мають маленьких дітей, яким, за словами Тетяни, Дорогань просто почав хамити.

Обертів конфлікт набрав тоді, коли чоловік Тетяни В’ячеслав запитав у Дороганя, чому він дозволяє собі хамити його дружині, на що останній відповів, що то є його особиста справа. Тому, власне, В’ячеслав вирішив з’ясувати стосунки не в чаті, а особисто.
«Чоловік запропонував Дороганю вийти на сходинковий майданчик, поспілкуватись та подзвонив до його квартири. Останній відкрив двері, вдарив чоловіка битою по голові і зачинився у своїй квартирі. Потім я викликала швидку допомогу та поліцію. Чоловіка ушпиталили до лікарні», - говорить Тетяна, дружина В’ячеслава Шеманського

Після приїзду поліції, каже Тетяна, чиновник також не розгубився і викликав патруль, повідомивши, що на нього був скоєний напад людиною, яка намагалась проникнути в його квартиру.

«Правоохоронцям Дорогань повідомив, що нібито виштовхнув чоловіка з квартири, той впав на сходи і розбив собі голову. Мовляв, жодних биток там не було» - зазначає Тетяна.

З огляду на ситуацію було б логічно почути іншу сторону конфлікту, але дізнатися версію Володимира Дороганя нам не вдалося, оскільки той надавати будь-які коментарі відмовився.

«Я не даю жодних коментарів. Є слідство, таємниця слідства і все таке. Закінчиться слідство, тоді буду коментувати. Я в першу чергу людина, а вже потім посадовець і все решта. Так що майте також якусь совість. Коли на чужому горі чи нещасті хтось робить собі імідж – це принаймні несправедливо» - говорить Володимир Дорогань, начальник-архітектурно-будівельного відділу Білоцерківської міської ради.

Тим часом за фактом побиття правоохоронці порушили кримінальну справу за ч.1 ст. 125 Кримінального Кодексу. Покарання за таке правопорушення незначне: Умисне легке тілесне ушкодження – карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот годин, або ж виправними роботами на строк до одного року».

Як додала дружина В’ячеслава Тетяна, після розголосу у соцмережах люди почали розповідати і про інші «подвиги» Володимира Дороганя:

«Наскільки мені відомо, півроку тому він побив чоловіка у своєму кабінеті. Про це навіть у пресі писали, але справа ця досі висить у повітрі, її ніяк недорозслідують. Загалом про нього ніхто не відізвався добре, адже він дуже скандальний. Скандалив з сусідами з приводу парко-місць, розбив їм парктроніки, постійно хамить. Після публікації мені почали писати в особисті повідомлення і розповідати про аварії, де він був винуватцем ДТП, і про те, як продавав липові дозволи на забудову. Я навіть не очікувала, що буде стільки негативної інформації про цього чоловіка», - говорить Тетяна, дружина В’ячеслава Шеманського.

Дійсно, мешканці міста у соцмережах висловили свою думку як до ситуації, так і до особи чиновника.  Цікаво, що дописувачі дійсно стверджують, ніби то Дорогань неодноразово втрапляв у історії з рукоприкладством. Зокрема деякі представники влади називають Дороганя людиною наближеною до міського голови Геннадія Дикого, за наказом котрого чиновник нібито «кошмарить» одних підприємців та «кришує» інших. Поряд з тим місцеві мешканці впевнені, що на справедливе покарання чиновника міської ради очікувати не варто. Наразі триває слідство, чим воно закінчиться і чи взагалі дійде справа до суду – покаже час.

Читати "Моя Київщина" у Facebook
Антон Болбочан
журналіст