#

Декларації депутатів Білоцерківської райради: "Слуга народу" та "Європейська Солідарність"

05.10.2021 08:00
Декларації депутатів Білоцерківської райради: "Слуга народу" та "Європейська Солідарність"

Інформаційний портал "Моя Київщина" традиційно продовжує аналізувати декларації депутатів районних рад. Минулого разу ми розбирали статки представників партій "Наш край", ВО "СВОБОДА" та "Сила і Честь", а сьогодні у нас на черзі "Європейська Солідарність" та "Слуга народу"

У раді від політичних сил "Європейська Солідарність" та "Слуга народу" входить рівна кількість людей – дев’ять. Отже, розберемо їх декларації за 2019 рік та дізнаємося, що вони приховують від простого люду.

"Європейська Солідарність"

 • Валентина Бачинська

Начальниця Управління соціального захисту населення Білоцерківської райдержадміністрації. За 2019 рік задекларувала 253,11 тис грн доходу. З власного нерухомого майна має лише земельну ділянку в селі Острійки на Білоцерківщині.

У 2017 році разом із Леонідом Бачинським за 400 тис грн купила величезний будинок площею 670,5 м2 у селі Шкарівка на Білоцерківщині та земельну ділянку.

 • Василь Савчук

Колишній міський голова Білої Церкви. Цю посаду він обіймав із 2006 року по 2015 рік.

Дохід чоловіка у 2019 році склав 77,84 тис грн, а його дружина отримала 128,16 тис грн. Остання має в банках збереження: 196 тис грн та 1 тис доларів США. Сам Савчук довіряє банкам 212 тис грн.

Із 1995 року чоловік володіє квартирою та гаражем. Дані об’єкти нерухомості розташовані у Білій Церкві. У 2016 році його дружина придбала у цьому місті квартиру. Також жінка має земельну ділянку у селі Бикова Гребля на Білоцерківщині. На цьому - все...

 • Василь Галюк

Обіймав посаду голови Сквирської районної державної адміністрації, але 11 липня 2019 року був звільнений у зв’язку із закінченням строку повноважень. Наразі чоловік безробітний.

У 2019 році Галюк заробив 407,86 тис грн. Однак 1200 тис грн чоловік комусь позичив, а 39,78 тис грн ховає на рахунках у банку. Проте більше збережень має його дружина: 260 тис грн, 10 тис доларів США та 5 тис євро. Також у колишнього голови Сквирської РДА є дебіторська заборгованість на суму 24,7 тис грн.

У 2012 році чоловік купив ВАЗ 217130 за 120 тис грн. Але у власності також перебувають дві вантажівки та два причепи. У його дружини також є два вантажних авто КАМАЗ та два причепи.

У селі Чубинці на Сквирщині чоловік має будинок та три земельні ділянки. Його дружина в цьому населеному пункті володіє окремим будинком, магазином із продажу товарів широкого вжитку з кафетерієм та двома земельними ділянками, з яких одну жінка орендує.

У місті Сквира у 2019 році Галюк придбав земельну ділянку. Також купила тут два земельні наділи його друга половинка.

 • Олександр Падалка

Мешкає у селі Поправка Маловільшанської ОТГ. Директор ТОВ "Перфект-агро". На жаль, не вдалося знайти декларацію чоловіка за 2019 рік.

 • Будко Костянтин

Начальник Білоцерківського відділу обслуговування громадян ГУ ПФУ у Київській області. Мешкає у селі Шкарівка на Білоцерківщині. З 2007 року має у спільній власності з Галиною Будко квартиру в місті Біла Церква.
У 2019 році задекларував 358,19 тис грн.

 • Ірина Борзенко

Директорка Маловільшанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. У селі Мала Вільшанка з 1996 року має квартиру. За 2019 рік жінка заробила 175,48 тис грн.

 • Петро Бодрик

Пенсіонер. З 2014 року має квартиру у місті Біла Церква. Є власником транспортного засобу ЗАЗ 11027. Він його купив у 1995 році за 2 тис грн.
За 2019 рік депутат отримав 134,9 тис грн.

 • Наталія Болобан

Практичний психолог у Фурсівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів. Мешкає у селі Фурси. На жаль, не вдалося знайти декларацію депутатки за 2019 рік.

 • Іван Осадчий

Український педагог-новатор, доктор педагогічних наук та старший науковий співробітник. Чоловік є автором близько 200 опублікованих одноосібних праць із педагогіки. Має значну кількість нагород, де серед них:

 • Почесна грамота Кабінету Міністрів України;
 • "Відмінник освіти України";
 • "А.С.Макаренко";
 • "К.Д.Ушинський".

Однак попри значну кількість нагород чоловік пересувається на ВАЗ 1985 року випуску, який придбав у 1996 році. Має два будинки, де перший розташований в Рокитнянській ОТГ, а другий на теренах Ставищенської громади. Також у нього є дві господарські споруди та п’ять земельних ділянок. За 2019 рік чоловік приніс до сімейного бюджету 296,29 тис грн.

"Слуга народу"

 • Сергій Вахній

Професор у Білоцерківському аграрному університеті. Також Вахній - «Заслужений працівник сільського господарства України» та почесний голова товариства "Земля Томилівська".

Дохід чоловіка за 2019 рік склав 545,73 тис грн. На рахунках у банку має 147,33 тис грн, а разом із дружиною готівкою зберігає 200 тис грн та 10 тис доларів США. Варто зауважити, що його друга половинка заробляє не багато – 153,12 тис грн за рік.

Серед транспортних засобів подружжя має два причепи, вантажівку Peugeot Boxe, та легкові авто Daewoo Lanos та Ford Transit.

Вахній разом із дружиною має чотири квартири. Три знаходяться в Білій Церкві, а одна в Узині. Загалом вони були придбані за 629,38 тис грн. Ще у них є житловий будинок у селі Логвин на Володарщині.

У декларації депутат зазначив 36 земельних ділянок. Також вказав чотири нежитлові будівлі та дім, який станом на 2019 рік будувався в селі Томилівка на Білоцерківщині, та належить його дружині.

 • Олександр Бичков

Житель Білої Церкви. Займається підприємницькою діяльністю. У свої декларації за 2019 рік зауважив, що має збереження в розмірі 14 тис доларів США. Також того року став власником Volkswagen Jetta, який йому обійшовся у 270 тис грн.

 • Василь Зеленський

У 2019 році задекларував 331,02 тис грн. Його дружина за вказаний період отримала 54,08 тис грн, яка має також значні збереження - 37,5 тис доларів США.

Транспортні засоби має лише його дружина. У її власності перебуває Suzuki new Grand Vitara та Toyota Land Cruiser Prado 120. Також вона володіє гаражем та паркомісцем.

Цікаво, що дружина Зеленського владає п’ятьма квартирами, де три знаходяться у Білій Церкві, а дві – в Києві. Ще у її власності є два земельні ділянки та дачний дім.

 • Дарина Дригало

Родичка відомої бізнесменки з Білої Церкви Людмили Дригало. Завідувачка виробництва на ТОВ "Фабрік РД". Жінка має вищу освіту у сфері ресторанно-готельного та туристичного бізнесу, а також є учасником громадської організації "Твори добро".

У 2019 році за місцем роботи отримала 56,41 тис грн, а від відчуження майна надійшло 1300 тис грн.

Має дві автівки Audi A4 та Volkswagen Transporter. Також володіє причепом. Є власницею квартири у Києві з 2018 року, а також гаражними боксами у місті Біла Церква.

Орендує дві земельні ділянки у Білій Церкві, а третю у селі Фурси разом із Людмилою Дригало. У спільній власності депутатка має квартиру в Білій Церкві.

 • Олександр Сергієнко

Житель столиці. Працює адвокатом. З 2011 року пересувається на Mitsubishi АSX, який тоді купив за 192 тис грн. У Житомирській області має дві земельні ділянки. Дохід не вказав, але написав, що має 350 тис доларів США збережень.

 • Марина Сергієнко

Тимчасово не працює. Є дружиною Олександра Сергієнка. У декларації вказала, що має квартиру у Черкасах та збереження, які становлять 10 тис доларів США.

 • Олександра Чмирь

Проживає у Сквирі. Жінка є підприємцем. Дохід та збереження жінка не вказала, але написала, що з чоловіком у спільній власності має BMW 525d xDrive та Volkswagen Caddy.

 • Олександр Собачко

Мешкає в Узині, де має квартиру з 2012 року. Керівник ФГ "Полінас". За 2019 рік задекларував 47,23 тис грн доходу та збереження, які він разом назбирав із дружиною. Вони складають 50 тис грн та 5 тис доларів США.

Також подружжя володіє п’ятьма земельними ділянками на Київщині та одним нежитловим приміщенням.

 • Дмитро Печенюк

Житель міста Київ. Наразі начальник відділу забезпечення діяльності директора та радник директора у Фонді соціального страхування України. У 2019 році Печенюк не мав роботи, і тому отримував виплати по безробіттю, що загалом склали 39,91 тис грн. Однак попри такий мізерний дохід у чоловіка станом на 2019 рік були чималі збереження - 25 тис доларів США.


Читати "Моя Київщина" у Facebook
Лілія Соколець
журналістка