#

Декларації депутатів Білоцерківської райради за 2020 рік: Наш край", ВО "СВОБОДА" та "Сила і Честь"

19.01.2022 16:45
Декларації депутатів Білоцерківської райради за 2020 рік: Наш край", ВО "СВОБОДА" та "Сила і Честь"

Інформаційний портал "Моя Київщина" продовжує аналізувати декларації депутатів районних рад за 2020 рік та порівнювати їх із попереднім періодом, щоб дізнатися, як змінилися статки обранців

Сьогодні ми розглянемо декларації депутатів Білоцерківської райради: "Наш край", ВО "СВОБОДА" та "Сила і Честь"

"Сила і Честь"

 • Віталій Карук

У 2020 році в чоловіка значно збільшилися збереження. Замість 4 млн грн готівкою тепер він  має 5,2 млн грн. Однак кошти, які зберігалися валютою не змінилися – 70 тис доларів США. Також мешканець села Шкарівка Білоцерківського району може похизуватися доволі великим доходом, який склав 3,5 млн грн.

Серед транспортних засобів чоловік досі має дві вантажівки та один причіп, а ось його дружина прикупила собі Toyota Land Cruiser Prado за 49 тис грн. Проте це не єдине придбання жінки за рік. Вона купила у Білій Церкві дім та земельну ділянку. Також разом із Юлією Мацелюк з 2020 року володіє земельним наділом.

Однак менше нерухомості стало у депутата. Тепер у нього нема трьох земельних ділянок та будинку в місті Біла Церква. Чоловік наразі з Олексієм Осипчуком має лише три нежитлові будівлі.

 • Андрій Лемешко

Депутат Білоцерківської райради досі займається підприємницькою діяльністю. Вона йому у 2020 році принесла не багато – 124,4 тис грн, що втричі менше, а ніж у 2019 році. Розмір збережень не змінився - 200 тис доларів США та 50 тис євро.

Лемешко досі володіє квартирою у столиці, а в Білій Церкві гаражем, де також ділить із Людмилою Лемешко (його дружина) квартиру та нежитлове приміщення. Зі свого боку жінка має дві квартири у столиці та будинок і земельну ділянку в місті Біла Церква.

 • Євген Ткаленко

У 2020 році на ТОВ "МІСЬКБУД БЦ" він отримав 133,3 тис грн заробітної плати, а 381,5 тис грн надійшло від відчуження нерухомого майна. Тут варто підмітити, що з декларації чоловіка зникла автівка  Toyota Camry, залишилася лише Kia Rio. Нерухомості у депутата нема.

 • Марина Ткаленко

Дружина Євгена Ткаленка. Її дохід у 2020 році склав 90,9 тис грн. Серед нерухомості жінка має житловий будинок та земельну ділянку у селі Фурси на Білоцерківщині.

"Наш край"

 • Володимир Бабенко

Працює на КП "Агенція стратегічного розвитку Білої Церкви". Тут він у 2020 році заробив 162,21 тис грн, а додатковий дохід склав 10,9 тис грн. З нерухомості досі має лише дві земельні ділянки. Одна знаходиться у селі Потіївка, а друга - у Фурсах на Білоцерківщині. Збережень, транспортних засобів та інших цінних речей у депутата нема.

 • Ольга Литвин

Працює на ТОВ "Синявське". Ми вказували, що за 2019 рік не вдалося знайти декларацію жінки, проте, на щастя, у наявності є відповідний документ за наступний рік.

У 2020 році жінка заробила 373,42 тис грн, пересувається на Mercedes Benz E200 2008 року випуску та будує у Рокитному житловий будинок. Проте це не вся нерухомість депутатки. Вона володіє 63 земельними ділянками на Київщині, квартирою у Рокитному та нежитловим приміщення у селі Ольшаниця.

 • Ольга Мартинюк

На жаль, не вдалося знайти декларацію жінки.

 • Микола Маслюк

Депутат начальник Таращанського районного сектора ГУ ДСНС в Київській області. У 2020 році його загальний дохід зріс у двічі та склав 480,6 тис грн. Також побільшали його збереження, які наразі становлять 207,7 тис грн.

Досі чоловік має автівки у ВАЗ 2121 та JAC S2, а також причіп. Також у нього є два будинки та три земельні ділянки на Таращанщині. У спільній власності є дім в селі Гейсиха. У Таращі чоловік орендує земельну ділянку. Дружина депутата володіє земельним наділом та будинком у селі Тарасівка під Києвом.

ВО "СВОБОДА"

 • Віра Мельцарек

У 2020 році жінка задекларувала 210 тис грн доходу. Її збереження досі складають 10 тис доларів США та 100 тис грн. Досі пересувається на ГАЗ 3302-14, а з нерухомості має будинок та земельну ділянку в місті Біла Церква. У спільній власності з Мариною Полонською перебуває квартира у столиці та будинок, який розташований у Білій Церкві.

 • Марина Полонська

На жаль, не вдалося знайти декларацію жінки.

 • Ярослав Тромса

На жаль, не вдалося знайти декларацію чоловіка.

 • Василь Хрик

Депутат є завідувачем кафедри лісового господарства у Білоцерківському НАУ. За 2020 рік заробив 240,6 тис грн. Готівкою зберігає 185 тис грн. Досі їздить на Skoda Octavia 2006 року випуску та має напівпричіп ОДАЗ-9772, а також будує приміщення у селі Шкарівка на Білоцерківщині, де він має ще житловий будинок.


Читати "Моя Київщина" у Facebook
Лілія Соколець
журналістка