#

Декларації депутатів Бориспільської райради за 2020 рік: "Слуга народу" та "Європейська солідарність"

21.02.2022 08:00
Декларації депутатів Бориспільської райради за 2020 рік: "Слуга народу" та "Європейська солідарність"

Інформаційний портал "Моя Київщина" закінчує аналізувати декларації депутатів Бориспільської районної ради за 2020 рік. Минулого разу ми дізнавалися, на які кошти живуть чиновники від партій "За майбутнє", ВО "СВОБОДА" та "Радикальна партія Олега Ляшка", а також "Батьківщина", "Наш Край" та ОПЗЖ. Сьогодні у нас на черзі стоять партії "Слуга народу" та "Європейська солідарність"

"Слуга народу"

 • Антон Мотрич

Дохід чоловіка у 2020 році фактично не змінився, якщо порівнювати з минулим періодом, та складає 473,4 тис грн. Зросли заощадження. Тепер вони становлять 382,8 тис грн, а були - 265,55 тис грн.

У 2020 році депутат здійснив купівлю житлового будинку та двох земельних ділянок у селі Гнідин на Бориспільщині. Такі операції обійшлися йому в 2082,7 тис грн.

Із декларації зникла автівка Honda CR-V 2007 року випуску, яка належала депутату. Вказаний тільки Камаз 5511, який він ділить з Євгенієм Смотричом. Також не стало три квартири, які в чоловіка перебували у спільній власності з іншими особами. Проте залишилися недоторканими чотири земельні ділянки на Бориспільщині, які він вказував у попередніх деклараціях.

 • Ольга Скрипка

У 2020 році жінка заробила 442,7 тис грн, де 416,8 тис грн отримала за місцем роботи у Бориспільській районній раді. Решта склали пенсія та проценти. Даний дохід на 300 тис грн менший, а ніж за попередній період.
Зросли заощадження депутатки. Тепер вона готівкою зберігає 500 тис грн, а раніше було 400 тис грн. Також стала більше довіряти банкам – 18,8 тис грн.

Щодо нерухомості, то змін фактично не відбулося. Жінка має у власності три земельні ділянки на Бориспільщині . У селі Рогозів користується безкоштовно житловим будинком площею 117,8 м2 та земельним наділом, а також з 2020 року орендує земельну ділянку у селі Кийлів. Скрипка досі пересувається на Kia Sportage, а її донька - на Chery Amulet А15.

 • Олександр Щур

Директор КНП "Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування". У розрізі нерухомості та транспортних засобів нічого не змінилося . Він є власником трьох земельних ділянок на Київщині, у місті Борисполі у нього є квартира, де його частка володіння складає 20 %, а також ще одна перебуває на стадії будівництва. Їздить на ВАЗ 2121.

2020 рік був щедрим на доходи для чоловіка. Він отримав 319,2 тис грн за місцем роботи, 7 тис грн на ТОВ "Медичний центр "Лігена - МЕД", а 5225,7 тис грн надійшло від відчуження нерухомого майна.

Щодо заощаджень, то у чоловіка з’явилися збереження на суму 4500 тис грн, які знаходяться у банку, готівкою має 58,8 тис грн, а 5250 доларів США чоловік комусь позичив.

 • Антоніна Федосова

На ТОВ "Профімаркет сервіс" депутатка за 2020 рік отримала 262,5 тис грн, що значно більше, а ніж за попередній період, а лише 25 тис грн їй надійшло від ТОВ "АУТСОРСИНГ БІЗНЕС ГРУП". Збереження, які вона мала у валюті не змінилися та становлять 30 тис доларів США, а ось ті, що були у гривнях тепер складають 170 тис грн, а складали 50 тис грн. У банку жінка зберігає 9,6 тис грн.

 • Юрій Коваленко

У декларації за 2020 рік чоловік не вказав збережень та цінного майна, але написав, що його дохід на "Бориспільрайпроєкт" склав 109,4 тис грн, але крім цього у Коваленка є додаткові надходження у вигляді гонорарів та інших виплат згідно з цивільно-правовим правочинами у розмірі 264,1 тис грн, а також депутат здавай майно у оренду та мав за рік з цього 1,8 тис грн. А серед  нерухомості у нього залишається п’ять земельних ділянок та авто Kia Sorento.

 • Юрій Будюк

Із попередніх матеріалів відомо, що чоловік є громадським діячем. У 2020 році доходом депутата було відчуження рухомого майна на суму 400 тис грн, що втричі менше, а ніж за попередній рік.

Будук має шалені збереження, які раніше не вказував. Готівкою зберігає 50 тис доларів США та 500 тис грн, а 200 тис доларів США чоловік комусь позичив.

Досі користується автівкою Mersedes-Benz GL 350 CDI, який належить Вікторії Малаховій, а ось транспортний засіб Porsche Cayenne 2009 року випуску, якого він купив у 2018 році, зник із декларації. Проте на місці залишилися два годинники Louis Erard та Maranello, а також Будук до цього часу не має власної нерухомості.

 • Олександр Кудрявський

У 2020 році депутат мав вісім джерел доходу, які разом принесли до кишені чоловіка 817,5 тис грн. Таким чином його дохід зріс втричі. Також, як у 2019 році, вказав у декларації три автівки, але жодна не належить Кудрявському. Щодо нерухомості, то нічого не змінилося. В Яготині має власний будинок та два земельні наділи. Також тут у нього є квартира у спільній власності, а ще одну він винаймає у батька, який має на Згурівщині дачний будинок, де також у його володінні перебуває чотири земельні ділянки.

 • Юрій Бобровнік

На КЗ КОР "Родина" депутат за рік заробив 87,1 тис грн, а додаткова робота на ДВНЗ "Переяслав-Хмельницький ДПУ імені Григорія Сковороди" принесла лише 13,5 тис грн. Таким чином його дохід зріс майже вдвічі.

Майна та збережень чоловік не задекларував, проте не забув зауважити, що з 2018 року володіє автівкою Ford Focus.

 • Анна Ільчишина

Жінка є директоркою КНП "Бориспільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги". У 2020 році її дохід за основним місцем склав 424,75 тис грн, що більше схоже на правду, бо якщо пригадати минулий матеріал, де ми аналізували декларації за 2019 рік, то там жінка написала про дуже високий прибуток – 36 млн грн.

Серед нерухомості має три земельні ділянки на Бориспільщині, а четверта перебуває у спільній власності з Олександром Мухою.

"Європейська Солідарність"

 • Василь Косовець

У 2020 році основними джерелами доходів була Матрусівська сільська рада та Бориспільська виправна колонія номер 119. Там він отримав відповідно 425,1 тис грн та 177,1 тис грн, а інші джерела принесли 143,4 тис грн.

Депутат має житловий будинок у селі Матрусівка, а також володіє трьома земельними ділянками на Київщині, а його дружина є власницею чотирьох земельних наділів. Подружжя має у спільній власності Skoda Superb.

 • Володимир Сонюк

Уже другий рік поспіль не вдалося знайти декларацію депутата, який займається журналістською діяльністю та проживає у столиці. Також відомо, що одна з квартир, що належить йому, знаходиться в Києві у скандальній багатоповерхівці на Нікольській Слобідці, яку будував "УКРБУД" Максима Микитася. Попри незаконність будівництва, багато хто з інвесторів підтримав забудову берега Дніпра.

 • Володимир Манько

У 2020 році Манько купив квартиру у столиці за 1153,8 тис грн, а до цього він мав дві, які придбав набагато раніше, але зараз, мабуть, він їх продав. Зі свого боку дохід чоловіка склав 648,9 тис грн, де майже вся сума складає від відчуження нерухомого майна. Також у депутата зросли збереження, які наразі складають 1153,8 тис грн.

 • Юрій Розовик

У 2020 році доходи чоловіка збільшилися, адже у нього була ще одна робота. Такими чином він отримав 144 тис грн на СПП "Київська Русь" та 195,7 тис грн у Переяслав-Хмельницькій районній державній адміністрації. Досі вказано, що чоловік комусь позичив 575 тис грн. Серед нерухомого майна у чоловіка змін не відбулося.

 • Сергій Штепа

На жаль, не вдалося знайти декларацію чоловіка за 2020 рік. Однак відомо, що він професор у НПУ імені М.П. Драгоманова.

 • Марія Мадзігон

Про депутатку відомо, що вона позаштатна журналістка на телеканалі "Прямий". Її доходи у 2020 році склали 168,7 тис грн, де 100 тис грн надійшло від відчуження, а решта від GOOGLE IRELAND LIMITED.

У дівчини попри невеликий дохід є чималі збереження, які стали значно меншими та наразі складають 6210 доларів США та 54,53 тис грн.
Із декларації депутатки зникла автівка Mitsubishi Outlander 2010 року випуску. Цінного майна та нерухомості у журналістки нема.

 • Юлія Семенова

На ТОВ "Авіаційна компанія "РОЗА ВІТРІВ" жінка за 2020 рік отримала 1061,6 тис грн, а інші джерела доходу принесли 53,3 тис грн. Попри такий значний дохід у неї не великі збереження -1086 грн, а ось її чоловік має 47,6 тис доларів США та 845,7 тис грн.

У 2020 році жінка придбала у селі Рогозів земельну ділянку, а разом зі Сергієм Золотарьовим квартиру у Борисполі за 302,4 тис грн.

 • Владислав Томін

На жаль, не вдалося знайти декларацію депутата за 2020 рік.


Читати "Моя Київщина" у Telegram
Лілія Соколець
журналістка