#

Декларації депутатів Броварської райради: "Батьківщина" та "Європейська Солідарність"

02.08.2021 08:00
Декларації депутатів Броварської райради: "Батьківщина" та "Європейська Солідарність"

Інформаційний портал "Моя Київщина" продовжує аналізувати декларації депутатів Броварської районної ради. Минулого разу ми розглядали статки чиновників від партій "Опозиційна платформа – За життя", "Команда Ігоря Сапожка – "Єдність" та "УДАР", а сьогодні мова піде про представників політсил "Батьківщина" та "Європейська Солідарність"

До районної ради входить п’ять депутатів від "Батьківщини" та сім від "Європейської Солідарності". Остання партія разом зі "Слугою народу" лідирує за кількістю представників.

"Батьківщина"

 • Вячеслав Герасименко

Генеральний директор ТОВ “Автокар-777”. Ця робота принесла йому в 2019 році чимало коштів - 594 тис грн. У його дружини мізерний дохід -19,76 тис грн. Вона працює на ТОВ "Д ТРАНС-АВТО". Однак це не заважало їй придбати квартиру в 2014 році в Броварах за 600 тис грн та роком раніше земельну ділянку в селі Зазим'я на Броварщині за 110,09 тис грн. На Полтавщині жінка володіє житловим будинком та двома земельними ділянками.

Сам депутат написав, що є власником земельної ділянки та житлового будинку в селі Велика Димерка на Броварщині. З 2004 року володіє квартирою у Броварах, а через десять років придбав Lexus RX350 2012 року випуску. Заощаджень у депутата нема.

 • Роман Хаменушко

Чоловік займається підприємницькою діяльністю, яка йому за рік принесла 397,17 тис грн. Має чоловік збереження, які тримає готівкою – 600 тис грн. Трішки меншу суму ховає його дружина – 400 тис грн.

В автопарку родини стоїть сім одиниць транспортних засобів. Самому депутату належать: Audi A6 та чотири причепа марки MEGA. За це все рухоме майно він віддав майже пів мільйона гривень – 490 тис грн. У сина є одна вантажівка MAN моделі TGS33.430, а у дружини таких у власності три.

Щодо нерухомості, то Хаменушко у 2004 році за 102 тис грн купив квартиру в Броварах. Через шість років придбав у цьому населеному пункті земельну ділянку, а в 2011 році купив приміщення - ломбард та фотосалон.

 • Анатолій Авраменко

Наразі чоловік віце-президент банку "Індустріалбанк", а в 2019 році працював на КП Київської обласної ради "Готово", де його дохід за рік складав 249,44 тис грн. Зі своєю дружиною чоловік ділить автівки Mitsubishi L200 2008 року випуску та Toyota RAV4, що зійшла з конвеєра в 2015 році. Їхня загальна вартість 1063,11 тис грн. Тут варто додати, що його жінка в 2019 році принесла до сімейного бюджету 160 тис грн.

Також подружжя у спільній власності має земельну ділянку та дачу в селі Рожни на Броварщині. Однак ще у депутата є квартира в Броварах, де частка його власності становить лише 33%.

 • Олександр Павлов

Головний спеціаліст відділу економічного розвитку та інвестицій управління економіки та інвестицій у Броварській міській раді.

За 2019 рік задекларував квартиру у місті Бровари, яку він придбав за 1100 тис грн в 2018 році, а через рік купив Toyota RAV 4. Вона йому обійшлася у 273 тис грн. Дохід чоловіка склав 253,54 тис грн, де 69 тис надійшло йому від КП Київської обласної ради "ГОТОВО", а решта від Броварської міської ради.

 • Людмила Спичак

Нині жінка тимчасово не працює, але в 2019 році обіймала посаду заступника Зазимського сільського голови з питань діяльності виконавчих органів. У той час дохід жінки складав 589,55 тис грн.

У спільній власності з чоловіком жінка має дві земельні ділянки в селі Зазим'я. У її другої половинки з 2003 року в даному населеному пункті є житловий будинок, а також гараж. Сама депутатка володіє земельною ділянкою, яка також розташована в селі Зазим’я. Вона її купила у 2019 році, однак не вказала за яку ціну. Також у своїй декларації жінка згадала особу під іменем Валентин Спичак, який у 2019 році придбав авто Hyundai Elantra 2017 року випуску. Депутатка не вказала, ким він їй приходиться.

Спичак разом із своїм чоловіком будує будинок та майстерню, які також розміщуються в селі Зазим’я. Ще подружжя має спільні збереження – 180 тис грн.

"Європейська Солідарність"

 • Оксана Шевченко

Приватний нотаріус Броварського міського нотаріального округу Київської області Іваненко О.В. Проживає в селі Шевченкове Великодимерської ОТГ.

У декларації жінки вказано доволі мало. Вона з 2008 року володіє квартирою у столиці. Заробіток жінки за рік склав лише 45 тис грн. Її чоловік приносить до сімейного бюджету більше. Він працює в АТ "Державний ощадний банк України", де отримує 246,03 тис грн заробітної плати.

 • Анастасія Кравченко

Засновниця ТОВ "Перлини України". Воно спеціалізується на організуванні конгресів і торговельних виставок.

Жінка разом із донькою володіє двома об’єктами нерухомості: житловим будинком та земельною ділянкою. Вони обидва знаходяться в місті Бровари.

За 2019 рік жінка заробила не багато коштів. Вона отримала15 тис грн від ТОВ "Перлини України" та 50 тис благодійної допомоги від Богдана Кравченка.

 • Олена Сіверська

На даний час жінка не працює. Також ніякого доходу вона не вказала за 2019 рік, але має чималі збереження 400 тис грн. Ще вона володіє двома квартирами в місті Бровари. Одну вона купила в 2005 році за дуже дивну ціну – 10 грн, а другу через п’ять років, але за 228,6 тис грн.

 • Віра Матісько

Мешкає жінка в селищі Баришівка. Відомо, що займається підприємницькою діяльністю. Однак у 2019 році вказала, що це заняття їй принесло лише 19,28 тис. Додатково 12 тис грн депутатка отримала від Баришівської селищної ради у вигляді матеріальної допомоги.

Нерухомості, цінного майна та збережень Матісько не має.

 • Руслан Зорін

Директор ТОВ "НЕОТЕХБУД", який має дев’ять одиниць рухомого майна. Серед них є Toyota Corolla 2013 року випуску, п’ять вантажівок марок КАМАЗ (два штуки), ЗАЗ, Volkswagen та TATRA, а також екскаватор Liebherr та навантажувач фронтальний НК-530.

Із нерухомості в депутата є дві земельні ділянки на Броварщині та квартира у місті Бровари, яку він купив за 638,64 тис грн в 2017 році. Ще квартиру в даному місці має його дружина, яка також володіє земельною ділянкою в селі Літочки Зазимської ОТГ.

Дохід чоловіка у 2019 році склав 70 тис грн, а у його дружини 61,1 тис грн. Однак попри невеликі заробітні плати вони мають значні збереження. У депутата готівкою є 80 тис доларів США та 950 тис грн, а в його другої половинки трішки менше – 700 тис грн та 30 тис доларів США.

 • Олександр Сербін

Працює заступником головного енергетика на ТОВ «КАМЕЛІЯ - PR». У декларації за 2019 рік написав, що йому належить Skoda Fabia 2012 року випуску.
Цікаво, що серед цінного майна вказав побутову техніку: комп’ютер ASUS, пральну машину та телевізор, Samsung, холодильник LG, морозильну камеру та посудомийну машину Indesit. Це все майно перебуває у спільній власності з дружиною, а його загальна вартість 32,5 тис грн.

У селі Княжичі на Броварщині чоловік має три земельні ділянки та житловий будинок. За 2019 рік чоловік заробив 69,42 тис грн та має збережень на суму 35 тис грн.

 • Олег Грабовський

Начальник відділу продажу та закупівель на КП "Житло-сервіс". Депутат із нерухомості має лише земельну ділянку в селі Непедівка Вінницької області, але частка його власності складає лише 33%. У його дружини є в селі Ясногородка на Макарівщині земельна ділянка та будинок, а у столиці вона володіє офісом та квартирою. Також їздить на Hyundai Tucson 2007 року випуску, а заробляє за рік 133,64 тис грн.

У депутата доходи більші. 327,4 тис грн він отримав на КП "Житло-сервіс", а 5 тис грн надійшло від надання майна в оренду.


Читати "Моя Київщина" у Facebook
Лілія Соколець
журналістка