#

Декларації депутатів Бучанської райради: "За майбутнє" та "Опозиційна платформа - За життя"

27.10.2021 07:42
Декларації депутатів Бучанської райради: "За майбутнє" та "Опозиційна платформа - За життя"

«Моя Київщина» продовжує аналізувати декларації депутатів Бучанської районної ради. Минулого разу ми розбирали статки чиновників від партій "Сила і Честь", ВО "Свобода" та "УДАР", а сьогодні ми розглянемо зажитки депутатів від політсил "За майбутнє" та "Опозиційна платформа - За життя"

До партії "За майбутнє" та до "Опозиційної платформи - За життя" входить по шість людей. Отже, розглянемо декларації даних персон, які були обрані до ради жителями рік тому.

"За майбутнє"

 • Олександр Ніцгура

Мешкає у селі Петропавлівська Борщагівка, де його дружина володіє житловим будинком та земельною ділянкою. Серед нерухомості депутат, який є директором ТОВ "Арх-Буд", має квартиру в столиці та дві земельні ділянки, де одна розташовується у Білогородці на Київщині, а друга – у селі Студена Вінницької області.

У декларації Ніцгура вказав, що він володіє вантажівкою МАЗ, його дружина їздить на Toyota Land Cruiser 200, а син пересувається на BMW X5 та Land Rover Freelander 2.

За 2019 рік чоловік заробив 111,2 тис грн, а також задекларував 163 тис грн збережень. 

Був депутатом Київської облради від "Батьківщини" минулого скликання, але на минулоричних перегонах балотувався від "За майбутнє", але до облради не потрапив, ставши депутатом райради.

 • Григорій Тищенко

Завідувач хірургічним відділенням у Макарівській ЦРЛ. На жаль, не вдалося знайти декларацію депутата за 2019 рік.

 • Людмила Забела

Пенсіонерка, що проживає у селі Маковище. У минулому скликанні ВР була помічником нардепа від Радикальної партії Сергія Скуратівського. Її чоловік - колишній голова Житомирської ОДА Юрій Забела.

У жінки  у власності є автівки Audi Q5 та Volkswagen Transporter. Також вона має шість земельних ділянок на Київщині та квартиру у Києві площею 128,8 м2. У чоловіка депутатки також у володінні шість земельних ділянок, а ще житловий будинок. Станом на 2019 рік Людмила Забела будувала у селі Гавронщина дім площею 303 м2.

Цікаво, що дохід жінки у вище вказаний період був 73,92 тис грн, а її чоловік заробив значно більше – 1120,84 тис грн. Він працює на ПрАТ "Миронівський хлібопродукт".

 • Олексій Мартинюк

Житель Ірпеня, який з майна має лише авто Honda Civic. Свій дохід не вказав, але написав, що його дружина за 2019 рік заробила 89,84 тис грн, а також, що в нього є збереження, які становлять 17 тис доларів США.

 • Турок Руслан

Проживає у селищі Гостомель та є підприємцем. Його дохід у 2019 році склав 3952,5 тис грн, а готівкою зберігає 500 тис доларів США та 1000 тис грн. Банкам довіряє 93,47 тис грн. Також чималі збереження при доході 87,65 тис грн має його дружина. Вони складають 500 тис грн та 20 тис доларів США. Ще 30,34 тис грн лежать у банку.

Чоловік має чотири вантажівки та пікап Toyota Tundra, який у 2019 році купив за 576,4 тис грн.

Серед нерухомості у Турка лише земельна ділянка в Гостомелі, а квартиру у даному населеному пункті та сім земельних ділянок має його дружина.

 • Владислав Хахулін

Ще один депутат Київської облради минулого скликання від "Батьківщини". У 2019 році за місцем роботи у Київській обласній раді отримав 324,22 тис грн, а його дружина заробила 397,96 тис грн. У подружжя в спільній власності є збереження: 30 тис доларів США, 20 тис євро та 150 тис грн. Окремо від дружини депутат має 31,9 тис грн, які довіряє банку.

У Києві чоловік на безоплатній основі користується квартирою. Транспортних засобів у нього нема, але є у дружини - Peugeot 208.

"Опозиційна платформа - За життя"

 • Тетяна Подашевська

Доцент Київського Національного університету культури і мистецтв, який в народі називають "кульок". Була заступницею міського голови Тетієва з гуманітарних питань. У період із 2010 по 2014 роки займала посаду заступниці голови Київської ОДА, а до 2005 року була начальником Департаменту зв'язків із громадськістю МВС України. Генерал-майор міліції. Також жінка Заслужений журналіст України, кандидат наук, автор наукових робіт у сфері соціальних комунікацій, соціально-політичних технологій. Була близька до Анатолія Присяжнюка, але пізніше зблизилася з ексголовою Київської облради часів Януковича, нинішнім нардепом Олександром Качним.

У Петропавлівській Борщагівці Подашевська володіє двома будинками, які купила у 2016 році, та однією земельною ділянкою. Також ще один земельний наділ вона має на Кіровоградщині. У столиці в жінки у спільній власності перебуває квартира. Чоловік жінки має у місті Судак на окупованому Кримському півострові квартиру. Ще у нього є автівка Toyota Highlander 2012 року випуску.

Щодо фінансів, то Подашевська вказала, що за 2019 рік заробила 375,13 тис грн. Доходи чоловіка вона не зазначала, проте написала, що у нього є чималі збереження – 84 тис доларів США.

 • Сергій Гачков

Директор ТОВ "Вівіан". У декларації чоловік написав, що є власником BMW 5231, який зійшов із конвеєра у 1999 році. Іншого майна чоловік не вказав.

У 2019 році заробив 1430,34 тис грн, де більшу частину доходу надійшло від зайняття підприємницькою діяльністю. Ще чоловік вказав чималі збереження, які становлять 1250 тис грн, 420 тис доларів США та 170 тис євро. Дані кошти він зберігає готівкою.

 • Анатолій Гриценко

Відомо, що чоловік проживає у Києві та є адвокатом. У 2019 році задекларував 5,7 тис грн доходу та 780 тис грн збережень.

Цікаво, що у 2018 році придбав легковий автомобіль Hyundai Tucson за 747,5 тис грн. А за рік до цього став власником земельної ділянки та будинку в селі Кобці на Київщині.

У його дружини більше нерухомості – чотири земельні ділянки, де три розташовані в межах Київської області, а решта на Полтавщині.

 • Андрій Суховій

Начальник відділу експертизи заявок на винаходи, заступник голови профспілки на ДП "Український інститут інтелектуальної власності".

За 2019 рік депутат заробив 2042,25 тис грн, а його дружина – 84,07 тис грн, яка має збереження на суму 11 тис доларів США. Також певні кошти на "чорний" день є у Суховія: 64 тис доларів США та 128 тис грн.

З 2017 року чоловік їздить на Mazda 6, яку купив за 645 тис грн, а його дружина має Skoda Fabia 2009 року випуску.

У 2019 році чоловік купив квартиру у Петропавлівській Борщагівці за 288 тис грн. Він є власником чотирьох земельних ділянок, які придбав за 454 тис грн.

У спільній власності перебуває квартира, будинок та дві земельні ділянки. У його дружини у власності перебуває житловий будинок та земельна ділянка в Петропавлівській Борщагівці, а також квартира у столиці.

 • Іван Лехман

Директор ТОВ "Делюкс Лайф". У 2019 році чоловіку надійшло 230 тис грн благодійної допомоги та 280,8 тис грн від відчуження нерухомого майна.

Пересувається чоловік на BMW 525 TDS та має фургон. Уся нерухомість чоловіка знаходиться в місті Ірпінь. Тут у нього є квартира та дві земельні ділянки. 


Читати "Моя Київщина" у Telegram
Лілія Соколець
журналістка