#

Дембельський акорд Горгана-Ляльки або похід "бютівців" в БПП "Солідарність"

29.10.2018 06:04
Дембельський акорд Горгана-Ляльки або похід "бютівців" в БПП "Солідарність"

Відставка голови КОДА Олександра Горгана стала реальністю – Кабінет міністрів її погодив, тепер справа залишається за президентом, який має підписати рішення. Але цікаво спостерігати за самим Горганом: чомусь лише після завершення своєї роботи в адміністрації, він вирішив показати власну значимість

Згадуючи період керівництва Горгана, то варто згадати кілька важливих спостережень. За два роки діяльності він відверто і принципово ігнорував рядових співробітників та представників районної влади. Ставився до них здебільшого зверхньо. Не допомагав у вирішенні якихось питань, просто ігноруючи їх. Але після того, як вже була написана заява про відставку, а Кабмін її погодив, Горган, 27 жовтня, збирає голів районних рад в обласній адміністрації, вручає їм різні подяки та накриває шикарний фуршет. Для чого це було зроблено? Вочевидь, щоб отримати їхню лояльність. Адже по суті, це фактично незалежні фігури, яких не можна просто взяти і зняти з посади указом президента. Але здавалося б, нащо йому ця лояльність, якщо з посади він йде?

Усе дуже просто: на носі вибори до чотирьох ОТГ. Так, відбуватимуться вони і в Бородянському районі, який є вотчиною Ярослава Москаленка – патрона Горгана. І хоча районну раду там контролює Григорій Єрко, який є вірною людиною Москаленка, але зайвий раз засвідчити йому свою прихильність не завадить. Також вибори пройдуть і в Миронівці, яка входить до 91-го виборчого округу. Подейкують, що Горган збирається йти до Верховної Ради саме по цьому округу, а тому намагається «підстелити собі соломки» вже заздалегідь.

Тим часом в списки на вибори до ОТГ Москаленко та Горган акуратно запаковують колишніх «регіоналів» та прихованих «бютівців». Робиться це для того, щоб мати свої козирі в руках у вигляді людей, які в потрібну хвилину виборчої кампанії спокійно перейдуть від одного кандидата до іншого. Враховуючи кулуарний дрейф Москаленка до Тимошенко, такий сценарій видається цілком імовірним.

Тим паче, досвід і напрацювання на цьому напрямку в Москаленка є. Можна згадати того ж Єрка, який був в «Партії регіонів», але після Революції Гідності переметнувся в стан Порошенка. Утім, орієнтацію - за Москаленка - він не змінив. Що стосується прихованих «бютівців», то тут можна назвати скандально відомого в Баришівському районі Володимира Коцюрбія, який тривалий час очолював місцеву РДА, а зараз керує управлінням освіти. Поговорюють, що Коцюрбій є практично погодженою кандидатурою на вибори голови ОТГ. Формально його готують до походу від БПП. Але водночас цей кандидат паралельно веде перемовини з головою обласної «Батьківщини» Костянтином Бондаревим, та заводить своїх в людей в місцевий осередок партії Тимошенко.

До слова, Горган і Москаленко намагаються сприяти тому, щоб подібних персонажів, якомога швидше погодили в партії. Поки новий голова ОДА не взяв усі важелі впливу у свої руки вони намагаються створити власне крило в БПП - «партію в партії». У перспективі це може стати серйозною проблемою для політики президента та нового очільника Київщини. Адже буде абсолютно незрозуміло, на кого спиратися під час президентської кампанії...

Читати "Моя Київщина" у Facebook