#

Депутат Київської облради Олена Шуст: звіт за 2022 рік

08.02.2023 10:11
Депутат Київської облради Олена Шуст: звіт за 2022 рік
Олена Шуст

Депутат Київської обласної ради та голова комісії з питань освіти, науки, культури, духовності та релігії КОР Олена Шуст відзвітувала перед виборцями про результати роботи за 2021-2022 роки.

Нагадаємо, що згідно ст. 10 та 16 ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад» депутат зобов'язаний звітувати про свою роботу перед виборцями відповідного виборчого округу.

В цілому, за звітний період Олена Шуст була учасником 8 пленарних засідань Київської обласної ради VIII скликання. Упродовж цього часу було підготовлено та надіслано 24 звернень і запитів, спрямованих на захист інтересів громади, розв’язання проблем населення та створення належних умов життєдіяльності.

Насамперед, варто відзначити, що за сприяння Олени Шуст, яка очолює відповідну комісію, було вирішено низку нагальних питань щодо оновлення матеріально-технічного оснащення в загальноосвітніх закладах, покращення соціальної інфраструктури, примноження творчого потенціалу та культурного простору області. Відтак в загальноосвітніх закладах територіальних громад округу оновлено матеріально-технічну базу для проведення занять із залученням мультимедіа. У межах гуманітарної допомоги Ukraine House DC Foundation до освітніх закладів Обухівського району надійшли ноутбуки у кількості 747 шт. Зокрема, за співпраці з ЮНІСЕФ до освітніх закладів Обухівського району надійшли хромбуки у кількості 87 шт. Також задля безпечного перевезення учнів до навчальних закладів придбано новий комфортабельний автобус для Кагарлицької громади.

Як зазначила у депутатському звіті Олена Шуст, члени комісії постійно відслідковують та контролюють заходи виконання обласних Програм щодо придбання шкільних автобусів для опорних шкіл, модернізації матеріально-технічного забезпечення навчальних закладів (засобами навчання, навчально-комп’ютерними комплексами, мультимедійним обладнанням, оргтехнікою тощо), оновлення шкільних меблів, придбання спортивного інвентарю, меблів для їдалень, бібліотек для навчальних закладів області тощо.

Якщо говорити про профільний напрямок роботи, то згідно звіту, під головуванням Олени Шуст відбулось 9 засідань членів постійної комісії Київської обласної ради з питань освіти, науки, культури, духовності та релігії, на яких було розглянуто 46 питань, з яких 16 було винесено на розгляд сесії Київської обласної ради.  

У депутатській діяльності Олени Шуст особливе значення займає питання збереження національно-культурної спадщини, розвиток і примноження творчого потенціалу та культурного простору області. Як зазначає депутат, на контролі у постійної комісії Київської обласної ради знаходяться наступні програми: 

      - «Програма підтримки і розвитку театрального та музичного мистецтва Київської області на 2022-2024 роки». 

-        Програма розвитку системи освіти Київської області на 2022-2026 роки. 

-        Комплексна програма розвитку культури Київської області на 2021-2023 роки.

Водночас, постійна комісія Київської обласної ради з питань освіти, науки, культури, духовності та релігії співпрацює з структурними підрозділами КОДА, зокрема за участі представників Департаменту освіти і науки було розглянуто наступні питання: 

- Розгляд  звернення КП КОР «Київський академічний обласний музично-драматичний театр ім. П.К. Саксаганського» про сприяння у вирішенні питання щодо повного обсягу фінансування театру на 2022 рік до кінця року.

- Розгляд листа Чернівецької обласної ради «Про проголошення 2022 року Роком української класичної та духовної музики». 

- Розгляд листа Комунального закладу КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» щодо ліцензування освітньої діяльності у сфері позашкільної освіти даного закладу.          

- Розгляд листа Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівскьої молодї» щодо ліцензування даного закладу задля здійснення освітньої діяльності у сфері позашкільної освіти. 

Щодо роботи зі зверненнями громадян, то вона проводиться на постійній основі: за звітний період Олена Шуст отримала понад 100 звернень, значна частина яких стосувалася матеріально-грошової допомоги на лікування, проведення ремонтних робіт закладів та установ профільного спрямування, консультацій щодо порушення прав громад.

Окрім того, Олена Шуст, з початку повномасштабного вторгнення на постійній основі допомагає бійцям 72-ї ОМБ ім. Чорних Запорожців та іншим військовим підрозділам. Нею також була налагоджена тісна співпраця з Білоцерківським військовим госпіталем, зокрема надається підтримка пораненим бійцям.

За звітній період у територіальних громадах було організовано урочисті заходи з нагоди свят, визначних подій та історичних дат: концерти творчих колективів і народних артистів України, нагородження відзнаками та грошовими преміями працівників освіти, культури тощо.

Робота Олени Шуст, як депутата Київської обласної ради, регулярно висвітлювалася в місцевих засобах масової інформації: «Миронівка TV», «Богуслав TV», газетах «Миронівський Край», «Вісті Богуславщини» «Вісник Кагарличчини» та в соціальних мережах Facebook та Instagram.

Читати "Моя Київщина" у Facebook
Антон Болбочан
журналіст