#

Депутат Київської облради Вікторія Ільєнко: зараз ми як ніколи єдині, і в цьому наша сила!

05.03.2022 10:24
Депутат Київської облради Вікторія Ільєнко: зараз ми як ніколи єдині, і в цьому наша сила!
Волонтерство на Київщині діє вкрай ефективно

Волонтери фонду «Київська Русь» разом із депутаткою Київської облради Вікторією Ільєнко допомагають територіальній обороні та  соціально незахищеним групам людей  Обухівщини.

- Розкажіть, яка зараз ситуація на Обухівщині?

- Найскладніша ситуація в Василькові: наразі там не вистачає продуктів та медичних препаратів. В інших ОТГ- Обухів, Кагарлик, Миронівка, Ржищів – ситуація стабільна.

- Нагальною проблемою по всій області є забезпечення хворих з хронічними захворюваннями специфічними препаратами, чи працюєте ви над вирішенням цієї проблеми?

- Дійсно, навіть в регіонах, які оминули бойові дії, спостерігається проблема із забезпеченням ліками. Деякі аптеки взагалі не працюють, в деяких немає окремих груп ліків.

- Чи відбувається  загальна координація  волонтерський груп в області?

- Ми очікуємо більш злагодженої координації від КОДА, та своїми зусиллями намагаємось забезпечити необхідним найбільш вразливі категорії населення. Зокрема, тісно співпрацюємо із спілкою сліпих.  Також допомагаємо районній територіальній обороні.

- Чи багато жителів Обухівщини виявили бажання вступити до територіальної оборони, або в інший спосіб допомагати у цей складний час?

- Слід сказати, що коли чоловіки об’єднуються у загони тероборони, жінки теж об’єднуються у волонтерські групи. Збираючи та розподіляючи продукти харчування, допомагаючи біженцям, випікаючи хліб. Зараз ми як ніколи єдині. І в цьому наша сила! 

Читати "Моя Київщина" у Facebook
Надія Савчук
журналістка