#

Депутатські звіти за 2023 рік: Леонід Глиняний із фракції "Європейська Солідарність"

29.12.2023 15:31
Депутатські звіти за 2023 рік: Леонід Глиняний із фракції "Європейська Солідарність"
Леонід Глиняний

Київська обласна рада є представницьким органом місцевого самоврядування, що представляє спільні інтереси територіальних громад сіл, селищ, міст, у межах повноважень, визначених Конституцією України, Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні" й іншими законами, а також повноважень, переданих їм сільськими, селищними, міськими радами.

За результатами місцевих виборів, що відбулися 25 жовтня 2020 року обрано депутатів Київської обласної ради VIII скликання в кількості 84 особи.

Депутати набули повноважень із моменту проведення установчої сесії, що відбулася20.11.2020 року.

Моя депутатська діяльність спрямована на захист інтересів громадян та виконання доручень виборців, у межах повноважень наданих мені чинним законодавством України.

Намагаюсь весь час працювати так, щоб виправдати Вашу довіру. 

Як депутат Київської обласної ради, обраний у відповідному окрузі від Київської територіальної організації політичної партії "Європейська Солідарність", представляю та захищаю інтереси, як своїх виборців, так і працюю з усіма жителями Київської області, завжди готовий допомагати кожному в міру своїх можливостей та повноважень.

Робота в Київській обласній раді

Член депутатської фракції Політичної партії "Європейська Солідарність", входжу до складу постійної комісії з питань капітального будівництва, архітектури, транспорту, зв’язку, паливно-енергетичного забезпечення та розвитку інфраструктурних об’єктів.

Протягом звітного періоду повноцінно брав участь у засіданнях постійної комісії, до складу якої обраний, та пленарних засіданнях сесій Київської обласної ради  VIII скликання.

2023 року я провів п'ять прийомів громадян, на яких прийняв 63 виборців та розглянув 63 питання.

У ході здійснення депутатських повноважень постійно проводжу прийоми громадян як в офісі громадської приймальні, так і в територіальних громадах свого виборчого округу. Громадська приймальня розташована за адресою вул. Київська, буд. 25, м. Сквира, Білоцерківський район, Київська область.

Одним із основних напрямків діяльності депутата є постійна взаємодія з виборцями та офіційне представлення виборців свого округу та інтересів територіальних громад в органах виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємствах, установах і організаціях незалежно від форм власності.

Заходи, які були проведення за мого сприяння:

 • підтримка сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах;

 • долучився до благодійної акції Сквирської міської ради "Подаруй дитині свято" до Дня Святого Миколая;

 • підтримка талановитої молоді та подарунки до конкурсу "Здорові діти – здорова нація";

 • підтримка учасників спортивних змагань;

 • передача 24 подарунків дітям, у яких загинув батько;

 • подарунки для дошкільних закладів м. Сквира;

 • постійна підтримка ЗСУ (передав на фронт автомобільний транспорт, форму, запчастини, продукти, будівельні матеріали, паливно-мастильні матеріали);

 • 54 сім’ям надано матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та на лікування в сумі 1 000 000 грн;

 • продуктові набори ветеранам, сім’ям загиблих;

 • доправлення гуманітарної допомоги малозбезпечиним, ВПО;

 • доправлення ліків, продуктів для військового госпіталю.

Дякую за довіру! Працював та продовжую сумлінно працювати захищаючи інтереси громадян! Із повагою, Ваш депутат Київської обласної ради Леонід Глиняний.

Читати "Моя Київщина" у Facebook
Леонід Глиняний
депутат Київської обласної ради