#

Дерибан на фоні руїн: як помічник колаборанта Балицького Камінський через суд отримав в Бучі 1,62 га землі

20.12.2022 18:11
Дерибан на фоні руїн: як помічник колаборанта Балицького Камінський через суд отримав в Бучі 1,62 га землі
Сепаратист Балицький і його помічник Камінський

Дружина Камінського Ілона працює начальником відділу забезпечення діяльності голови та заступника голови Верховного Суду. Як відомо, нещодавно в замголови суду Богдана Львова виявлено російський паспорт. А земельне рішення влітку 2022 року ухвалював суддя Щавінський, який свого часу забороняв акції під час Революції Гідності. І це далеко не всі цікаві подробиці резонансної історії, які нам вдалося виявити.

Попри майже 10 місяців повномасштабних воєнних дій в Україні, схоже, наше чиновництво так і не зрозуміло, що варто навчитися стримувати свої апетити. Гірше того, чимало з них досі готові гратися в брудні ігри з персоналіями, які мають вельми проросійські зв’язки. І цікаво, що ці зв’язки – тотальні, і тягнуться від лікарів до екснардепів-зрадників і суддів. А "точка зборки" всього цього кодла опиняється в Бучі. Подробиці про земельну ділянку, що приховує цікаві ланцюжки взаємовідносин, у матеріалі "Моєї Київщини"

Громаді – Генплан, а землю – потрібним людям. 

Ігри навколо Генплану міста – давня історія. Ще до війни в місті з’явився цікавий інвестор. Який повідомив, що збирається будувати в лісах Бучі приватний медичний центр. Якщо бути точніше, замість тих самих лісів. Вказується це як територія в межах вулиць Шевченка та Революції.

Утім, є кілька моментів, які звернули на себе увагу. Перший – чисто юридичний. Переведення землі без змін до Генплану з однієї цільової категорії в іншу є незаконним. Місцеві мешканці сподівалися на те, що через суд їм все ж таки вдасться позбутися незапланованих забудовників. Адже вказана територія не передбачає будівництва медичного центру та інших таких об’єктів. Тому доволі оперативне рішення суду на користь Камінського виглядає, як мінімум, дивним.

Другий момент стосується персоналій, які стоять за будівництвом цього медцентру. Адже йдеться про вкрай одіозних фігур із "ватним" забарвленням. Отже, 13 липня 2022 року Київський окружний адмінсуд суд підтвердив законність виділенню в м. Бучі 1,62 га землі під будівництво медичного центру Анатолію Камінському  помічнику колишнього нардепа, а тепер гауляйтера рашистів у Запорізькій області Євгена Балицького. Того самого, який так весело обіймався з Путіним в Кремлі на камери разом з іншими зрадниками, а сьогодні, 20 грудня, отримав від хазяїна Кремля медальку "За заслуги перед вітчизною"...


Керівник Камінського  Євген Балицький  разом із Путіним

Родинні медико-суддівські зв’язки

Цікаво, що сам гінеколог-акушер Анатолій Камінський свого часу був причетним до скандальної історії з пропажою ембріонів у столичній клініці. Пацієнтка проходила процедуру штучного запліднення в державній клініці. Ембріони віддала на зберігання – до приватної. Але коли прийшла забирати, то біоматеріалу не виявилося. Він просто зник. Робив процедури не абихто, а Анатолій Камінський. Пацієнтка написала заяву в прокуратуру, але та передоручила розслідування Міністерству охорони здоров'я. Де все й затихло.

До речі, стежки в родини Камінських протоптані в найвищі кабінети країни. Справа в тому, що дружина Камінського Ілона чимало років працює начальником відділу забезпечення діяльності голови та заступника голови Верховного Суду. Тут варто нагадати, що заступником голови Верховного суду, головою Касаційного господарського суду із 2017 року працював Богдан Львов. Той самий, у якого було виявлено російський паспорт. Голова Верховного суду обраний в 2021 року Князєв врешті-решт у листопаді звільнив громадянина РФ Львова. Покарання судді активно вимагали антикорупціонери, зокрема різко проти Львова висловлювався голова правління ЦПК Віталій Шабунін.

Богдан Львов, суддя Верховного суду з російським паспортом

Російський слід усюди

Співпадіння, скажете ви. Може, воно й так. Але занадто якось багато слово "росія" згадується в контексті Камінських… Та й сама держслужбовець Ілона Камінська хизується на спеціалізованих сайтах, що відвідувала 24 держави, серед яких Білорусь та Росія.

Є ще один цікавий момент: рішення по землі ухвалив заступник голови Київського окружного адміністративного суду Віталій Щавінський. Це суддя, який попри низку рішень під час Революції Гідності, так і не був люстрований. Зокрема, він заборонив проведення зборів у Переяслав-Хмельницькому під час подій 2013-14рр., а ще відмовив у задоволенні позову "Української правди" до Вишгородської райадміністрації щодо оприлюднення ціни, яку заплатив державі Янукович за земельну ділянку в "Межигір'ї". І тут виявляється, що стежки між Щавінським та Камінським перетинаються. Справа в тому, що колишня (чи фіктивно колишня) дружина судді Щавінського Світлана працює… в апараті ВСУ. Власне, там же де і дружина Камінського, який отримав землю. Ось таким чином змій Уроборос сам вкусив себе за хвіст.

Інше питання, що до Камінського за майже рік війни так і не виникло питань у наших силових органів. А чим же займався лікар серед помічників нардепа-сепаратиста Балицького? Чому опинився саме в його команді? Нема відповідей на ці питання. Зате є "відмиті" 1,62 га землі в багатостраждальній Бучі…

Читати "Моя Київщина" у Facebook
Микола Тицький