#

Державне фінансування добудови ЗОШ №1 у Вишневому знову затримується

10.05.2019 10:21
Державне фінансування добудови ЗОШ №1 у Вишневому знову затримується

Старий корпус 1-ї школи розрахований на 336 учнів, а реально навчається там більше тисячі. Заняття йдуть у дві зміни та підзміну. Під класи облаштували адміністративні приміщеннята бібліотеку – місця все одно не вистачає. Що заважає добудувати новий корпус ЗОШ №1?

Новий корпус Вишнівської ЗОШ №1 почали будувати більше ніж 12 років тому, але у 2014 р., коли об’єкт був уже на завершальній стадії, фінансування будівництва з державного бюджету припинилося. З того часу, міський голова Ілля Діков неодноразово звертався до обласної влади стосовно вирішення цього питання, а Вишневе взяло на себе зобов’язання співфінансувати добудову школи.

Також міськвиконком і депутати вчасно підготували всі рішення і документи для того, щоби відновити спорудження школи. Було укладено Договір про надання права користування земельною ділянкою для забудови між Вишневою міською радою, Департаментом регіонального
розвитку та житлово-комунального господарства Київської обласної державної адміністрації та Вишнівською ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 для будівництва ІІ черги Вишнівської ЗОШ № 1. Виконавчим комітетом Вишневої міської ради було прийнято рішення «Про надання містобудівних умов і обмежень для завершення будівництва ІІ черги ЗОШ № 1». З міського бюджету на потреби будівництва було виділено 3 млн гривень.

Тим часом, обласна рада продовжує зволікати. В минулому році жителі Вишневого блокували вулиці, щоби привернути увагу до цього питання. Батьки учнів відвідували сесії обласної ради. Здавалося, будівництво вже зрушило – у 2018 р. з державного бюджету виділили кошти, вдалося
зробити чимало робіт. Були сподівання на те, що 1 вересня 2019 р. ми почуємо перший дзвоник уновому корпусі школи. Але знову ми бачимо, як зривається термін здачі в експлуатацію та руйнуються наші надії.

Обласна рада Київщини вже п’ятий місяць не може зібратися на сесію. Відповідно, не прийнятий план співфінансування, не виділені кошти Департаменту регіонального розвитку, не розрахувалися із підрядником, який будує школу. Скільки можна чекати!?

Читати "Моя Київщина" у Facebook