#

Генерал Дмитро Ценов: поліція стає ближчою до громадян

13.08.2018 10:37
Генерал Дмитро Ценов: поліція стає ближчою до громадян

Останнім часом поліція Київської області проводить виставки озброєння, досягнень та нових методів роботи правоохоронних органів у містах регіону. "Моя Київщина" побувала в Переяславі на одній з них. Яка мета проведення подібних заходів, журналістам порталу розповів очільник поліції Київської області, генерал Дмитро Ценов

"Основне завдання даних заходів – це вибудова довіри між поліцією та суспільством. Громадяни повинні розуміти, що поліцейський – це не жандарм у формі, це людина, яка кожному протягне руку допомоги. Він, у першу чергу, громадянин нашої країни, і форма та погони не роблять його особливим", – говорить Дмитро Ценов.

Ідея створення цих заходів належить заступнику очільника поліції області Павлу Трясуну. Цю ініціативу підтримало керівництво Нацполіції Київщини. Як розповідає Ценов, було прийнято рішення про те, що люди мають ознайомитися з роботою працівників поліції, поліції охорони, кінологів, підрозділу КОРДу, зв’язківців та полку особливого призначення "Миротворець", патрульної поліції, їхніми можливостями.

"Це свого роду реклама роботи поліції. Ми показуємо суспільству відкритість правоохоронців, що можна завжди підійти до будь-якої з палаток, поспілкуватися, обмінятися досвідом, висловити свої пропозиції щодо поліпшення нашої роботи", - говорить генерал поліції.

Пріоритетним завданням для поліції Дмитро Ценов називає боротьбу з незаконним обігом наркотиків. Для цього в Переяславі була введена обов’язкова присутність співробітників Управління по боротьбі з незаконним обігом наркотиків.

"Я вимагаю від начальника Управління проводити постійні прийоми громадян, на яких він має отримувати інформацію. Адже кожен громадянин бачить, де торгують, де вживають наркотичні речовини. Тому ми сьогодні виготовили візитки, банери з телефоном довіри. Людина анонімно надає інформацію, ми її перевіряємо. І вже є позитив. Ми боремося з наркоманією, затримуємо групи збувачів наркотиків. Та будемо й надалі жорстко боротися з цим згубним явищем і його знищувати", - розповідає Дмитро Ценов.

Роботу з дітьми поліція виводить окремим блоком. Для них це можливість навчити дітей тому, як не стати жертвами нещасних випадків, пояснити їм їхні права, а також виховати розуміння того, що вони відповідальні за свої вчинки.

"Робота з дітьми – це найважливіша частина даних заходів. Я завжди казав, що якщо ми хочемо жити в країні, в якій дотримуються законів, то це треба прививати з дитинства. Сьогодні ми маємо багато нещасних випадків за участю дітей. Для цього теж є ювенальна превенція, яка дітям доводить, що поліцейський – це, в першу чергу, помічник. Якщо дитина буде довіряти поліцейському, то в подальшому буде чути закон і законні вимоги", - зауважив очільник обласної поліції.

Читати "Моя Київщина" у Facebook