#

Голова Верховної Ради Стефанчук вшанував подвиг ліквідаторів аварії на ЧАЕС

26.04.2022 17:28
Голова Верховної Ради Стефанчук вшанував подвиг ліквідаторів аварії на ЧАЕС
Руслан Стефанчук

Сьогодні, 26 квітня, ми вклоняємося всім солдатам атомного фронту, ліквідаторам аварії на ЧАЕС, які зробили вагомий внесок у справу подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та захистили Україну й увесь світ від руйнівної дії радіації. 

Згадуючи згубні наслідки, завдані страшною техногенною аварією для багатьох поколінь, ми маємо зробити все, аби не допустити подібної трагедії. Здавалося, людство зробило висновки. Натомість, через 36 років російські окупанти ступили на ті ж граблі, поставивши весь світ на межу нової ядерної катастрофи. 

Про те, що "гратися з атомом" небезпечно, російська імперія зла вже відчула на собі. Захоплення ЧАЕС - це самогубство, оскільки радіоактивний пил, який вдихали російські військові, імовірно, спричинив внутрішнє опромінення в їхніх тілах. 

Станція повернулася під контроль українських захисників, завдяки яким вдалося уникнути найгіршого сценарію для України. Тож хочу подякувати тим, хто, виконуючи перед Батьківщиною свій синівський обов’язок, зупинив розповсюдження катастрофи, унеможливив її переростання у ланцюгову реакцію смерті. 

Пам’ятаємо Героїв, які самовіддано пішли на захист у ядерний вогонь під час ліквідації аварії на ЧАЕС! Щиро дякуємо українським працівникам АЕС, які зараз дбають про те, щоб атом й надалі залишався мирним!

Читати "Моя Київщина" у Telegram