#

"Громовідвід" Горгана-Ляльки, або як Денисенко вирішив попіаритися

24.01.2018 06:05
"Громовідвід" Горгана-Ляльки, або як Денисенко вирішив попіаритися

Новопризначений заступник голови Київської ОДА Юрій Денисенко вже встиг вляпатися в "джинсову" історію. З огляду на те, що на посаді він недавно, це ще можна списати на його недосвідченість. Але такими діями він уже почав копати яму для своєї політичної кар'єри. Причому робить він це - власними ж руками

Варто констатувати факт: зараз колишній секретар Ірпінської міськради Денисенко в силу нетривалого перебування на посаді для області нічого поганого не зробив. Але, схоже, що вже зараз він прислухається не до тих людей, в результаті, починає свою роботу з серйозних помилок.

По суті, Денисенко перетворюється на своєрідний "громовідвід" для Олександра Горгана, якому конче потрібна людина, на яку можна повісити всіх собак за численні провали в своїй (без)діяльності. Денисенку з самого початку "нарізали" два провальних напрямки як боротьба з нелегальними газовими заправками і сміттєвою мафією. Так, минулого тижня заступник голови Київсьої ОДА очолив комісію з питань освіти і поводження з відходами, використання і охорони природних ресурсів в Київській області, яку створили замість двох аналогічних комісій, які теж займалися даним напрямком. З відомим - абсолютно нульовим - результатом. Сумнівно, що щось зміниться зараз: старі кадри, небажання (або нерозуміння) того, як дійсно потрібно проводити реформи - означають лише те, що Денисенко ризикує стати головним цапом-відбувайлом у питаннях екології в усій Київській області.

Днями Денисенко оголосив про початок боротьби з газовими заправками. Варто відзначити, що сам Горган неодноразово розповідав про боротьбу з газовими "забігайлівками", але в підсумку все це звелося до пустопрожніх балаканини. Загалом, заправки і звалища переповнені майже півторарічну діяльність чинного губернатора відчувають себе як ні в чому не бувало. Одночасно супровід перетворений боротьби гучного інформаційною кампанією приносить більше шкоди, ніж користі. Колишній прес-секретар Горгана Костянтин Галушко продемонстрував наочно, до чого призводить "джинса". Всі матеріали про нібито бурхливу діяльність і ефемерні Горган "розганяли" через провідні українські ЗМІ, але це лише викликало глузування над губернатором.

Тепер цим же шляхом пішов Юрій Денисенко, пафосно заявивши про оголошення боротьби з нелегальними газовими заправками. Цю історію підхопили низка провідних ЗМІ з практично ідентичними заголовками і граматичними помилками в тексті. Що може свідчити про те, що низькопробна "джинса" - живіша за всіх живих.

Взагалі, сама ідея починати діяльність з розпіарювання, коли, по суті, ще нічого піарити, є ознакою відсутності розуміння технології роботи. Також, очевидно, у Денисенка не проаналізовані помилки попередників. До чого це може призвести? Хоча б до того, що нові заступники Горгана швидко сфорують образ балакунів, чиїм словами віри немає. Власне, сам губернатор завдяки своїм регулярним порожнім заявам таке реноме собі вже заробив ...

Є й інший аспект даної історії. Справа в тому, що поширення інформації-анонсу про боротьбу з газовими заправками до проведення хоч якихось реальних дій в цьому напрямку можна вважати цілком абсурдним. Адже це - чудове попередження для ділків, які тепер знають, чого очікувати. Тим більше, заступник голови Київської ОДА не є силовиком або правоохоронцем. І ніяких юридичних механізмів для припинення діяльності нелегальних газових заправок не має. Тоді як "дах" газових "бариг" дозволить швидко і без проблем зарубати потуги Денисенка при корені.

В результаті, інформаційна кампанія Денисенка, якому, схоже, нав'язали в обласній адміністрації подібний спосіб поведінки (до речі, в Ірпені він собі подібних різких рухів не дозволяв), дуже скоро може вилізти йому боком: у разі провалу саме його зроблять крайнім.

Микола Тицький, "Моя Київщина"

Читати "Моя Київщина" у Facebook