#

Губернатор Зеленського: стало відомо, хто збирається зайняти крісло голови КОДА

19.04.2019 12:17
Губернатор Зеленського: стало відомо, хто збирається зайняти крісло голови КОДА

Попри нібито відсутність регіональної команди у Володимира Зеленського на Київщині, низка політичних гравців – часто з вкрай скандальним бекграундом – хоче протягнути одного дуже цікавого персонажа в крісло Київської ОДА. Про те, хто з великою вірогідністю стане губернатором області, читайте в цьому ексклюзивному матеріалі.

Як повідомили «Мої Київщині» інформовані джерела, чимало ображених на Петра Порошенка опинилися в команді його головного супротивника в президентській гонці Володимира Зеленського. Так, одним із фінансистів команди «Зе» виявився одіозний нардеп Олександр Онищенко, який втік з України в 2016 році і плекає надію повернутися у разі перемоги Зеленського. Більш того, саме він планує поставити на Київщині свого губернатора

Хто ж буде цією персоною? Кандидат, на перший погляд, досить статусний – доктор наук, доцент кафедри політичних наук Київського національного університету ім. Шевченка. Йдеться про уродженця Медвина Валерія Колюха.

Що відомо про даного персонажа? По-перше, він у трьох скликаннях – 4,5,6 – був помічником-консультантом одіозного нардепа, а пізніше заступника секретаря РНБО Володимира Сівковича – того самого, якого вважають причетним до силового розгону студентів на Майдані вночі 30 листопада 2013 року. Також у 6 скликанні він деякий час був помічником ще одного сумнозвісного «регіонала» Володимира Олійника, який втік з України в 2014 році, і постійно з’являється на російських телеканалах, критикуючи чинну владу. І нарешті в 7,8 скликаннях ВР Колюх був помічником згаданого вище екс-«регіонала» Онищенка.

Це не завадило Колюху у 2015 році опинитися у «Батьківщині» і балотуватися до Київської міськради, щоправда, невдало. Є досвід у нього балотування до Верховної Ради. Так, згідно з даними «Чесно», він балотувався в депутати ще 2002 році. У 2014 році він став кандидатом в депутати по округу №92 з центром в Узині, в який входять Білоцерківський, Володарський, Ставищенський, Таращанський, Тетіївський райони та частина Сквирського району. Тоді Колюх набрав 2,83% голосів.

За нашими даними, на даний момент Колюх входить у близьке коло Зеленського, та має на нього суттєвий вплив, маючи всі шанси стати головою Київської ОДА за результатами виборів 21 квітня.

Сергій Іваненко, «Моя Київщина»

Читати "Моя Київщина" у Facebook