#

Хто на старті на окрузі №97: "вічний" переможець проти новачка-силовика

19.07.2019 15:32
Хто на старті на окрузі №97: "вічний" переможець проти новачка-силовика

«Моя Київщина» завершує аналіз лідерів серед кандидатів на виборчих округах області. Черга дійшла до 97 округу. Попри високий рейтинг «Слуги народу», схоже, що представнику даної політсили буде складно боротися проти дворазового переможця цього округу

На 97-му окрузі трьох «Б» - Броварів, Березані та Баришівського району – ситуація досить схожа на сусідній 98 виборчий округ з центром в Яготині. Якщо в окрузі №98 вкотре балотується Сергій Міщенко, який вважає його своєю вотчиною, то в окрузі №97 йде чинний нардеп Павло Різаненко, який перемагав тут двічі, і вочевидь розраховує отримати мандат тут і втретє.

Хіба що, Павлу Різаненку, колишньому представнику «УДАРу» і БПП, який  нині позиціонує себе симпатиком партії Святослава Вакарчука «Голос»,  може завадити  представник іншого популярного політичного бренду. Інша річ, що «Слугу народу» тут презентує досить відома фігура, яку важко пов’язати з новими політичними проектами. Справа в тому, що колишній силовик, директор охоронної компанії ПП «ГАЛІД» Микола Галушко був замішаний у досить гучних скандалах ще у 90-х роках минулого століття.

Щоправда, Різаненко теж має проблеми з «російським шлейфом», а також швидким перефарбуванням після програшу Петра Порошенка на президентських виборах. Публічно підтримуючи тодішнього хазяїна Банкової, нардеп мав би йти до кінця – і балотуватися від «Європейської солідарності» Порошенка, але замість цього опинився в партії його конкурента – Вакарчука.

Неприємна ситуація склалася в партії Юлії Тимошенко, де на цьому окрузі багато років працює депутат облради Олег Кищук, близький до очільника Київського обласного осередку Костянтина Бондарєва. Утім, в останнього позиції в «Батьківщині» серйозно ослабли, і Кищука викинули з політсили. Той навіть зібрався позиватися до Юлії Тимошенко за наклеп.

В результаті від «Батьківщини» балотується Марина Коваленко – директор аграрної компанії ТОВ «СП «Трейдагропостач-2015». В 7 скликанні ВР вона була помічником нардепа Руслана Сольвара.

Політичну силу Петра Порошенка, яка змінила свій бренд на «Європейську солідарність», на окрузі представляє приватний нотаріус з Броварів, депутат Київської облради Олег Іваненко, яка має високу підтримку у Броварах, але, за інформацією «Моєї Київщини», не заважатиме Різаненку.

Чи зможе хтось скласти конкуренцію чинному нардепу – ст.ане очевидно вже у найближчу неділю. Однак, судячи за публікаціями броварських групах соціальних мережах, більшість земляків тематика виборів – непровідна, оскільки їх більше тривожать місцеві проблеми, але це тема вже місцевих виборів. Чи стане новообраний глава держави робити їх дочасними? Це  стане очевидним вже восени…

Олександр Воронін,  «Моя Київщина»

Читати "Моя Київщина" у Telegram