#

Політичний склероз: хто "замовив" Горгана і його патрона і чому лише зараз

19.07.2018 05:05
Політичний склероз: хто "замовив" Горгана і його патрона і чому лише зараз

У загальноукраїнських ЗМІ потроху розганяють інформаційну хвилю проти голови КОДА Олександра Горгана і його патрона, одіозного нардепа, екс-регіонала Ярослава Москаленка. Ніби нічого дивного в цьому немає: ворогів у цієї парочки - чимало. Але цікаво, чому це трапилося саме зараз?

Той факт, що Олександр Горган в принципі не є самостійною політичною фігурою і контролюється Ярославом Москаленком, особливо ніколи ні для кого не був секретом. Утім, до сих пір загальноукраїнського розголосу дана інформація майже не отримувала. Утім, днями у низці ЗМІ почали з’являтися матеріали по цьому "дуету". І з'явилися вони не просто так...

Скріншот матеріалу, який розганяли по всьому Інтернету

Головними коментаторами в матеріалі, поширеному у ЗМІ в якості статті і новин стали голова Київського обласного осередку "Батьківщина" Костянтин Бондарєв та колишній голова Яготинської РДА Олександр Дерунець. Останній розповідав про тиск з боку Горгана та про те, що Москаленко дерибанив район разом з попередником Дерунця Володимиром Семенякою. Але незрозуміло, чому він мовчав більше року? Чому Бондарєв тільки зараз починає говорити про те, що нинішній голова КОДА допомагав в організації "Антимайдану" в 2004 році? Де він був раніше?

Цікава деталь: Дерунець - людина з орбіти нардепа Сергія Міщенка і тривалий час був його помічником-консультантом у Верховній Раді. До цього варто згадати про чутки щодо переговорів між Міщенком та "Батьківщиною". Як би там не було, але схоже, що ці фігури відчувають "вітер змін" на Київщині. Зрозуміло, що нинішня влада зараз має надзвичайно низький рівень довіри, а в Київській області і того більше – обласна рада досі є напівопозиційною і контролюється "Батьківщиною". Здавалося б, гнучкий і абсолютно несамостійний Горган-Лялька був би їм дуже комфортний. Але, як відомо, ставки потрібно робити до гри, а жорстка передвиборча гра ось-ось почнеться. Схоже, Бондарєв свій вибір вже зробили.

Чутки про те, що Горгана хочуть зняти з посади циркулюють вже тривалий час. Вочевидь, зараз ситуація для нього тільки погіршилася. Цілком можливо, що тому саме зараз, бачачи, що він вже "на виході", його вирішили трохи підштовхнути, розраховуючи на те, що це призведе до хаосу в області. Адже в такому випадку Москаленко, скоріш за все, образиться, і президентська вертикаль, яка і так є надзвичайно слабкою в пристоличному регіоні, розсиплеться.

Дивлячись на подібні випади, стає зрозуміло, що передвичборча кампанія запущена вже повним ходом. Зважаючи на особливості української політики, де моральність і чесність відмерли як такі собі рудименти, варто пам’ятати, що ситуативні союзники з наближенням виборів дуже часто можуть стати опонентами. Політичні ж зрадники зраджуватимуть завжди. Схоже, що Горган та його патрон Москаленко (попри поважний досвід останнього), цього не зрозуміли і зрештою, ризикують програти все...  

Читати "Моя Київщина" у Telegram