#

Художній майстер-клас по-білоцерківськи для дітей з Луганщини: Україна - єдина!

29.08.2017 10:28
Художній майстер-клас по-білоцерківськи для дітей з Луганщини: Україна - єдина!

Днями діти правоохоронців з Луганської області відвідали Київську область. Їхня поїздка була приурочена до Дня Незалежності України та передбачала багато цікавих екскурсій. Зокрема, діти змогли побачити військовий парад на Хрещатику

"Моя Київщина" вирішила допомогти і підготувала для дітей власний художній подарунок. Так, відомий художник з Білої Церкви Леонід Маадир-оол провів художній майстер-клас, який мав на меті показати, що Україна насправді - єдина країна.

Побувавши на параді до Дня Незалежності, дітки мали відправитися у резиденцію президента-втікача Януковича Межигір’я, де й мало відбутися написання картин. Але погода внесла свої корективи, і через дощ відвідування національного парку перенесли на наступний день. Натомість, журналісти порталу "Моя Київщина", разом з Леонідом Маадир-оолом відправилися до готелю в якому проживали діти. Так, шостий поверх готелю "Вишеград" перетворився на творчу майстерню в рамках арт-проекту "Країна Єдина".

Дітлахи мали змогу власноруч прикрасити різнокольоровими фарбами мапу країни. Художник з Білої Церкви наніс на папір контури карти України і під його мистецьким керівництвом діти творчо фантазували, розфарбовуючи обриси рідної землі.

Три картини розмалювали юні таланти, які потім передадуть до музеїв Національної поліції України, Управління поліції Київської області та інформ-агенству "Моя Київщина".

Читати "Моя Київщина" у Facebook