#

Хворобу можна перемогти: дитині з Київщини потрібна допомога

21.03.2019 06:33
Хворобу можна перемогти: дитині з Київщини потрібна допомога

До редакції «Моя Київщина» із проханням допомогти поставити сина на ноги звернулась Інна Науменко з Броварів. Мати 8-річного хлопчика просить небайдужих людей допомогти в лікуванні сина, який народився з ДЦП. Хвороба Антона  потребує систематичних витрат, які родина просто  не в змозі  осягнути.  Інна неодноразово вдавалася до закликів про допомогу у соцмережах, про те, ймовірно, з огляду на різновиди шахрайства, чи то просту байдужість, матеріальної допомоги зібрати не вдалося

Інна Науменко є матір’ю різностатевих дітей близнюків, які були дуже бажаними дітьми. Тим паче, що народженню дітей передувала велика трагедія. Раніше у жінки була інша родина, проте її перший чоловік і дитина трагічно загинули в ДТП. У другому шлюбі з чоловіком вони чекали дітей цілих 15 років і врешті, коли дізнались що 42-річна Інна при надії та ще й двійнею, були невимовно щасливі. Донька народилася на щастя здоровою, а от хлопчик Антон  під час пологів пережив асфіксію і в результаті отримав діагноз ДЦП або мовою медицини – спастичну деплагію. Родина Науменків намагається вилікувати сина з моменту його народження і по цей день. 

Зусилля батьків не були марними, адже наразі вже є великий прогрес в лікуванні. Антон дуже розвинений інтелектуально та навіть відвідує школу.  І це попри те, що донедавна зовсім не ходив. Після безперервних років лікування та сотень виснажливих процедур батьки хлопчини вважають великою перемогою навіть те, що дитина почала потроху пересуватися на ногах за допомоги палиці чи підтримці за руки. Наразі категорично не можна зупинятися на досягнутому результаті, однак у сім'ї зовсім вичерпалися всі заощадження. Тому Інна благає про допомогу та все ж вірить що світ цей не без добрих людей.

«Антону обовязково потрібно продовжувати лікуватись. Ми так багато досягли, що тепер не маємо морального права зупинитись. Занадто багато болю та випробувань витримав мій син, аби ось так зупинитись на пів дорозі. Тож якщо у людей є хоч якась можливість нам допомогти, ми будемо Вам безмежно вдячні».

Інна Науменко також передала редакції  фотокопії документів, виписку з історії хвороби та  інвалідності дитини. Номер банківського рахунку Приватбанк 41 49 4991 1894 2398 Науменко Інна. Рахунок для збору коштів на лікування хлопчика також є на фото.  Наполегливе прохання від журналістів редакції до недобросовісних людей та шахраїв, котрі вже неодноразово намагались викрасти кошти з картки: не витрачайте свій час, бо совість ви вже певно що втратили. Цій дитині реально можна допомогти. Якщо кожен з нас допоможе бодай гривнею, то Антон зможе вирости здоровою повноцінною дитиною та ходити самостійно! 

Читати "Моя Київщина" у Telegram