#

Інформаційна агенція «Моя Київщина» вітає захисників та захисниць з Днем Збройних Сил України!

06.12.2021 09:57
Інформаційна агенція «Моя Київщина» вітає  захисників та захисниць з Днем Збройних Сил України!
Фото з мережі Інтернет

6 грудня 2021 року виповнюється тридцять років з дня ухвалення в 1991 році закону України  «Про Збройні сили України». Тридцять років переформатування, перебудови, декомунізації та відновлення національної ідентичності, з яких сім років поспіль Збройні сили України  захищають  суверенітет  та територіальну цілісність у неоголошеній гібридній війні з російським агресором на сході України

Як сказав Вільям К. Вестморленд : «Військові не починають війни. Політики починають війни». Однак споконвіку  силу і міць будь-якої держави визначає її військо, яке в разі війни спроможне захистити її територіальну цілісність, кордони, населення  і, власне, політиків, здатних розв’язати цю саму війну.
Збройні сили України  до того, як стати такими, якими вони є нині, пройшли складний шлях відродження довжиною у тридцять років. І впевнено можна сказати, що  найбільш кардинальні зміни на краще сталися у важкий, буремний час військового протистояння на сході України, який продовжується й донині.

День Збройних Сил України – свято не лише чоловіків-військовослужбовців, адже станом на липень 2021 року в Збройних силах України нараховувалося 261 тисяча осіб,  а з них близько 52  тисячі жінок! Також понад 10% всього особового складу, що бере участь в ООС (АТО), становлять жінки, а  близько 8 тисяч жінок із 2014 року отримали статус учасниць бойових дій. 
Колектив агенції «Моя Київщина» щиро вітає захисників і захисниць зі святом – Днем Збройних Сил України і бажає здоров’я, наснаги і витримки їм та їхнім родинам! Нехай щодня зростає міць  усіх видів війск Збройних Сил, які стоять насторожі миру і незалежності нашої держави!

Читати "Моя Київщина" у Telegram
Антон Болбочан
журналіст
Теги: