#

Інвестгрупа "Молодість" продовжує нарощувати будівництво житлових комплексів у Вишневому

09.10.2023 17:38
Інвестгрупа "Молодість" продовжує нарощувати будівництво житлових комплексів у Вишневому
Фото з місця події

Вишневе – місто супутник Києва, яке набуло міського статусу за радянських часів. Житловий фонд тут переважно старого планування, але завдяки близькості до столиці та зручному транспортному сполученню місто поступово забудовується новими житловими комплексами з необхідною інфраструктурою для комфортного життя, на зразок столичних ЖК.

На хвилі популярності заміського житла деякі забудовники націлені на поліпшення своїх проектів, наближають їх за своїми стандартами до об'єктів бізнес-категорії, яка є доволі затребуваною у передмісті столиці. Однією із таких у Вишневому є Інвестиційна група "Молодість", яка нині, попри економічні ризики зводить сучасний житловий комплекс "Атмосфера Лайф".

За проєктом забудовника житловий комплекс бізнес-класу складатиметься із п'ятисекційної дев'ятиповерхівки із сучасним плануванням квартир. Відносно наповнення квартир, то тут все оснащується за сучасним стандартами з максимальним наповненням і індивідуальним газовим опаленням. Сама ж інфраструктура комплексу передбачає всі можливі переваги характерні для ЖК бізнес-класу.

На замітку тим, хто саме в пошуках нових апартаментів бізнес-класу: це якість, що не поступається преміум-житлу, але за ціною наближена до класу комфорт. І що не менш важливо, забудовник пропонує лояльні умови придбання житла з можливістю розтермінування з першим внеском від 20 % на період до трьох років.

До речі, такою програмою вже скористалися клієнти компанії не лише у Вишневому, а й в Ірпені, де різнопланові ЖК вже успішно введено в експлуатацію. Поява житлових об’єктів нових форматів у такому місті як Вишневе неабияк стимулює розвиток самого міста, бізнесу і створення робочих місць, що в свою чергу надає можливість молодим сім»ям жити і працювати у комфортному середовищі. Хоч на перший погляд місто і виглядає як один із Київських спальних районів, проте тут набагато затишніше, ніж у столичних житлових кварталах, адже саме тут звикаєш до поняття “двір”, де усім вистачає місця, свіжого повітря, зелені та тиші.


Читати "Моя Київщина" у Telegram