#

Київщина пам'ятає: боєць 128-ої окремої гірсько-піхотної бригади Володимир Корнєв

30.07.2018 10:30
Київщина пам'ятає: боєць 128-ої окремої гірсько-піхотної бригади Володимир Корнєв

Він був уродженцем Росії, а загинув за Україну – сьогодні минає чотири роки з дня смерті капітана української армії Корнєва Володимира Вікторовича

Володимир народився в родині військовослужбовця в Свердловській області Росії. Коли хлопцю було 7 років, сім'я переїхала на Київщину з Німеччини, де проходив службу батько.

Директор Дівичківської школи, Марина Кравець розповідала: "У Дівичківській школі Володя навчався із 2 по 11 клас на "відмінно". Він був веселим, вихованим учнем. Мав багато друзів. Після школи вступив до Сумського військового училища. Треба було бачити, як він пишався своїми лейтенантськими пагонами, коли приїжджав сюди, до військового містечка, на канікули. Володя, як і всі гарні люди, хотів створити міцну сім’ю, подарувати своїм батькам онуків. Та ця клята війна забрала його…".

Володимир продовжив династію та став офіцером. З березня 2014 року брав участь в антитерористичній операції на сході України. Служив начальником розвідки штабу 128-ої окремої гірсько-піхотної бригади. Та 30 липня під Луганськом в результаті мінометного обстрілу героїчно загинув.

"Російський хлопець поліг у бою з терористами за Україну. Як не дивно, в зоні АТО його називали бандерівцем, а він же народився в Росії… Ну чому, чому такі молоді хлопці, як оце мій син, мають вмирати? Володя так хотів жити. Він, як і кожен з нас, хотів, щоб ця клята війна якнайшвидше закінчилася і повернутися додому. А держава в нас одна. Ми не повинні допустити до того, щоб її розривали на різні сторони. А сильна Україна буде тоді, коли за її світле майбутнє підніметься весь народ, а не одиниці…", – говорить мама Володимира Інна Ігорівна Корнєва.

Володимир був похований у селі Дівички Переяслав-Хмельницького району під звуки Державного гімну та залп військового салюту.

Указом Президента України №838/2014 від 31.10.2014р. "за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі та незламність духу", Герой був нагороджений орденом "За мужність" ІІІ ступеня (посмертно).

Читати "Моя Київщина" у Telegram