#

Київщина пам'ятає: боєць 128-ої окремої гірсько-піхотної бригади В'ячеслав Кірічек

16.11.2018 13:14
Київщина пам'ятає: боєць 128-ої окремої гірсько-піхотної бригади В'ячеслав Кірічек

Для Батьківщини та своїх рідних В'ячеслав Вікторович Кірічек завжди буде гордістю, в для прийдешніх поколінь – прикладом для наслідування. Чотири роки тому чоловік героїчно загинув, захищаючи Україну від агресора

Він народився 19 травня 1971 в селі Замістя Чернігівського району Запорізької області. У 1989 був призваний на військову службу. А пізніше переїхав до Ірпеня, де працював у міській філії ВАТ "Київоблгаз" слюсарем з експлуатації та ремонту газового устаткування. Колеги поважали В'ячеслава і відгукувалися про нього, лише як про прекрасного спеціаліста та відповідального працівника.

Та в червні 2014 чоловік вирішив змінити слюсарські інструменти на бойову зброю та пішов добровольцем захищати Батьківщину. Солдат служив у 128-ій окремій гірсько-піхотній бригаді на посаді радіотелефоніста.

16 листопада того ж року близько 16:00 години військові ставили розтяжки, щоб убезпечити свій блокпост поблизу села Нікішине Донецької області, і потрапили у засідку. Як справжній герой, В'ячеслав загинув у бою.

Його поховали у місті Ірпінь. Указом Президента України № 282/2015 від 23 травня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", боєць був нагороджений орденом "За мужність" III ступеня (посмертно).

У 2016 році вулицю Карла Лібкнехта в Ірпені було перейменовано на вулицю В'ячеслава Кірічека. 

Читати "Моя Київщина" у Telegram