#

Київщина пам'ятає: боєць 17-ї окремої танкової бригади Леонід Сухацький

22.02.2019 16:12
Київщина пам'ятає: боєць 17-ї окремої танкової бригади Леонід Сухацький

Побратими брали з нього приклад та поважали, ворожі ж війська боялися як вогню – сьогодні, 22 лютого, Київщина вшановує пам’ять Сухацького Леоніда Андрійовича

Він народився 10 липня 1969 року в місті Тетіїв. Після закінчення ПТУ №34 у Радомишлі проходив службу в лавах Збройних Сил у Польщі, в місті Катовіце. З 1993 року Леонід служив в органах внутрішніх справ, а з 2000 року був командиром відділення пожежної частини №29 у місті Тетієві. Після цього шість років пропрацював у ПП «Слободяник».

28 серпня 2014 року чоловік добровольцем пішов на фронт. Старший сержант Сухацький був командиром танку 17-ї окремої танкової бригади. За два місяці оборони Маріуполя – на його рахунку було три підбиті ворожі бойові машини. Сепаратисти називали його танк «чорна смерть», а боєць звав його «наш дружочек». Екіпаж танка Леоніда Сухацького став справжньою легендою, і за результативність ведення бою його прозвали «Трещотка».

22 лютого 2015 року боєць загинув. Під час проведення рекогносцировки шляхів з позицій блок-посту №11 під Маріуполем водій автомобіля добровольчого батальйону «Свята Марія» не впорався з керуванням - «УАЗ» виїхав за межі проїжджої частини та перекинувся. Тоді загинуло двоє бійців. А Леоніда довезли до лікарні, але не змогли врятувати – він помер в реанімації. Проводжали бійця в останню путь в рідному місті.

Указом Президента України № 553/2015 від 22 вересня 2015 року, "за мужність, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно). Також Герой є почесним громадянином Тетієва (посмертно).

Читати "Моя Київщина" у Telegram