#

Київщина пам'ятає: боєць 21-ї окремої бригади охорони громадського порядку Центрального ОТО НГУ Олександр Свірський

12.03.2019 12:29
Київщина пам'ятає: боєць 21-ї окремої бригади охорони громадського порядку Центрального ОТО НГУ Олександр Свірський

У цей день три роки тому відійшов у вічність Олександр Миколайович Свірський – один з Героїв Київщини, який до останнього боровся за мирне та незалежне життя кожного громадянина України

Він народився 8 травня 1979 року в селищі міського типу Борова Фастівського району. У 1996 році закінчив місцеву школу та відправився на проходження строкової військової служби в лавах Збройних Сил України. Після демобілізації працював в охоронній структурі та на будівництві.

У 2015 році Олександра мобілізували до лав Національної гвардії України. Він служив снайпером взводу спеціального призначення 21-ї окремої бригади охорони громадського порядку Центрального оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України, брав участь в антитерористичній операції на сході України.

10 березня 2016 року солдат Свірський отримав важке осколкове поранення у голову. Це сталося поблизу селища міського типу Зайцеве Горлівської міської ради (нині – Бахмутського району) Донецької області. Пораненого військовослужбовця гелікоптером доставили до Обласної клінічної лікарні імені Мечникова в місто Дніпро. Проте лікарі не змогли врятувати життя бійця. Вже через два дні – 12 березня, Герой помер.

15 березня 2016 року він був похований на кладовищі смт Борова Фастівського району. У вересні на будівлі загальноосвітньої школи, де навчався Олександр Свірський, йому було відкрито меморіальну дошку.

Читати "Моя Київщина" у Telegram