#

Київщина пам'ятає: боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» Вадим Курбатов

27.02.2019 13:27
Київщина пам'ятає: боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» Вадим Курбатов

Вадим Михайлович Курбатов пройшов справжнє пекло, але до кінця залишався сильною людиною, справжнім чоловіком та вірним побратимом – сьогодні, 27 лютого, минає три роки з дня смерті Героя

Він народився 24 квітня 1967 року в місті Вишневе. Там і здобув освіту. Пізніше навчався у Київському будівельному технікумі, після закінчення якого був майстром у місті Сургут (СРСР). З 1990 по 2003 Вадим працював на Укрзалізниці – спочатку був провідником, а потім начальником потягу. Після цього займав ще ряд посад, зокрема перед тим, як піти захищати Батьківщину, чоловік працював директором охоронної фірми в резерві «Київпас».

Вадим Курбатов мав активну громадську позицію. З 1990 року був у партії «РУХ», яка з часом перейшла в Українську народну партію. А від «Свободи» висувався на посаду міського голови Вишневого. Також чоловік сприяв спортивному розвитку Києво-Святошинського району, зокрема, очолював спортивний благодійний фонд Вишневого.

Сержант Курбатов служив у 24-ому окремому штурмовому батальйоні «Айдар» на посаді начальника контрольно-технічного пункту. За час служби боєць побував в найгарячіших точках – так званих, «Грозових воротах», Новоайдарі, с. Половинкино Старобільського району, Щасті, ТЕЦ та інших. За бойові заслуги військовий був нагороджений орденом та двома медалями.

27 лютого 2016 року Герой трагічно загинув в зоні бойових дій під час несення служби в районі смт Новгородське Донецької області. Був похований у рідному місті. Згідно рішення Києво-Святошинської районної ради від 20 грудня 2016 року Вадиму Курбатову посмертно присвоєно звання «Герой-захисник Вітчизни».

Читати "Моя Київщина" у Facebook