#

Київщина пам'ятає: боєць 24-ої окремої механізованої бригади Руслан Рудім

27.08.2018 15:40
Київщина пам'ятає: боєць 24-ої окремої механізованої бригади Руслан Рудім

Сьогодні минає третя річниця з того дня, коли Київщина втратила ще одного Героя, готового віддати своє життя за Батьківщину – Рудіма Руслана Володимировича

Він народився 1 липня 1976 року у Фастові. Закінчивши 9 класів Фастівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3, вирішив розпочати трудовий шлях на Фастівському машинобудівному заводі "Червоний Жовтень". Там він працював токарем, поки не відправився відбувати строкову військову службу в полку морської авіації в місто Саки. Звідти повернувся сержантом. У рідному Фастові Руслан знову влаштувався на роботу токарем. Цього разу на завод "Факел".

Зовнішня агресія на сході України не могла залишити хлопця байдужим, тому в березні 2015 року він добровільно пішов до Фастівського об'єднаного військкомату і був мобілізований у 24-у механізовану бригаду, що успадкувала військову славу та звання "Залізна".

Боєць захищав рідну землю півроку, але 27 серпня 2015 року загинув на бойовому посту під містом Кримське Новоайдарського району Луганської області.

31 серпня фастівчани провели Героя в останню путь. Він був похований з усіма військовими почестями на Алеї слави на Інтернаціональному кладовищі.

На честь Руслана Володимировича в місті Фастів було висаджено дерево, а також відкрито меморіальну дошку на приміщенні Фастівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3.

 

Читати "Моя Київщина" у Telegram