#

Київщина пам'ятає: боєць 59-ої окремої мотопіхотної бригади Олег Орлов

04.04.2019 14:09
Київщина пам'ятає: боєць 59-ої окремої мотопіхотної бригади Олег Орлов

Сьогодні, 4 квітня, Київщина вшановує пам'ять Олега Євгенійовича Орлова – Героя, який пожертвував життям заради десятка інших бійців та до кінця відстоював незалежність Батьківщини

Він народився 23 липня 1974 року в селі Катюжанка Вишгородського району. Перед мобілізацією працював у центральній районній котельні Енерго-виробничого центру (ЕВЦ) ДСП "Чорнобильський спец комбінат" слюсарем з ремонту та обслуговування котельного обладнання. 21 квітня 2015 року був призваний до лав Збройних Сил України. Солдат Орлов проходив службу на посаді гранатометника в 11-му окремому мотопіхотному батальйоні "Київська Русь" 59-ої окремої мотопіхотної бригади.

4 квітня 2016 року Олег помітив наближення великої кількості бойової техніки супротивника і вискочив з укриття, щоб попередити побратимів, але потрапив під обстріл. Герой з позивним "Орел" загинув, прикривши собою побратимів під час обстрілу українських позицій в районі села Новозванівка – смт Калинове Попаснянського району Луганської області. Днями він мав би демобілізуватися та повернутися додому до родини.

Бійця поховали в селі Катюжанка. Указом Президента України № 291/2016 від 4 липня 2016 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом "За мужність" III ступеня (посмертно).

3 квітня 2017 року в місті Чорнобиль Олегу Орлову було встановлено меморіальну дошку на стіні приміщення центральної районної котельні Енерго-виробничого центру ДСП "Чорнобильський спецкомбінат", де воїн працював.

Читати "Моя Київщина" у Facebook