#

Коли депутатство не заважає волонтерству: що зробив Олександр Горобець за рік війни

15.03.2023 08:00
Коли депутатство не заважає волонтерству: що зробив Олександр Горобець за рік війни
Олександр Горобець

Народний депутат України від 95 одномандатного виборчого округу, член президентської фракції «Слуга Народу» Олександр Горобець був одним з небагатьох мажоритарників Київської області, які не виїхали з регіону під час російського наступу на Київ.

У перші тижні війни він практично цілодобово шукав, збирав та передавав спорядження, зброю та все необхідне для Сил територіальної оборони в Бучанському районі, де тривали запеклі бої.

Після звільнення Київщини Олександр Горобець «переключився» на підтримку східного та південного фронтів, яким допомагає й донині.

Завдяки його зусиллям бійці ЗСУ, ТрО та інших формувань отримали медичні аптечки, засоби захисту, зокрема сотні бронежилетів.


Не обмежуючись підтримкою військових, депутат намагався допомогти всім, кому тільки міг: у березні та квітні він допомагав волонтерам з організацією доставки гуманітарної допомоги (медикаменти, одяг, гігієнічні засоби) до найбільш постраждалих населених пунктів Київщини.

В той же час як народний депутат – постійно тримав зв’язок з місцевою адміністрацією Бучанського району, координуючи їх дії з центральною владою та ефективно консолідуючи зусилля різних органів влади, організацій та волонтерів.


Допоміг із забезпеченням медикаментами КНП «Ірпінська ЦМЛ», організував доставку гуманітарної допомоги до Ірпеня, Бучі, Немішаєва, Бородянки та інших постраждалих населених пунктів Північної та Північно-Західної частини Київщини.

Допомагав зі збором, доставкою та розподілом гуманітарної допомоги серед жителів найбільш постраждалих громад Київської області.


Зауважимо, що системну роботу по підтримці людей та соціально важливих закладів Олександр Горобець вів ще до початку повномасштабної війни та продовжує цим займатися й сьогодні.

Одним з таких прикладів системної депутатської роботи та водночас волонтерства є підтримка Київської обласної дитячої лікарні, що знаходиться в місті Боярка. Заклад постійно отримує допомогу медикаментами та медичною технікою від Олександра.


У вересні його залучили до роботи по боротьбі з дефіцитом енергоносіїв в країні та, зокрема, Київській області. А вже у жовтні, коли почалися обстріли енергетичної інфраструктури, він активно «включився» у створення та забезпечення всім необхідним пунктів обігріву в Бучанському районі – завдяки цьому місцеві «Пункти Незламності» повноцінно запрацювали одними з перших в Україні.


Олександр Горобець доклав особливих зусиль для реалізації проєкту з монтажу та введення в експлуатацію енергетичної турбіни потужністю в 1 мегават в Ірпені. Цей проєкт, безумовно, в сучасних реаліях є надзвичайно важливим для кожного мешканця міста.

Депутатство не завадило йому займатися волонтерством – навіть навпаки.Читати "Моя Київщина" у Telegram
Антон Болбочан
журналіст