#

Молодіжна "Атмосфера": як у Вишневому з’явився новий оригінальний ЖК (ФОТО, ВІДЕО)

26.04.2023 11:10
Молодіжна "Атмосфера": як у Вишневому з’явився новий оригінальний ЖК (ФОТО, ВІДЕО)
ЖК Атмосфера

«Моя Київщина» вирішила дослідити ринок нерухомості на прикладі одного із щойно зведених житлових комплексів у Вишневому, а також дізнатись що отримає власник, вклавши кошти в житло у «первинку»

Сьогодні багато хто робить свій вибір на користь придбання житла в передмісті: його вартість нижча, тоді як якість при цьому не гірша, якщо не краща за столичну. Компанії-забудовники, які за роки роботи зарекомендували себе на ринку Київщини, зводять безліч нових житлових комплексів із сучасних матеріалів за новітніми технологіями. І саме ЖК в передмісті по праву можна вважати невеликим автономним містечком з огляду на наявність власної інфраструктури.

Фахівці з нерухомості сформували рейтинг найбільш комфортних міст для проживання в передмісті столиці, і одним з них є Вишневе – невелике містечко, яке розташоване прямо поблизу столиці. Центральна частина міста наразі зазнає перетворень і не без участі потужних будівельних компаній, що зводять нові житлові комплекси.Приміром, одним з найбільших забудовників столичного регіону, який під час війни не заморозив будівництво, а продовжує будувати і здавати в житло в експлуатацію є інвестиційна група «Мolodist». Саме зараз компанія реалізує черговий сучасний проект - ЖК «Атмосфера».

Як зазначає керівник відділу операцій з нерухомості інвестиційної групи «Мolodist», війна хоч і внесла свої корективи, проте після звільнення Київщини попит на житло знову зріс:

«Дуже багато людей  ще хвилюються через невизначеність – коли закінчиться війна і що буде далі – але разом з тим зараз  ми бачимо позитивну тенденцію серед клієнтів, зокрема є великий запит на програмне розтермінування оплати до 36 місяців. Наразі все більше людей звертаються до відділу продажу, розуміючи, що можна придбати житло за ціною нижче, ніж була до війни», - розповів Микола Площик.

ЖК «Атмосфера» - це 5 будинків преміального сегменту, два з яких вже введені в експлуатацію, ще два – на стадії активного будівництва. Цінова політика - від 750 доларів США за квадратний метр.

Перевагою для клієнтів є й те, що компанія активно співпрацює з партнерами по державній програмі «єОселя», де певні категорії населення можуть отримати пільговий кредит. Як розповіла спеціаліст відділу реалізації ЖК Атмосфера - Вікторія Клочко, у проєкті до дрібниць продумана територія з цілодобовою охороною, відеоспостереженням, новітніми дитячими майданчиками, паркінгом та місцями для відпочинку.


«Наразі будівництво йде високими темпами. Наш комплекс складатиметься з 5 будиночків преміального класу з власним сучасним плануванням: лоджіями, балконами, коморами та максимальним наповненням квартири. Комплекс буде закритого типу з великою прибудинковою територією та багаторівневим паркінгом. Щодо квартир, то в ЖК є планування різної квадратури від 22 до 77 кв. метрів. Ми можемо задовільнити запит клієнтів на будь-який смак» - зазначила Вікторія Клочко

Окрім того, як зазначають фахівці, квартири в таких житлових комплексах окрім естетики та комфорту мають ряд істотних переваг – серед яких зокрема висока енергоефективність.

Що спонукає зробити таку інвестицію цілком зрозуміло, - в такого типу ЖК поєднуються спокійне життя в передмісті і рівень столичного комфорту.

Попри війну ринок поступово відновлюється, а експерти бачать ознаки покращення ситуації і з продажами. Фахівці прогнозують продовження стрімкої розбудови пристоличного регіону, адже попит зростає, що є ключовим показником, який красномовно ілюструє стан ринку новобудов Київщини. 
Читати "Моя Київщина" у Facebook
Надія Савчук
журналістка