#

"Моя Київщина" організовує збір коштів на лікування дитини

25.04.2019 13:12
"Моя Київщина" організовує збір коштів на лікування дитини

Ми часто переймаємося дрібницями і зовсім не розуміємо, що таке справжні проблеми, поки вони не торкнуться нас. У житті ніхто ні від чого не застрахований, тому дуже важливо допомагати один одному. Сьогодні саме Вашої підтримки потребує 2-річний Дмитро

"Щоранку, дивлячись, як він прокидається із сяючою посмішкою, ми говоримо йому, що любимо його безмежно і що день буде вдалим. Але він жодного разу не почув маминих слів кохання, не почув свого імені, не почув, як тато називає його «горошинкою»", - про те, що син має важку втрату слуху батьки хлопчика дізналися, коли йому було 1,5 роки.

Невтішний діагноз "двостороння сенсоневральна глухота 4 ступеню" малюку поставили в Інституті отоларингології ім. проф. О. С. Коломійченка. Тут дали й надію – Дмитро зможе чути і почне розмовляти, але для цього потрібна операція з імплантаційного слухопротезування обох вух, і провести її потрібно якнайшвидше. Сьогодні вартість одного кохлеарного імпланта складає від 26 до 30 тисяч євро. Для молодої сім'ї – це космічна сума.

Давайте разом подаруємо шанс Дмитрику і допоможемо почути цей світ. Відмовившись від дрібниці, яка нічого не змінить для Вас, Ви зможете перевернути життя маленької дитини. Прислухайтеся до свого серця та внесіть свою часточку допомоги! Це наша спільна справа!

Реквізити для благодійної допомоги: 4149 4390 0020 7989 Драговоз Ірина (рахунок гривневий); 4149 4991 1475 4946 Драговоз Ірина (доларовий рахунок).

І пам’ятайте – добро повертається!

Читати "Моя Київщина" у Facebook