#

Найбільші платники податків Київщини: КП "Білоцерківхлібопродукт"

16.05.2019 05:04
Найбільші платники податків Київщини: КП "Білоцерківхлібопродукт"

«Моя Київщина» продовжує серію матеріалів, які покликані познайомити читачів з підприємствами столичного регіону, що вносять найбільше коштів до бюджету Київської області. Одним із таких підприємств ми обрали ТОВ «Білоцерківхлібопродукт», який є найбільшим виробником хлібо-пекарських виробів в регіоні 

Історія КП «Білоцерківхлібопродукт» тягнеться аж з 1910 року: тоді новостворене підприємство займалося виключно виробництвом гречаної крупи. Після закінчення періоду НЕПу воно було перетворене на державне підприємство — крупозавод по переробці гречки, а також проса, ячменю, гороху. Цікаво, що млинзавод, який входить до складу підприємства, вперше в СРСР був оснащений комплектним обладнанням, відтвореним за ліцензією світового лідера борошномельного машинобудування — швейцарського концерну «Бюлер».

На сьогоднішній день колективне пiдприємство «Бiлоцеркiвхлiбопродукт» є потужним пiдприємством з переробки зерна та виготовлення хлібо-пекарських виробів, виготовляючи борошно пшеничне хлібопекарське, манну та гречану крупу, шліфований і колотий горох та різноманітні дієтичні добавки із зародка пшениці. За добу комбінат переробляє 360 тонн зерна гречки та 500 тонн зерна пшениці, а також виробляє комбікорми – 240 тонн на добу – для всіх видів сільськогосподарських тварин, риби і птиці. 

Директором і власником підприємства є підприємець та екс-депутат обласної ради Іван Шилов. КП «Білоцерківхлібопродукт» забезпечує роботою більше 300 людей та є одним із найбільших платників податків, і за 2018 рік сплатив до місцевого бюджету 3 мільйони 630 тисяч грн., з них ПДФО – 3 мільйони 169 тисяч грн.

Крім того КП «Білоцерківхлібопродукт» є засновником двох агрофірм -ТОВ «Дім» та ТОВ «Левада», що знаходяться в селі Дрозди та Храпачі Білоцерківського району відповідно, працівники яких спільними зусиллями обробляють 5000 га землі, а за час роботи в умовах приватизації у виробничу сферу було інвестовано 30 млн грн.

За високу якість продукції підприємство не раз отримувало нагороди. У 2003 році комбінат був нагороджений Міжнародним призом «За якість»; дипломом Загальноукраїнського конкурсу «Вища проба».

Довідково: КП «Білоцерківхлібопродукт» знаходиться за адресою Київська область, місто Біла Церква, вулиця Офіцерська, 6.

Єва Басіста, «Моя Київщина»

Читати "Моя Київщина" у Telegram