#

Найбільші платники податків Київщини: ПАТ "Ветропак Гостомельський склозавод"

28.02.2019 06:04
Найбільші платники податків Київщини: ПАТ "Ветропак Гостомельський склозавод"

"Моя Київщина" продовжує серію матеріалів, які покликані познайомити читачів з підприємствами столичного регіону, що вносять найбільше коштів до бюджету Київської області. Одним із таких підприємств ми обрали ПАТ «Ветропак Гостомельський склозавод», що входить у перелік найбільших виробників скляної тари в Україні

ПАТ "Ветропак Гостомельський склозавод" має більше ніж 100-річний досвід виробництва скляної тари. Історія заводу починається в 1912 році й продовжується до нашого часу. На сьогоднішній день – це сучасне підприємство, яке має у своєму розпорядженні новітнє обладнання та висококваліфікований персонал.

Варто зазначити, що з 2006 року завод належить до європейської групи компаній Vetropack, підприємства яких знаходяться на території таких держав, як Італія, Швейцарія, Австрія, Чехія, Хорватія та Словаччина. На технологічних лініях встановлені автомати контролю виробництва, для того щоб продукція заводу відповіла міжнародному стандарту якості й мінімізувала ймовірність потрапляння на ринок бракованого чи неякісного товару.

За добу три скловарні печі та вісім машинних ліній забезпечують продуктивність близько 840 тонн скломаси, з яких найбільше 380 тонн припадає на зелене скло, 240 та 220 тон на коричневе і біле відповідно. Також крім цих традиційних кольорів завод випускає скляні вироби інших відтінків.

В 2010 році стартувало виробництво полегшеної склотари за методотом вузькогорлого пресовидування. Дана технологія виготовлення скла гарантує значне зменшення ваги виробу, його міцність та можливість до повторної переробки.

Наразі керівником ПАТ "Ветропак Гостомельський склозавод" є Павло Принко. Він зайняв цю посаду в лютому 2017 року, змінивши на її місці, Андрія Гірника, який більше ніж 13 років вів справи компанії та пішов на заслужений відпочинок. При цьому Принко, до того як зайняти таку високу посаду, ознайомлювався з роботою підприємства, щоб потім без усіляких вагань зайняти місце керівника компанії.

Варто зазначити, що перебуваючи на посаді генерального директора таку велику кількість часу та переживши скрутні для компанії періоди Андрій Гірник перетворив ПАТ "Ветропак Гостомельський склозавод" на одне з найбільших виробників скляної тари в Україні. Саме він побудував міцні зв'язки між українською і швейцарською корпоративною культурою.

Довідка:

ПАТ "Ветропак Гостомельський склозавод" знаходиться в селищі Гостомель Київської області та забезпечує роботою близько 623 людини за даними 2017 року, маючи дохід в сумі 1 345,5 млн грн (на кінець 2015р.)

Зараз підприємство забезпечує ринок України якісною скляною тарою у галузі напоїв та пропонує більше 2500 видів скляної упаковки на будь-який смак. 

Єва Басіста, "Моя Київщина" 

Читати "Моя Київщина" у Facebook