#

Найбільші платники податків Київщини: ПрАТ "Елопак-Фастiв"

08.10.2019 05:00
Найбільші платники податків Київщини: ПрАТ "Елопак-Фастiв"

"Моя Київщина" продовжує серію матеріалів, які покликані познайомити читачів з підприємствами столичного регіону, що вносять найбільше коштів до бюджету Київської області. Одним із таких підприємств ми обрали ПрАТ "Елопак-Фастiв"

Майже усі товари, які ми купуємо в супермаркеті мають обгортку. І саме компанія ПрАТ "Елопак-Фастiв" займається виробництвом упаковки з паперу та картону. Дане підприємство функціонує вже 23 роки та надає роботу майже 200 особам. Крім того, це є одна із ринкоутворюючих компаній міста.

ПрАТ "Елопак-Фастiв" входить до складу норвезької групи компаній "Elopak", назва якого є абревіатурою від European License of Pure­Pak. Підприємство виготовляє упаковки для негазованих свіжих і рідких харчових продуктів тривалого зберігання. Серед замовників продукції фастівського заводу – такі компанії, як PepsiCo, Arla, Parmalat, Tropicana, Яготинський молокозавод та сотні інших підприємств у європейських країнах.

Керівником заводу є Костянтин Гаврилюк, який з 1997 року спочатку був на посаді інженера, а потім уже став головою правління компанії. Всі ці роки він активно працював над розвитком підприємства. У 2013 році Костянтин Гаврилюк набував практичного досвіду на навчанні в Японії. Після повернення він привіз багато ідей, що сприяли розвитку ПрАТ "Елопак-Фастiв".

Цікаво, що на заводі уже багато років діє філософія "кайдзен". Це японська система безперервного поліпшення якості, технологій, процесів, корпоративної культури, результату праці, надійності, лідерства та інших аспектів. Акцент робиться на якості і продуктивності кожного співробітника, бо передусім від персоналу залежить якість продукції, яку випускає підприємство. Варто зазначати, що у 2013 році на підприємстві побував японський експерт Кенджі Нагахорі, який проводив консультацію на тему "5S і візуальний менедж­мент на підприємстві". Це було дійсно корисне та реальне навчання працівників прямо на робочих майданчиках у реальному середовищі.

Сьогодні ПрАТ "Елопак-Фастiв" є сучасним підприємством, яке щороку підтверджує високі стандарти свого виробництва, виборюючи міжнародні сертифікати безпечності їхньої продукції. Компанія є автоматизоваю, і ручна праця задіяна лише на небагатьох процесах. Це у свою чергу покращує якість готової продукції.

Як зазначалося вище, підприємство є дуже важливим для міста, бо крім створення робочих місць, воно уже багато років сплачує податки. У 2017 році від ПрАТ "Елопак-Фастiв" до місцевого бюджету надійшло 22 966 тис грн.

Але, крім податків, ПрАТ "Елопак-Фастiв" підтримує різні екологічнї акції. В минулому році підприємство разом із іншими компаніями фінансово підтримало пілотний проект роздільного збирання побутових відходів у місті Вишгород. Саме з їхньою допомогою у місті було розміщено додаткові спеціальні жовті контейнери для відходів упаковки, куди мешканці міста мали можливість викидати скляну тару, пластикові пляшки, каністри, тару з-під миючих засобів (окрім тари з-під пестицидів), поліетиленову плівку, жерстяні банки, пінопласт, папір і картон, упаковку з-під напоїв (молоко, соки).

Важливо, що компанія приймає до себе на екскурсії школярів, і це допомогає їм у проходження періоду професійної адаптації оцінити перспективи працевлаштування після закінчення навчального закладу, а також познайомитися дітей з робою підприємства. 

Довідково: ПрАТ "Елопак-Фастiв" знаходиться за адресою Київська область, місто Фастів, вулиця Великоснітинська, 67.

Єва Басіста, "Моя Київщина"

Читати "Моя Київщина" у Facebook