#

Найбільші платники податків Київщини: ПрАТ "Вишнівський ливарно-ковальський завод"

16.10.2019 05:00
Найбільші платники податків Київщини: ПрАТ "Вишнівський ливарно-ковальський завод"

"Моя Київщина" продовжує серію матеріалів, які покликані познайомити читачів із підприємствами столичного регіону, що вносять найбільше коштів до бюджету Київської області. Одним із таких підприємств є ПрАТ "Вишнівський ливарно-ковальський завод"

Наше життя неможливо уявити без виробів із металу. Це різноманітні предмети від виделок до гайок, які використовують у машинобудуванні. І тому сьогодні мова піде про ПрАТ "Вишнівський ливарно-ковальський завод", яке займається виробництвом ковальських та ливарних виробів.

Це підприємство має дуже довгу історію, але почнемо з 1990 року. Саме тоді був заснований завод на базі ливарного та ковальського цехів Київського виробничого об`єднання імені Артема, які функціонували з 1897 року.

На сьогоднішній день ПрАТ "Вишнівський ливарно-ковальський завод" доволі успішно функціонує та сумлінно сплачує податки до бюджету. У 2016 році завод заплатив 2775 тис грн, із яких 89 тис. грн. становить податок на прибуток. У 2017 році ці цифри зросли, і до бюджету надійшло 4424 тис грн. На заводі працює близько 90 осіб.

Підприємство у своєму арсотименті має два види продукції: ливарські та ковальні вироби. Дані вироби виготовляються на високотехнологічному та сучасному обладнанні, яке забезпечує високу якість продукції. Крім того, завод приймає індивідуальні закази від клієнтів та справляється із ними незалежно від рівня складності та об`єму 

Із кованих виробів ПрАТ "Вишнівський ливарно-ковальський завод" пропонує набори для каміна, мангали, огорожу для балконів, ковані меблі (стільці, ліжка та столи, решітки на вікна) та інші корисні предмети, які ми постійно використовуємо у побуті або під час відпочинку.

Серед ливарних виробів пропонуються: чавунні огорожі, суднове швартове обладнання, сміттєві урни, огорожі, дзвони, якори, деталі для м'ясорубок та інше.

Варто зазначити, що ливарне виробництво - процес виготовлення деталей із розплаву металів або інших матеріалів, які заливаються в пустотілу форму з обрисом пустоти, що відповідає формі деталі, а ковані вироби проходять через технологічний процес обробки металу тиском із використанням молота чи пресу.

ПрАТ "Вишнівський ливарно-ковальський завод" має чимало нарогод, міжнародний сертифікат ISO. Відтак, у 2008, 2012 та 2013 роках завод було визнано "Лідером галузі", а згідно з критеріями національного рейтингу якості товарів та послуг названо кращим підприємством країни.

Довідково: "Вишнівський ливарно-ковальський завод" знаходиться за адресою Київська область, місто Вишневе, вулиця Ломоносова, будинок 1.

Єва Басіста, "Моя Київщина"

Читати "Моя Київщина" у Telegram